Vault šílené brahmíny - největší stránka o sérii Fallout v češtině i slovenčine | Fallout 1, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3, Fallout New Vegas, FOnline, Fallout 4
... vstup do vaultu ... orientace ... vaultmasteři ... kontakt ... poslat novinku ... fórum ... archiv ..

Fallout

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
vault-boyové
holodisky
konce
texty ze hry
vychytávky
archiv zvuků
screenshoty
demo
wiki
fórum
download

Fallout 2

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
předměty
zbraně
brnění
automobil
holodisky
karmické tituly
konce
texty ze hry
kulturní odkazy
zajímavé sejvy
vychytávky
screenshoty
archiv zvuků
mapper
modifikace
wiki
fórum
download

Fallout Tactics

novinky
recenze
návod
charakter
mise
náhodné lokace
zbraně
brnění
vozidla
holodisky
drogy
screenshoty
multiplayer
hrajeme po netu
tipy a triky
editing
obličeje
modifikace
wiki
fórum
download

Fallout: New Vegas

novinky
recenze
hráčské recenze
návod
spolubojovníci
screenshoty
videa
zbraně
download
wiki
fórum

FOnline

novinky
faq
fórum
FOnline: 2238
status
server-boy 2238
manuál
mapy
instalace
screenshoty
gang VŠB
wiki-boy 2000
download
The Life After
status
manuál

Společné

bible
časová osa
bestiář
pitevna
traity
perky
technologie
zbraně vs. realita
bugy
tajemná tajemství
technické problémy
licence

Fallout projekty

Fallout Online (V13)
Fallout 4
Fallout 3: Van Buren

Příbuzné hry

Arcanum
AshWorld
Fallout: BOS
Fallout 3
Fallout: PNP
Fallout: Warfare
Fallout Tycoon
Lionheart
STALKER
Borderlands

Hry naživo

Fallout LARP
Fallout RP
download

Soutěže

O brahmíní vemeno
screenshot měsíce
žebříček charakterů
žebříček kr. zásahů
masový hrob
rychlonožka

Zábava

povídky
poezie
knihy
komiksy
filmy
hudba
kvízy
humor

Různé

články
rozhovory
jak přežít
wallpapery
bannery
průzkum
srazy a setkání
IRC channel
odkazy

Vault šílené brahminy - největší stránka o sérii Fallout v češtině a slovenčine.
Pravidla pro EMAIL

Před tím než nám pošlete nějaký ze svých příspěvků, tak si prosím přečtěte následující pravidla. Nechceme vám něco striktně přikazovat nebo zakazovat, ale bohužel se čímdál častěji množí příspěvky typu: „posílám vám obrázky, dejte je na stránky“ a k tomu přiloží XY MB přílohu plnou nezajímavých screenshotů, které si můžeme klidně udělat i sami nebo nám dojde email, kde si pisatel stěžuje, že nám před měsíce něco posílal a stále to na stránkách nenašel a kdy už to jako bude a my pak takovému člověku musíme vysvětlit, že jeho příspěvek byl hodný žáka mateřské školky a že ho prostě na stránky nedáme. Takže přátelé, takhle už opravdu NE. Těmito pravidly se snažíme ujednotit korespondenci nám zasílanou tak, aby byla rychle a bez problémů vyřízena jak ke spokojenosti vaší, tak i naší. Děkujeme za pochopení.

Obecná pravidla (řiďte se jimi prosím vždy)

1) U Emailu prosím uveďte VŽDY česky napsaný předmět a to nejlépe tak, aby stručně vystihl to, co nám chcete sdělit, takže např: Povídka, Dotaz ohledně…, Screenshot měsíce, Příspěvek do galerie atp. zkrátka abychom mohli váš mail později rychleji v tom množství pisatelů najít. Česky nadepsaný předmět proto, že prakticky nikdo z nás nekoresponduje s nikým z ciziny, takže by vaše příspěvky mohly být jednoduše omylem bez otevření smazány jako spam popř. virus.

2) V příspěvku prosím formulujte co nejlépe o co vám jde a nezapomeňte se PODEPSAT tak, jak chcete, aby bylo v případě zveřejnění uvedeno vaše jméno/přezdívka. Zpětně zjišťování bývá často úmorné a kontraproduktivní (pak je to roztahaný po pěti mailech a stejně se to omylem smázne)

3) Pokud odpovídáte na náš mail, tak prosím nemažte předchozí odeslaný text, mailů dostáváme hodně a je těžké dohledat co jsme vám naposledy napsali a o čem se bavíme.

4) Nezveřejňujeme vše, co nám dojde. Snažíme se na stránky dávat pouze nové a dosud neokoukané věci a hlavně kvalitní dílka, zkrátka příspěvky, které se nám budou líbit a pro stránky budou mít hodnotu.

