Vault šílené brahmíny - největší stránka o sérii Fallout v češtině i slovenčine | Fallout 1, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3, Fallout New Vegas, FOnline, Fallout 4
.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. kontakt .. poslat novinku .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..

Fallout: New Vegas

novinky
recenze
hráčské recenze
návod
spolubojovníci
screenshoty
videa
zbraně
download
wiki
fórum

FOnline

novinky
faq
fórum
FOnline: 2238
status
server-boy 2238
manuál
mapy
instalace
screenshoty
gang VŠB
wiki-boy 2000
download
The Life After
status
manuál

Fallout

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
vault-boyové
holodisky
konce
texty ze hry
vychytávky
archiv zvuků
screenshoty
demo
wiki
fórum
download

Fallout 2

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
předměty
zbraně
brnění
automobil
holodisky
karmické tituly
konce
texty ze hry
kulturní odkazy
zajímavé sejvy
vychytávky
screenshoty
archiv zvuků
mapper
modifikace
wiki
fórum
download

Fallout Tactics

novinky
recenze
návod
charakter
mise
náhodné lokace
zbraně
brnění
vozidla
holodisky
drogy
screenshoty
multiplayer
hrajeme po netu
tipy a triky
editing
obličeje
modifikace
wiki
fórum
download

Společné

bible
časová osa
bestiář
pitevna
traity
perky
technologie
zbraně vs. realita
bugy
tajemná tajemství
technické problémy
licence

Fallout projekty

Fallout Online (V13)
Fallout 4
Fallout 3: Van Buren

Příbuzné hry

Arcanum
AshWorld
Fallout: BOS
Fallout 3
Fallout: PNP
Fallout: Warfare
Fallout Tycoon
Lionheart
STALKER
Borderlands

Hry naživo

Fallout LARP
Fallout RP
download

Soutěže

O brahmíní vemeno
screenshot měsíce
žebříček charakterů
žebříček kr. zásahů
masový hrob
rychlonožka

Zábava

povídky
poezie
knihy
komiksy
filmy
hudba
kvízy
humor

Různé

články
rozhovory
jak přežít
wallpapery
bannery
průzkum
srazy a setkání
IRC channel
odkazy

Vault šílené brahminy - největší stránka o sérii Fallout v češtině a slovenčine.
VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ 2007

Soutěž trvá od 12.12.2007 do 31.1.2008 (včetně)

-PŘEHLED SOUTĚŽÍCÍCH A PŘÍSPĚVKŮ-

Jako již „tradičně“ pořádá redakce Vaultu šílené brahmíny vánoční soutěž o hodnotné ceny. Tentokráte opravdu stojí za to, takže doufáme, že si ji nenecháte ujít a také se aktivně zapojíte! Na výběr máte mnoho možností, takže směle do toho! :)


O čem tedy soutěž je?

Soutěží se celkem v pěti kategoriích, do každé kategorie se můžete přihlásit libovolným VLASTNÍM tématickým dílem a to v oblasti TVŮRČÍ ČINNOSTI. Kategorie, ve kterých se soutěží jsou:

1. Grafické či programové řešení pro VŠB.
Do této kategorie spadají grafické či programové soutěžní příspěvky, týkající se těchto stránek. Můžete vytvořit například sadu reklamních ikonek, bannerů, DVD obal, logo, vršek stránek nebo komplet celý nový webdesign :) Z programových kategorií třeba nějaký nástroj pro tvorbu kvízů na stránky, anketek... či podobných vylomenin, co by zvýšili interaktivitu stránky. Fantazii se meze nekladou, důležité jen je to, aby tématicky dílo v této kategorii propagovalo grafickým způsobem naši stránku.

2. Návrh postapo trika:
Jde o to navrhnout nějaký potisk tričky s postapo/Fallout či i madbrahmin námětem. Aby bylo triko později realizovatelné (což je i podmínkou), tak doporučujeme k návrhu využít např. návrhové nástroje na sajtě T-Shock (viz. banner na pravé liště) kde si pak daná trička můžete nechat i vyrobit :) Soutěžící si vytvoří účet, kde navrhne podobu trička. Obrázek típne a pošle nám ho na mail. Výtvor pak bude zařazen do soutěže. Před závěrečným vyhodnocováním musí však autor na požádání odeslat login a heslo, abychom mohli ověřit, že dané tričko skutečně navrhl on a není to dílo nikoho jiného, tedy případnou výhru dali do správných rukou. Samozřejmě triko můžete navrhovat i jinými nástroji a způsoby, ale opakujeme - jde o návrh, který musí být realizovatelný, proto si ověřte, že potisk bude skutečně možný.

