Vault šílené brahmíny - největší stránka o sérii Fallout v češtině i slovenčine | Fallout 1, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3, Fallout New Vegas, FOnline, Fallout 4
.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. kontakt .. poslat novinku .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..

Fallout: New Vegas

novinky
recenze
hráčské recenze
návod
spolubojovníci
screenshoty
videa
zbraně
download
wiki
fórum

FOnline

novinky
faq
fórum
FOnline: 2238
status
server-boy 2238
manuál
mapy
instalace
screenshoty
gang VŠB
wiki-boy 2000
download
The Life After
status
manuál

Fallout

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
vault-boyové
holodisky
konce
texty ze hry
vychytávky
archiv zvuků
screenshoty
demo
wiki
fórum
download

Fallout 2

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
předměty
zbraně
brnění
automobil
holodisky
karmické tituly
konce
texty ze hry
kulturní odkazy
zajímavé sejvy
vychytávky
screenshoty
archiv zvuků
mapper
modifikace
wiki
fórum
download

Fallout Tactics

novinky
recenze
návod
charakter
mise
náhodné lokace
zbraně
brnění
vozidla
holodisky
drogy
screenshoty
multiplayer
hrajeme po netu
tipy a triky
editing
obličeje
modifikace
wiki
fórum
download

Společné

bible
časová osa
bestiář
pitevna
traity
perky
technologie
zbraně vs. realita
bugy
tajemná tajemství
technické problémy
licence

Fallout projekty

Fallout Online (V13)
Fallout 4
Fallout 3: Van Buren

Příbuzné hry

Arcanum
AshWorld
Fallout: BOS
Fallout 3
Fallout: PNP
Fallout: Warfare
Fallout Tycoon
Lionheart
STALKER
Borderlands

Hry naživo

Fallout LARP
Fallout RP
download

Soutěže

O brahmíní vemeno
screenshot měsíce
žebříček charakterů
žebříček kr. zásahů
masový hrob
rychlonožka

Zábava

povídky
poezie
knihy
komiksy
filmy
hudba
kvízy
humor

Různé

články
rozhovory
jak přežít
wallpapery
bannery
průzkum
srazy a setkání
IRC channel
odkazy

Vault šílené brahminy - největší stránka o sérii Fallout v češtině a slovenčine.


