Vault šílené brahmíny - největší stránka o sérii Fallout v češtině i slovenčine | Fallout 1, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3, Fallout New Vegas, FOnline, Fallout 4
.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. kontakt .. poslat novinku .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..

Fallout: New Vegas

novinky
recenze
hráčské recenze
návod
spolubojovníci
screenshoty
videa
zbraně
download
wiki
fórum

FOnline

novinky
faq
fórum
FOnline: 2238
status
server-boy 2238
manuál
mapy
instalace
screenshoty
gang VŠB
wiki-boy 2000
download
The Life After
status
manuál

Fallout

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
vault-boyové
holodisky
konce
texty ze hry
vychytávky
archiv zvuků
screenshoty
demo
wiki
fórum
download

Fallout 2

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
předměty
zbraně
brnění
automobil
holodisky
karmické tituly
konce
texty ze hry
kulturní odkazy
zajímavé sejvy
vychytávky
screenshoty
archiv zvuků
mapper
modifikace
wiki
fórum
download

Fallout Tactics

novinky
recenze
návod
charakter
mise
náhodné lokace
zbraně
brnění
vozidla
holodisky
drogy
screenshoty
multiplayer
hrajeme po netu
tipy a triky
editing
obličeje
modifikace
wiki
fórum
download

Společné

bible
časová osa
bestiář
pitevna
traity
perky
technologie
zbraně vs. realita
bugy
tajemná tajemství
technické problémy
licence

Fallout projekty

Fallout Online (V13)
Fallout 4
Fallout 3: Van Buren

Příbuzné hry

Arcanum
AshWorld
Fallout: BOS
Fallout 3
Fallout: PNP
Fallout: Warfare
Fallout Tycoon
Lionheart
STALKER
Borderlands

Hry naživo

Fallout LARP
Fallout RP
download

Soutěže

O brahmíní vemeno
screenshot měsíce
žebříček charakterů
žebříček kr. zásahů
masový hrob
rychlonožka

Zábava

povídky
poezie
knihy
komiksy
filmy
hudba
kvízy
humor

Různé

články
rozhovory
jak přežít
wallpapery
bannery
průzkum
srazy a setkání
IRC channel
odkazy

Vault šílené brahminy - největší stránka o sérii Fallout v češtině a slovenčine.


ZÁZNAM EXPERIMENTU FEVDatum zápisu: 21. březen, 2075

Major Barnett přikázal zahájit experimenty s kmenem panimunitního viru č. 10-011, který byl pojmenován FEV (Forced Evolutionary Virus). Spíše než na jeho hlavní efekt replikační stability, má být hlavní zájem soustředěn na vedlejší účinky virové struktury. Major věří, že nová struktura je dalším logickým krokem vývoje buněk savců. Experimenty s jednobuněčnými organismy mají skvělé výsledky. Zatímco jejich základní metabolické procesy zůstávají prakticky beze změn, jejich odolnost vůči infekcím a radiaci předčí všechny naše dřívější předpoklady. Addendum: na chloroplasty se jeví virus bez účinku. Další experimentování s rostlinnými buňkami bylo z příkazu majora Barnetta zastaveno.


Datum zápisu: 9. květen, 2075

Infikovali jsme FEV několik různých druhů ploštěnek. Během několika hodin zvětšil hmyz svou velikost o 28% a populace stala rezistentní vůči 39 druhům virové nákazy. Všechny vzorky si své nově nabyté vlastnosti podržely i v dalších generacích a nová struktura DNK plně přešla do jejich genové výbavy. Zkoumané subjekty se ovšem reprodukují pouze asexuálně. Experimenty s dalšími druhy hmyzu nebylo možno provést. Major Barnett je nechal až do odvolání pozastavit.