3. Falloutí humor:
Zahřívací kategorie, která již brzy nahradí otřepaný screenshot měsíce (takže toho využijte, dokud jsou za to ceny:). Vaším úkolem je zde vytvořit humorný obrázek ze světa Falloutu či postapokalyptyčna. Může jít o vtipnou situaci, komiks, foto, vtipný modifikovaný screenshot, zkrátka věci z tohoto soudku. Jen nezapomeňte, že musí být VTIPNÉ :)

4. Falloutí umění:
Pokud jste spíše uměleckého cítění, pak jde o kategorii přímo pro vás. Můžete sem nakreslit nějaký artwork, vytvořit 3D scenérii, nafotit tématické foto, natočit amatérský film :) nebo prostě jenom napsat kvalitní (podotýkám – kvalitní) básničku :). Tedy umělci všech zemí… nadešla vaše chvíle.

5. Přínos pro komunitu:
Kategorie týkající se vlastního přínosu naší komunitě. Patří sem například články, rozhovory, rozbory nějaké problematiky, návody… zkrátka můžete vytvořit něco psaného, co českou Falloutí scénu zase o něco obohatí. Ovšem pozor… vzhledem k tomu, že si ceníme více kvality než kvantity děl, žádáme o slušnou úroveň, nikoli přístup typu : „Jen jsem to zkusil“… pokud už budete soutěžit v této kategorii, mělo by být vaše dílo věcné a přínosné. Nikoli text/atp. o ničem :) Pozor! Nevztahuje se na překlady, nezapomeňte, že všechny kategorie se týkají pouze vlastní tvůrčí činnosti!


Co do soutěže nepatří…

Mezi soutěžní příspěvky neřadíme především povídky (vzhledem k minulým zkušenostem se obáváme špatného dopadu – tyto věci nelze psát pod tlakem či s vidinou nějakého zisku… jde o cit a umění). Fotky/obrázky toho co jste si sami vyrobili pro sebe (placatky, už hotová potištěná trika, atp.) nebo jste někde viděli, bugy, ukázky charakterů, zaručeně nepravdivé drby… a věci, kterých nejste autorem (za takové je diskvalifikace). Dále také překlady či aktuality, které by kolidovaly s tím, co pro vás přinášíme prakticky každý den – tyto aktivity podporujeme v rámci spolupráce, nikoli však v rámci soutěží.


Jak se bude soutěžit?

Každý účastník se může přihlásit se svými příspěvky do libovolného počtu kategorií. Může do jedné, ale také do všech - samozřejmě do každé s jiným příspěvkem. Může jich být víc, přičemž při závěrečném vyhodnocení se bude počítat ten nejlepší. Do čím více kategorií se tedy zapojíte, tím máte teoreticky větší šanci na výhru, ovšem samozřejmě to neznamená, že kdo se zúčastní pouze jediné kategorie nemá šanci…. Proti tomu jsme soutěž pochopitelně náležitě pojistili, takže kvalitní autoři se nemusejí ničeho obávat ;)


Kam své příspěvky posílat?

Standardně na adresu redakce [zavináč] madbrahmin [tečka] cz . Nadepište je prosím Vánoční soutěž a při větším objemu zapakujte v ZIPu nebo RARu. Zprávy bez předmětu jsou automaticky mazány. A NEZAPOMEŇTE SE PODEPSAT, AŤ VÍME, KOMU PŘÍSPĚVEK PATŘÍ!
Příspěvky pak budeme přidávat na stránky přibližně 2x do týdne (pokud budou) na k tomu určenou stránku.


