Vault šílené brahmíny - největší stránka o sérii Fallout v češtině i slovenčine | Fallout 1, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3, Fallout New Vegas, FOnline, Fallout 4
.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. kontakt .. poslat novinku .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..

Fallout: New Vegas

novinky
recenze
hráčské recenze
návod
spolubojovníci
screenshoty
videa
zbraně
download
wiki
fórum

FOnline

novinky
faq
fórum
FOnline: 2238
status
server-boy 2238
manuál
mapy
instalace
screenshoty
gang VŠB
wiki-boy 2000
download
The Life After
status
manuál

Fallout

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
vault-boyové
holodisky
konce
texty ze hry
vychytávky
archiv zvuků
screenshoty
demo
wiki
fórum
download

Fallout 2

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
předměty
zbraně
brnění
automobil
holodisky
karmické tituly
konce
texty ze hry
kulturní odkazy
zajímavé sejvy
vychytávky
screenshoty
archiv zvuků
mapper
modifikace
wiki
fórum
download

Fallout Tactics

novinky
recenze
návod
charakter
mise
náhodné lokace
zbraně
brnění
vozidla
holodisky
drogy
screenshoty
multiplayer
hrajeme po netu
tipy a triky
editing
obličeje
modifikace
wiki
fórum
download

Společné

bible
časová osa
bestiář
pitevna
traity
perky
technologie
zbraně vs. realita
bugy
tajemná tajemství
technické problémy
licence

Fallout projekty

Fallout Online (V13)
Fallout 4
Fallout 3: Van Buren

Příbuzné hry

Arcanum
AshWorld
Fallout: BOS
Fallout 3
Fallout: PNP
Fallout: Warfare
Fallout Tycoon
Lionheart
STALKER
Borderlands

Hry naživo

Fallout LARP
Fallout RP
download

Soutěže

O brahmíní vemeno
screenshot měsíce
žebříček charakterů
žebříček kr. zásahů
masový hrob
rychlonožka

Zábava

povídky
poezie
knihy
komiksy
filmy
hudba
kvízy
humor

Různé

články
rozhovory
jak přežít
wallpapery
bannery
průzkum
srazy a setkání
IRC channel
odkazy

Vault šílené brahminy - největší stránka o sérii Fallout v češtině a slovenčine.