Hamster - Je(t/d)
"Děláš si prdel??"
"Nezapomeň s kym mluvíš, nulo! Ber, nebo padej!" Ty hajzle! Slíbils mi pětikilo.
"Slíbils mi pět set, Bansi!" Jestli existuje mez nasranosti, taks to přesral!
"Víc než dvě kila si nezasložíš. Nikdo by ti za to víc nedal."
"Táhnu se s tim z Corpus Christi!" ...Ty tlustá svině! Fajn, už se držim. "Nemám prachy na jet!"
"Derek potřebuje kurýra. Teď vysmahni!" Ani skoro neslyšim odpověď! Ty mě odpálkuješ s prachama a pošleš mě za Derekem? Jestli je v Shagu větší zmetek než ty, je to on.
"Di do hajzlu." Odpovídám ale a du ven. De na mě pěkná schíza. Ulice je úzká víc než je snesitelný. Potřebuju jet. Ty vole, když ho nebudu mít hned, sem v hajzlu! Nejni tohle Derekův barák? To je přes celý město. To je fuk. Když sem tu, tak du dál. Zakopávám o schod, ale vychytávám to. De na tebe absťák, chlape. Drž se! Hele, to je ta svině Derek!
"Jak si mi to řek Sime?? Co vůbec do hajzlu děláš v mym bejváku??" nedokážu vydat ani hlásku. Tenhle mafián mě nejspíš rozřeže, když ho naseru. Jak sem mu to vlastně řek? Nic sem neřek!
"Co tak čumíš, sráči!" Srdce mi buší jak kladivo, ale tohle zvládnu! Zvládáš to!
"Du pro tu kurýrku, Dereku." Asi mi krvácí ruka. Musel sem se někde pořezat. Nechápu proč bych se měl řezat. Nejspíš kvůli tý ruce. Co to melu? Vždyť mě krváci ruka! Proč na mě tak řve??
"Neřvi na mě Dereku..."
"Ty vysmaženej zmrde!" víc už neslyšim a padám na zem. Zvracim. Krvácim. Třeští mě hlava. Do prdele! Zasraně! Něco mě dře... Ta svině mě táhne? Ztrácim nit. Musim se koncentrovat na myšlenku! Zvláds horší chlape! Seber se! Potřebuješ jet! Potřebuješ jet! Já vím! To není problém sehnat jet. Chtěl bys? Cha chá! Jasně, že bys chtěl. Možná bych ti ho mohl obstarat. Ne! Nerozrušuj se! Zadarmo to nebude, ale tos přece čekal! Zaplatíš? Nechci peníze! Kdepak! Že dáš cokoliv? Chlape, to si na tom špatně - dát cokoliv za jet. Tak fajn. Máš to mít.
"Ty idiote! Tys mě poblil."Co ten Derek chce? To neni Derek. To je Shiko! Něco ji musim říct. Už se to zlepšuje. Jak je to možný??
"Tys mi...?"
"Jasně, že sem ti dala ze svejch! Ležels před Derekovym domem úplně na blitku!" Jak by se člověk moh nespolehnout na Shiko. Je to v pohodě, už se zvládám nadechnout celkem v klidu.
"Díky kotě..."
"Teď si hraješ na chlapáka? A co když sem tě táhla v bezvědomí přes oranžovou? Nejsem nějaká vyjebaná sestra." To fakt nejsi kotě. Au! Sakra! Mi pustila hlavu na zem. Aha. De zřejmě vařit čaj. To by šiklo. Pod tvrdou slupkou je dívka, co mě má ráda. Chá! Já tě mám přečtenou Shiko. To mě mohlo napadnout, že to zkusí, ale tenhle pohled na mě neplatí kotě. Tak fajn. Vstávám. To bylo v klidu. Sednout na židli bylo taky v pohodě.
"Díky Shiko." Jak jinak! Stačí, aby se na mě jednou takhle usmála a je jasno.
"Jak si na tom Sime?" Správná otázka. Budu si to muset promyslet.
"Už je to leší, ale trochu mě ještě třeští..."
"Takhle sem to nemyslela." To vim taky kotě. Ale co ti na to mám říct? Tak fajn! Sem ubožák! Nikdo jinej nechodí za Derekem. Já o tebe nechci přijít.
"Co tak blbě čumíš? Myslíš, že tě nechám vlkům jen proto, že si na dně? Vem si to čaj!" Ty mě máš přečtenýho Shiko. Ale já sem fakt na dně.
"Sorry Shiko, já mám dvě stě od Banse. Já potřebuju tu kurýrku od Dereka."
"U Dereka znamená kurýrka i odnesení kudly do něčích zad. Nikdo na tom neni tak špatně." To je fakt Shiko. Ale jen když toho bere tolik co ty. Derek platí kotě...
"Potřebuju ty prachy." To je fakt zoufalý. Na nic důstojnějšího nemám?
"Můžeš začít pracovat u Danielsových na farmě Sime..."
