.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Dalex, 2009-02-13 09:57:34, fallout.wikia.com

Pitt, první screenshoty!

Po dlouhém (informačním) období sucha přichází první screenshoty, z připravovaného DLC Pitt.

První z nich zobrazuje vchod do města samotného (ona těla zavěšená nad vchodem vypovídají více než dost o charakteru onoho místa i jeho obyvatel).
Druhý je o poznání zajímavější, zobrazuje nájezdníka držící v ruce podomácku vyrobenou zbraň. Ačkoli se o této zbrani na bethesdích forech mluví jako o autoaxe, po průzkumu souborů O:A jsem našel soubor který odkazoval na adresář dlcPitt a zdá se že se jednalo o kameru první osoby ke zbrani autosaw (což je asi ona autoaxe), nicméně nebudeme předbíhat ony dva screenshoty nám toho moc neukázaly(a navíc mají bídnou kvalitu), takže musíme doufat že to nebude taková katastrofa jako A:O (alias modrá je dobrá).

Sdílet na Facebooku
Autor: Henry ThornOdesláno: 14:49, 13.2.2009ID: 42931aNahlásit Vaultmasterům
Už se těším,až to tam pod vedením staršího Lyonse do základů vyčistím:)BoS rulezzzzzzz!!!
Autor: DalexOdesláno: 15:26, 13.2.2009ID: 7edbeeNahlásit Vaultmasterům
Alespoň to vypadá líp než A:O.
Autor: SmejkiOdesláno: 15:34, 13.2.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
Hezky pěkně...je vidět že mi něco uniklo=>Jsem rád! :-)
Autor: Scr4pOdesláno: 20:49, 13.2.2009ID: 41f73cNahlásit Vaultmasterům
Doufam že to nebude stejná sračka jako Operation Anchorage
Autor: TomusOdesláno: 15:58, 14.2.2009ID: 6f6fdaNahlásit Vaultmasterům
To nebude nájezdník (Druhý screen) ale hráč, nýbrž má na ruce PIPboye :)
Autor: DalexOdesláno: 16:40, 14.2.2009ID: 7edbeeNahlásit Vaultmasterům
Díky bohu konečně někdo.
Už sem si myslál že na to nikdo neupozorní ano někteří (i na bethesdích forech) o tom mluví ale všimni si že pipboy je vypnutý (černá obrazovka) navíc kdo tvrdí že jedině hráč mám piboye a že pipboy na screenu není jen exotická ozdoba nějakého barbara (viz. ona očesaná helma BoS (už nevim kde sem ji viděl)).
Autor: TomusOdesláno: 18:21, 14.2.2009ID: 6f6fdaNahlásit Vaultmasterům
To je možné, ale spíš to bude hráč.. ;)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.