5) To, že se váš příspěvek dlouho neobjevil na stránkách ještě neznamená, že jsme ho zavrhli. Někdy vyřizování trvá delší dobu, nicméně se můžete kdykoli informovat a budeme se vám snažit obratem odpovědět, jak jsme na tom s vyřizováním.

Pravidla pro konkrétní příspěvky

Dotazy: Snažte se prosím dotaz co nejlépe formulovat a popsat, značně nám tím ulehčíte práci a dočkáte se přesnější a výstižnější odpovědi:) Nejrychlejší odpovědi se Vám samozřejmě dostane na našem fóru, kde se pohybuje hodně zkušených lidí a kam vaultmasteři také chodí.

Příspěvky s přílohou: Ať už posíláte obrázek nebo jinou přílohu, snažte se, aby měla vždy co nejmenší velikost. Proto prosím používejte pakovací programy jako ZIP nebo RAR apond. Obrázky komprimujte do JPG nebo aspoň balte, nekomprimované BMP budou ihned mazány už ve schránce (kdo se s tím má stahovat).

Příspěvky do screenshotu měsíce: Vystřihněte pokudmožno jen to podstatné a obrázek uložte tak, aby měl co nejmenší velikost, díky tomu nebudeme muset obrázek doeditovávat a případný text nebude poškozen.

Upozornění na novinky a zajímavosti: Zde si prosím zkontrolujte datum příspěvku, ze kterého novinku vyčtete, už mnohokrát se nám stalo, že nás lidé rok po zrušení BIS upozorňovali na tom, že dělají na F3 :) Tak ať jde opravdu o nějakou aktuální zajímavost, která stojí za zveřejnění. Pokud nám chcete poslat námět na novinku, pak bude asi lepší ji rovnou napsat do novinkovače. Vaultmasteři jsou od přírody líní tvorové a ne vždy mají čas a tak takových zajímavých mailů zůstane spoustu neuveřejněných. Je pro nás lehčí Vaši novinku jenom schválit v systému a poslat mezi lidi jedním kliknutím, než sestavovat celou novou novinku. Děkujeme.

POVÍDKY:
Pravidla pro povídky jsou poněkud složitější a delší, proto pokud nám hodláte zaslat povídku, tak čtěte pečlivě a velice pozorně!
Povídkou je myšlen text, jež má nějaký nějaký smysl, pokusy a výplody choré mysli na stránky rozhodně dávat nehodláme. Ke každé povídce je při zveřejnění připojena menší kritika, proto pokud nechcete, aby byla z větší části negativní, tak se vyhněte "jednobitkových" pseudopříběhů a ohraných klišé. Totéž platí o pravopisných chybách, projeďte to po sobě aspoň korekturou ve Wordu a v tomtéž formátu nám povídky nejlépe posílejte. (není ale podmínkou). Povídka musí obsahovat nadpis, tedy název, následuje autor a emailová adresa (u nových autorů), což pomáhá rychlejšímu vyřízení. Můžete též rovnou napsat jednu dvě věty o tématu povídky, případně její zaměření (humor, akce...). Formátování textu má jen jedno pravidlo a to oddělení dalšího odstavce prázdným řádkem.
Povídky se uveřejňují v původní verzi, bez korektury a jak již bylo řečeno, jsou podrobeny malé subjektivní vaultmásterské kritice. Doporučujume napsané dílo nechat den dva „vychladnout“, znovu přečíst, předělat, opravit a když jste si teprve jisti, že je to to nejlepší co dokážete, teprve poslat.

Takže když už ste se prokousali až sem, adresa vaultu je:

redakce[ZAVINÁČ]madbrahmin.cz

POZN.: Vzhledem k tuně spamua virů, co nám chodí jsme zavedli toto opatření, takže nezapomeňte uvést adresu do správného tvaru.Email je společný pro všechny vaultmastery, pokud chcete napsat příspěvek konkrétnímu člověku, pak vilte adresy uvedené v profilech vaultmasterů (odkaz vaultmasteři na horním panýlku:)).
Staň se pomocníkem při tvorbě, nakrm Šílenou brahmínu!:)
Stránky v EN

No Mutants Allowed
Fallout Wiki
Fallout Database

Modifikace v CZ

Fallout:Resurrection
Fallout et tu
Fallout 2 Restoration Project a neof.patch
Fallout:BGE (dead)
Fallout:Yurop (dead)

Modifikace v EN

Vault-Tec Labs
Fallout 2 Restoration Project a neof.patch
Fallout of Nevada
MIB88: Megamod
Last Hope
Fallout et tuSponzoři VŠB

TOPlist

.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. irc channel .. kniha hostí .. fórum .. archiv..