"Nezaplatěj mi ani na jídlo, natož..." Natož na co Sime? Jen pověz! Vždyť ona to ví Sime! Proč jí to neřekneš, Sime? "...Natož na to ostatní!!"
"Jsi v pořádku Sime?" Jak asi?? Podívej se na něj! Troska! Do prdele, ta ruka pálí! "Na tu ruku si teď nešahej. Ošetřila jsem jí, jak umim. Teď příroda."
"Jdu k Derekovi, kotě..."
"Tak jdu s tebou!" NE!
"Ne! Může to bejt nebezpečný Shiko!" To nemůže myslet vážně!
"Ty šovinistickej zmetku! Seš ochotnej tohle říct i ve tvým stavu?? Já se tě neptala!"
"Tak mi pomoc vstát." Proč mi sakra tak škube v oku?? Fajn. To je fuk. Dem ven a k Derekovi. Oba... Do hajzlu. "Vem si brokovnici, kotě."
"Jasně." Ještě tak před půlrokem bych se jí s ní předved, cha chá! Desítka na padesát metrů od pasu, nebo letící... To je tak ubohý! Ty si úplně na dně! Úplnej zmetek přírody! Ty...
"Drž hubu!"
"Hej! Nic sem neřekla!" Sakra! To mi zas něco ujelo!
"Sorry, támhle je Derekův barák."
"Jsi opravdu v pořádku?" Proč se na mě dívá tak zblízka?? Protože Vypadáš jak kápanec na asfaltce. To neni pravda! Došel sem k Derekovi! Vždyť tě podpírá! Si nula. DOST! Nesmím přemýšlet. Fajn. Du do dveří. Derek bude zřejmě v ložnici. Jen tak vostrej hoch jak Derek si může dovolit nezamykat. Ty vole, dyť Corpus Christi tomuhle sráčovi pomalu řiká pane.
"Co tu děláš ty smažko?? Už jednou sem tě vykop ty blitko." Asi je nasranej. Má proč? Dost!
"Přišli jsme pro práci Dereku!" To byla moje číča. V situacích, jako tahle jí miluju víc, než normálně. "Nech teda těch osobáren a ukaž prachy."
"Nemáme na dávku, blitko?" Ten je ještě ubožejší než já! Kdybych mu rozbil držku... Tak si mrtvej chlap a ty to víš! On je někdo a ty jen vysmažená... Dost!!!
"Hej!! Já tu práci chci!" Vykřikl sem, protože jsem si všiml, že jsme zase na ulici.
"Máš jí Sime." Proč se na mě tak díváš Kotě??
"Tak dem za Derekem!"
"Teď jsme od něj odešli!" My už jsme u něj byli? To není možný! Začíná tu bejt trochu zima.
"Co budem dělat Shiko?" To zní tak uboze! Hlavně se udržet na nohou. Co to bylo za dávku? Jako by mi vběh do hlavy párač a snažil se dostat ven. Vždyť Shiko něco řiká.
"Co řikáš...?" Kde to sakra sem? Fajn. Hlavně se drž chlape. Zvláds horší chvilky. Zaostři. To sou dveře. Čumim na dveře? Tak fajn. Otočit hlavou. Pěknej bejvák. Já sem v posteli? Už mizí mlha. Hlavně v klidu. Kde je Shiko? Vedle mě v posteli. Oukej.
"Nazdar Shiko." Už se začíná probírat. Dám jí čas.
"Jak ses vyspal?"
"Docela pohodička." Kde to do hajzlu sem? Nic mi to tu neřiká! Támhle je okno. Tohle neni Shičin byt. Kdybych vstal... tak... jo pohodička. Tak copak to tu máme. Ale co to? My jsme v prvním patře?? V Shagu není jedinej vícepatrovej barák. My jsme v Corpus Christi?? To sou čtyři dny!! Sakra chlape, drž se. Začínáš mít pěkný vokna. To je fuk. No neni Shiko sluníčko? Chlape, tos to chytnul. Fíha. To je tělo.
"Ty úchyláku! Co tak zíráš." Je vidět, že mojí fascinaci bere s humorem. Ale copak to... Ale!
"Kdes vzala tolik jetu, kotě?"
"Koupili sme ho přece spolu před třemi dny tady v Christi... Nevzpomínáš? Za zálohu. Chceš?" Jak moc tu holku miluju, stejně tak mě podivuje. Jak bych moh
odmítnout. Tak to sem dej bejby. Fajn... AAA! To je materiálek, lidičky! Nechápu jak můžou některý lidi žít bez jetu. A to prej před bombama byla dávkovačka pohoda.