Vyhodnocení výherců…

V každé kategorii vyberou Vaultmasteři (včetně čestných) jednotlivé soutěžní příspěvky a seřadí je posle toho, jak se jim budou líbit- v každé kategorii se hodnotí pouze nejlepší příspěvek daného soutěžícího (každý VM subjektivně), i kdyby jich měl třeba 100. Výsledkem je pořadí vítězů v pěti kategoriích. 1. místo obdrží tolik bodů, kolik je soutěžících, kráte koeficient pro 1. místo. 2. Místo obdrží o bod méně kráte koeficient za 2. místo a tak dále a tak dále, dokud nebudou obodována všechna místa ve všech kategoriích. Body se sečtou a první tři s nejvyšším počtem hlasů vybírají ceny z nabídky (viz. níže). Funkce koeficientu pak plní současně funkci filtru, aby se nestalo, že nakonec vyhraje někdo, kdo se zapojí do kategorií všech, ale ani v jedné nedosáhne slušnějšího výsledku (ovšem bodově mu to postačí) – takto je to spravedlivější :) Koeficient bude dopočten podle počtu soutěžících a konkurence v dané kategorii + její kvalitě, neboť zatím nevíme, kde se co urodí… :)
No a abyste neřekli, že to bude je o číslech… ze VŠECH příspěvků vybereme absolutního vítěze- nezávisle na kategorii nebo přínosu. Prostě vybereme toho, který si výhru podle nás zaslouží plným právem a tím dostáváme clekem 4 šťastlivce místo tradičních tří.
Absolutní winner (upozorňuji, že může soutěžit klidně jen v jedné kategorii - na počtu vůbec nezáleží) se z celkového pořadí vyjme a vybírá cenu první, po něm dle pořadí 1.,2.3....
Pro kecálky na fóru máme ještě jeden bonus – uživatelé registrovaní do data zahájení soutěže (bez dne zahájení) mohou rovněž ve speciálním tématu hlasovat o tom, který příspěvek se jim líbí nejvíce. Jejich hlasy se pak sečtou a celkový vliv na výsledek pak bude odpovídat váze hlasů jednoho vaultmastera (což není málo).


A na jaké ceny se můžete těšit?

Ceny jsou opravdu hodnotné a není jich málo, posuďte sami:

Originální Fallout 1 s manuálem a Survival guide
Originální Fallout 1 (pouze)
Originální DVD Mad Max
Originální DVD Mad Max 3
Originální DVD 28 dní poté
Originální DVD Waterworld
Webkamera
Kniha Špinavá práce s autorovým podpisem


Výherci si z nabízených možností vyberou vždy 1 cenu v pořadí od prvního k poslednímu. Nevybrané ceny budou nabídnuty v dalších soutěžích.
Každý z výherců automaticky k výhře dostává DVD s kompletním Vaultem šílené brahmíny a downloady + Audio CD z hudbou z F1 a F2 a poukázku na slevu 300 Kč na libovolný zážitek se společností Fan Motion.


A ještě upozornění…

Na TÉTO speciální stránce budou všechna vaše dílka shromažďována. Do obsahu vaultu však budou zařazena až po skončení soutěže, pokud samozřejmě budou na dobré úrovni (neodfláknuté:)


Autorská práva a další náležitosti

Je zakázáno používat obsah, který je v rozporu se zákony ČR, především jde o podporu rasové nesnášenlivosti, různé sexuální zvrhlosti atp. Stejně tak nesmí dojít při vytváření příspěvků k hrubému porušení autorských práv (překopírování části obsahu bez udání zdroje a vydávání ho za svůj atp.) - veškeré takové příspěvky nebudou zařazeny.
Zaslání příspěvku do soutěže je automaticky bráno jako souhlas se zveřejněním tohoto příspěvku a souhlas s pozdějším umístěním do rubrik Vaultu šílené brahmíny. Použity budou jen kvalitní a přínosné příspěvky, nikoli všechna díla.
Pro případ pozapomnění nebo nevhodné koncepce nějakého bodu si vyhrazujeme právo na dodatečnou úpravu pravidel, tak aby byl tento nedostatek odstraněn.

Miniaplikace


Staň se pomocníkem při tvorbě, nakrm Šílenou brahmínu!:)
Fallout Bible


Vývojářské memoáry

Fallout 3: Van Buren


Rychlé odkazy
České stránky
Templáři VŠB
ABCgamesZahraniční stránky
No Mutants Allowed
Duck and Cover
Planet Fallout
Fo3 ofic.stránky
Bethblog
The Vault
Trzynasty Schron
Falloup Online

Modifikace
Vault-Tec Labs
Killap.net
Last Hope
Fallout:Resurrection
Fallout:BGE
Mutants Rising
Fallout:Yurop

Pro autorizaci
pište na e-mail


Sponzoři VŠB

TOPlist