NÁVOD

Postup hrou je přímočarý a dost bych se divil, kdyby se v ní dalo někde zaseknout, tento návod slouží spíše k naučení základní strategie boje, radí jak si uspořádat jednotku a jaké použít formace

,aby vaše ztráty v boji byly co nejmenší. Pokud začínáte hrát, jistě zde najdete mnoho užitečných rad, ale jste-li už ostřílený veterán, moc nového tady nenajdete. Samozřejmě tento návod není dokonalý, takže jistě vymyslíte lepší postupy a složení jednotek, ale snad vám těchto několik užitečných rad pomůže dohrát hru s mnohem méně loady.Nejzákladnější věcí pro zdárné dokončení hry je dobré vybavení jednotky a její optimální složení, vybavení nedostáváte jen tak, ale vše si musíte pěkně zacvakat nebo ukrást, případně z vámi vyrobených mrtvol si přivlastnit. Vyplatí se prohledat každý šuplík, knihovnu nebo truhlu ve hře, protože skoro vždy obsahuje něco užitečného. Pokud prodáváte věci jen pro peníze, nikdy to nedělejte u Qartermastera, dává nejmíň ze všech, dokud mají ostatní z prodavačů nějaké peníze, prodávejte u nich, vyděláte víc. Peněz jsou dva druhy: Peníze bratrstva, těch mějte při sobě vždy hodně, protože je budete nejvíc používat. Normální peníze, používají je všichni kromě bratrstva, sice je moc potřebovat nebudete, ale občas se u nebratrských obchodníků objevují celkem zajímavé věci, takže není na škodu si jich několik pořídit. Mimo kradení a kupování můžete ještě vybavení získávat Gamblerstvým, musíte mít vysoký skill Gamble a dostatek peněz na vyrovnání nabídky, nejde to ovšem u všech, takže jen na tohle nesázejte.

Pokud si s hraním nevíte rady máte tu skvělý Jurův návod, který vám pomůže vyhnout se nemilým okamžikům, Jurovi moc děkuju , že mi ho poskytl.

Boj a formace

Optimální složení skupiny

Jurův návod na Fallout Tactics