Nechápu jak se může řikat omamná látka něčemu, co tě takhle zkoncentruje. Slyšim každej zvuk. Každej závan větru. Bouchání okeních rámů. Myši. Po ulici jede motorka. U chodníku stojí kurva. Můžu zpomaleně vnímat každej její pohyb. Každý zatnutí svalu. Támhle je hospoda přecpaná skupinou žoldáků. Oslepí mě každej odlesk od zbraně. Sem ten nejkoncentrovanější člověk na světě! Kurva! já sem král tohohle puchejře vesmíru. Vydim letět mouchu. Dokázal bych naskicovat každej pohyb jejích podělaných křídel. Tohle zas vypadá na chudinskou čtvrť. Plnou podělaných houmlesů a smažek. Hej! TY si smažka! Ty si mnohem horší feťák než co se jich vejde do tohohle města! Ty si podělaná krysa, která neni dobrá ani na to si do ní vytřít botu od hoven! Si úplně mimo realitu a léčíš mindrák siláckejma kecama o svý holce! Kdybys měl aspoň tolik síly abys jí přijal a nemlel furt o koťatech. Mám jí ale rád! Protože neznáš jinou holku, co by byla nadopovaná jak ty! Klidně se uklidňuj, jak vydíš každou myšku, ale ztrácíš podstatu! To není pravda! Sem tak koncentrovanej, jak člověk zvládne! Cože?? To si myslíš! Tyhle sračky produkuje ten tvůj rozleptanej mozek? Tak jen řekni! Kde teď si? Se Shiko... V ňejakým hotelu... Hovno! Si našrot v planině za městem. Zatimco si poslouchal závany větry, došel si až sem. Tak mě nech se podívat! Kdo ti brání? Tak fajn. To co je pode mnou bude asi fakt písek, alespoň ho mám v puse. To ale ještě neznamená, že nejsem se Shiko!! To snad nemyslíš vážně? Ách, promiň! Ty vlastně nemyslíš! Jen co vstanu, budu tam kde chci! Tak to bude asi někde u hromady fetu... DOST! Přes poušť se dopotácim do města a koupim si dávku. My máme peníze brácho? Nepotřebujem! Ta štětka přes ulici mít bude! Ta ti tak něco dá vole! Nenech se vysmát! Tak jí sejmu! Čim jí do prdele můžu sejmout?? Vem si tenhle nůž. Díky! Tohle by neměl bejt problém. Dyť de vo to jen ubodat posranou kurvu!! Copak nevydíš že se ještě škube?? Tak jí aspoň doraž hovado! A ještě! Ještě! Nezapomeň, že má tvojí dávku! Ona ti sebrala tvojí dávku!Ještě jednou! Tak můžu ti gratulovat! Právě si ubodal svojí první šlapku. Kdybys držel hubu a radši jí prohráb. Hej fajn, tak neřvi... počkej... Tadá! Prvotřídní Jet, kámo! Pohodička kámo. Fajn, to je flákačka. Tohle je opravdu libový město. Stačí zabít ňákou krávu a máš Jetu plnou prdel! To je fakt kámo... Musíme najít Shiko! Musíme to říct Shiko! Budem zabíjet kurvy! Nikam nechoď ty trosko. Ta tvoje snaživá panička se tě už vydala hledat! Jak to víš? Když k tobě šla řikala něco ve smyslu: "Tady si Sime! Konečně sem tě našla!" Shiko mě našla?? Kde je? Ubodals jí kámo! To byl jedinej způsob jak ten Jet získat. Nemoh sem ubodat mojí Shiko!! Ta kurva... jí... je jen podobná! Ty si tak ubohej, že si nepřiznáš ani zmasakrování svý holky? Skoro abych tě začal litovat! Neser ty zmrde! To tys mě donitil zabít Shiko! Héj! Ty si s tim nápadem přišel! Na mě to hned neházej! Máš mě za blbce? Chceš mě nasrat?? Ale no ták! snad bys mi neublížil. Už jednou sem ti zachránil život! Tohle je moje odměna. Ty zkurvená bestie! Tak sleduj tohle!! Chm, tak to bylo hustý, ale chápeš, že tu žílu si podřezal nám oběma. Snažíš se mě rozhodit sráči?? Ale né... To já jen tak.... tak fajn. Už nikdy mě nedonutíš zabít mojí milovanou Shiko. Oukej... nejsi první, koho to napadlo... ňáký poslední slova?


ANKETA

Miniaplikace


Staň se pomocníkem při tvorbě, nakrm Šílenou brahmínu!:)
Fallout Bible


Vývojářské memoáry

Fallout 3: Van Buren


Rychlé odkazy
České stránky
Templáři VŠB
ABCgamesZahraniční stránky
No Mutants Allowed
Duck and Cover
Planet Fallout
Fo3 ofic.stránky
Bethblog
The Vault
Trzynasty Schron
Falloup Online

Modifikace
Vault-Tec Labs
Killap.net
Last Hope
Fallout:Resurrection
Fallout:BGE
Mutants Rising
Fallout:Yurop

Pro autorizaci
pište na e-mail


Sponzoři VŠB

TOPlist