Datum zápisu: 30. červen, 2075

Několik chovů bílých laboratorních myší bylo plně infikováno virem FEV. Opět bylo už po několika hodinách zaznamenáno zvětšení tělesné velikosti a po 9-ti dnech se tato hodnota stabilizovala na vzrůstu 31% oproti kontrolní skupině. Pitva prokázala největší míru nárůstu u příčně pruhované svalové tkáně a určitých vnitřních, orgánů, především pak u jater, srdce a ledvin. Rovněž se k našemu překvapení ukázalo, že infikované myši byly schopny nalézt správnou cestu bludištěm v méně než polovičním čase oproti kontrolní skupině. Tyto signály bude ovšem třeba potvrdit ještě dalšími testy.


Datum zápisu: 9. listopad, 2075

Infikovali jsme FEV 218 laboratorních králíků. Polovině testovaných subjektů byly implantovány elektrody za účelem monitorování EEG aktivity před a po infikování viru. Zvýšení elektrické aktivity mozku bylo v průměru zaznamenáno 3.2 sekund po aplikaci viru. Opět bylo pozorováno typické zvětšení svalové hmoty. Nicméně byla rovněž zaznamenána zvýšená agresivita speciálně mezi samci) testovací skupiny. Rozbor přírůstku mozkové tkáně způsobeného FEV, ukázal na zvýšené množství dendritických spojení a to zvláště u limbického systému a ve frontálním cortexu.


Datum zápisu: 12. leden, 2076

Se šarží 11-011 jsme dosáhli zlepšení účinnosti mitotického cyklu o 43%. Infikovali jsme touto novou odrůdou viru 53 mývalů. V přídavku k už očekávanému zvětšení tělesné hmotnosti, prokázaly reakční testy i zvýšení inteligence a manuální zručnosti a to o 19 bodů dle Schuler-Kappova indexu. Naneštěstí několik testovacích subjektů uprchlo z poškozené klece a muselo být odchyceno a usmrceno. Major Barnett nařídil likvidaci všech zbývajících objektů. Nicméně při konečném sčítání nám chyběly dva páry.


Datum zápisu: 13. květen, 2076

Zabudovali jsme do struktury FEV několik nových genových sekvencí dodaných poradním týmem majora Barnetta. S dávkou 11-101a jsme potom infikovali 23 psů z čistokrevných i míšených plemen, všechny středního vzrůstu. Zvětšení tělesné velikosti bylo doprovázeno i zvýšenou agresivitou, bez signifikantních známek nárůstu inteligence. V dalších pokusech plánujeme zkřížit 92 různých párů s využitím 11-011. Všechny subjekty byly po 14-ti týdnech pozorování zlikvidovány.


Datum zápisu: 4. říjen, 2076}

Dokončili jsme křížení. 15 šimpanzů bylo infikováno šarží 11-111. Bezprecedentní nárůst imunity i vzrůstu. Pokusy vyvolat u testovaných subjektů zhoubné nádorové bujení pomocí radiologických a chemických činidel, byly neúspěšné. Prudký nárůst agresivity zvířat vedl k jejich vzájemné izolaci. Dva subjekty byli postiženi prudkými epileptickými záchvaty a zemřeli. Všechny zbývající byli poté zlikvidovány.


Datum zápisu: 7. leden, 2077

Major Barnett přikázal převést veškerý výzkum FEV na vojenskou základnu Mariposa. Plánuje v projektu pokračovat experimentováním na dobrovolnících z řad armády. Jsem důrazně proti tomu a žádám, aby bylo zaprotokolováno, že ani já ani můj tým nedoporučujeme testování na lidských subjektech.

Miniaplikace


Staň se pomocníkem při tvorbě, nakrm Šílenou brahmínu!:)
Fallout Bible


Vývojářské memoáry

Fallout 3: Van Buren


Rychlé odkazy
České stránky
Templáři VŠB
ABCgamesZahraniční stránky
No Mutants Allowed
Duck and Cover
Planet Fallout
Fo3 ofic.stránky
Bethblog
The Vault
Trzynasty Schron
Falloup Online

Modifikace
Vault-Tec Labs
Killap.net
Last Hope
Fallout:Resurrection
Fallout:BGE
Mutants Rising
Fallout:Yurop

Pro autorizaci
pište na e-mail


Sponzoři VŠB

TOPlist