TYPY POSTAV

Obrázek Popis
Černoch- Poprvé se s touto postavou setkáte v Junktownu, kde má za úkol zabít Killiana, setkání to jistě není moc příjemné, ale dále ho budete potkávat hlavně coby vůdce karavan.
Doktor- Ve Falloutu se vyskytuje jen ojediněle, mimo doktora ještě může zastávat roli vědce.
Obchodnice- Vyskytuje se v mnoha lokacích. Její pole působnosti je široké, většinou však značí, že jde o důležitější osobu, popř. nějakou obchodnici. Ze spolubojovníků takto vypadá Tandi.
Kněz dětí katedrály- Pokud potkáte takto oděnou postavu, je to pravděpodobně jeden z vyšších členů dětí katedrály. Pokud si navlečete róbu, budete vypadat taky takto.
Kevlarová zbroj- Takto oděné postavy jsou málokdy osamocené. Většinou jde o patroly nebo hlídače kupců, v Pohřebišti takhle vypadají Gun Runeři, po navlečení kevlarové zbroje rovněž váš charakter.
Dítě katedrály- Většinou takto vypadají všichni nižší členové Dětí katedrály, ale občas narazíte i na jiné takto oděné postavy- typickým příkladem je třeba Aradesh nebo Laura (i když…ta je vlastně taky člen Dětí)
Kožená bunda- Na rozdíl od druhého dílu, zde autoři obsadily takovéto postavy do záporných rolí, většinou se jedná o dealery, zloděje a vrahy, případně ochranku. Váš charakter bude mít takovouto vizáž, pokud mu nasadíte koženou bundu.
Kožená zbroj- Tyto postavy jsou více méně jen "vojáky". Samostatně na ně téměř nenarazíte. Nedají se přímo zařadit mezi dobré nebo zlé protože takto vypadají např. policisté v Junktownu, průvodci karavan, ale i nájezdníci. Po navlečení koženého brnění budete vypadat rovněž takto.
Plešoun- i když by měl správně patřit k postavám v kožené zbroji, nelze jinak než tuto postavu zařadit zvlášť. Nejedná se totiž o žádného tuctového chlapíka. V bandě maníků s koženými zbrojemi je většinou vůdcem. Docela často se vyskytuje i samostatně, většinou se jedná o nějakého bojovníka nebo obchodníka se zbraněmi. Tento vzhled má i Tycho.
Měšťák/farmář- Tyto postavy budete potkávat docela často, sem tam vám zadají nějaký jednoduchý úkol a uzavřou nějaký ten obchod, ale víc nečekejte.
Obchodník- Takhle ve hře vypadá každej druhej obchodník, sem tam i nějaký ten měšťák nebo barman. Takovýto vzhled mají často i šéfíci.
Pankáč- Takto vypadající postavy plní různé funkce- od pouhých feťáků a pasáků až po vůdce karavan nebo jejich zástupce. Většinou patří mezi hodné postavy, což ovšem neplatí v náhodných setkáních, kde takto vypadá každý druhý lupič. Ze spolubojovníků takto vypadá Katja a Ian.
Don Gizmo- Kdo by neznal tuto jedinečnou postavu F1. Kolikrát jsme ho už zabili a vzali si od něj jeho mauser nebo mu pomohli odpravit Killiana? Najdete ho v Junktownu, kde vede své kasino.
Starší BOS- Tyto postavičky naleznete v Bratrstvu oceli, kde plní nebojové funkce- jsou vůdčí silou celého Bratrstva.
Paladin- Paladinové Bratrstva oceli vypadají jako středověcí rytíři, až na to, že v rukou místo mečů drží rotační kulomety a energetické zbraně. Pokud vás náhodou napadne na ně zaútočit, ujišťuji vás, že to bude jeden z nejtěžších soubojů v celém F1.
Energozbroj-Tuto zbroj oblékají rovněž mnozí členové Bratrstva, ovšem až na vyjímky se jedná o postavy, které s vámi moc mluvit nebudou. Pokud se na zbroj budete vyptávat a pak přijmete úkol najít zasvěcence v Hubu, bude vaše. Další možností je vykecat ji nebo ukrást Rhombusovi součástky a opravit si jednu rozbitou.
Tato postava nemá příliš mnoho funkcí, většinou slouží jako doplněk obyvatelstva a moc s vámi mluvit nebude. Občas ovšem narazte na vyjímku, nezapomenutelná je hlavně Sinthia z Junktownu:)
Trpaslík- Malá postava značí velkou osobnost, tímto se asi řídili tvůrci hry. Prakticky všechny takto vypadající postavy s vámi budou mluvit, není jich mnoho, ale škála působnosti je široká (poskok dr. Morbida, obchodník…)
Správce- Hajzl, hajzl a ještě jednou hajzl. Přinesete mu vodní čip, zachráníte svět a on si vás prostě vykopne… Je to opět unikátní postava, celou hru sedí v křesle vybaveném dvěma rotačními kulomety (v akci je můžete vidět pokud se přidáte k mutantům) ze kterého vstane až na samotném konci, kdy vás před branou vaultu vykopne do pustiny (pokud hrajete za zloducha tak uvidíte jak má pěkný střeva:)
Obyvatel Vaultu- funkce těchto druhů postav je myslím každému jasná- každý obyvatel vaultu musí nosit tuto kombinézu s číslem vaultu.
Vidlák- Funkce synů venkova je celkem jasná- kydat hnůj a semtam podojit nějakou tu brahmínu. Na rozdíl od druhého dílu je tu však vidlákům vložena větší důvěra- takto vypadá i nějaký ten vůdce karavany a samozřejmě Killian- starosta Junktownu.
Žebrák a budižkničemu- Pokud jste potkali takto vypadající postavu a nechtěla peníze, můžete mluvit o štěstí…
Kovová zbroj- kromě toho, že takto může vypadat i váš charakter, plní ještě funkci strážce, občas i vůdce nějaké grupy, v Hubu takto vypadá i pár policistů.
Miniaplikace


Staň se pomocníkem při tvorbě, nakrm Šílenou brahmínu!:)
Fallout Bible


Vývojářské memoáry

Fallout 3: Van Buren


Rychlé odkazy
České stránky
Templáři VŠB
ABCgamesZahraniční stránky
No Mutants Allowed
Duck and Cover
Planet Fallout
Fo3 ofic.stránky
Bethblog
The Vault
Trzynasty Schron
Falloup Online

Modifikace
Vault-Tec Labs
Killap.net
Last Hope
Fallout:Resurrection
Fallout:BGE
Mutants Rising
Fallout:Yurop

Pro autorizaci
pište na e-mail


Sponzoři VŠB

TOPlist