Vault šílené brahmíny - největší stránka o sérii Fallout v češtině i slovenčine | Fallout 1, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3, Fallout New Vegas, FOnline, Fallout 4
.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. kontakt .. poslat novinku .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..

Fallout: New Vegas

novinky
recenze
hráčské recenze
návod
spolubojovníci
screenshoty
videa
zbraně
download
wiki
fórum

FOnline

novinky
faq
fórum
FOnline: 2238
status
server-boy 2238
manuál
mapy
instalace
screenshoty
gang VŠB
wiki-boy 2000
download
The Life After
status
manuál

Fallout

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
vault-boyové
holodisky
konce
texty ze hry
vychytávky
archiv zvuků
screenshoty
demo
wiki
fórum
download

Fallout 2

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
předměty
zbraně
brnění
automobil
holodisky
karmické tituly
konce
texty ze hry
kulturní odkazy
zajímavé sejvy
vychytávky
screenshoty
archiv zvuků
mapper
modifikace
wiki
fórum
download

Fallout Tactics

novinky
recenze
návod
charakter
mise
náhodné lokace
zbraně
brnění
vozidla
holodisky
drogy
screenshoty
multiplayer
hrajeme po netu
tipy a triky
editing
obličeje
modifikace
wiki
fórum
download

Společné

bible
časová osa
bestiář
pitevna
traity
perky
technologie
zbraně vs. realita
bugy
tajemná tajemství
technické problémy
licence

Fallout projekty

Fallout Online (V13)
Fallout 4
Fallout 3: Van Buren

Příbuzné hry

Arcanum
AshWorld
Fallout: BOS
Fallout 3
Fallout: PNP
Fallout: Warfare
Fallout Tycoon
Lionheart
STALKER
Borderlands

Hry naživo

Fallout LARP
Fallout RP
download

Soutěže

O brahmíní vemeno
screenshot měsíce
žebříček charakterů
žebříček kr. zásahů
masový hrob
rychlonožka

Zábava

povídky
poezie
knihy
komiksy
filmy
hudba
kvízy
humor

Různé

články
rozhovory
jak přežít
wallpapery
bannery
průzkum
srazy a setkání
IRC channel
odkazy

Vault šílené brahminy - největší stránka o sérii Fallout v češtině a slovenčine.

OSUDY POSTAV Z FALLOUTU 2

SKYNET

Další osud Skynetu je nezdokumentovaný. Kdybych měl spekulovat, řekl bych, že opustil hráčovu postavu a putoval dál na západ do pustiny. Cestou hledal terminály a informace, aby si rozšířil databázi znalostí a možná se nakonec napojil na nějaký střediskový počítač. Schránka v níž se nacházel a jeho kybermozek mají jen omezenou informační kapacitu, a aby se mohla umělá inteligence vyvíjet, potřebuje jednoduše větší prostor pro data. Je také možné, že si našel cestu do Kráteru, ale to se neví.


GORIS

Nikdo neví. Je poslední svého druhu - zmučená duše v království trosek a mrtvých. Slyšíš ho snad skučet v temnotě, kam už nedosáhne světlo tvého ohně? Ano je to on. Neroňte proň slzy - Goris posloužil všem dobrým lidem pustiny, ale jeho čas vypršel.


K-9

Poté, co jste mu opravili motivátor byl K-9 ponechán Vyvoleným v NCR, kde jej mohla udržovat v chodu Dorotka a nedlouho po svém zotavení i Dr. Henry (který byl údajně zkopán do bezvědomí Vyvoleným). Doktor se však bál, že z K-9 by bylo možno získat příliš mnoho informací o Enklávě a pokusil se jej zničit. Byl však zastaven kyberpsem a Dorotkou, která jej už nějakou dobu podezřívala. Vláda NCR využila celou situaci k zabavení K-9 i kyberpsa - chtěli z nich dostat právě data o Enklávě a navíc zjistit, jak obě mašinky fungují. Během rozmontování na součástky údajně oba stroje utrpěly nenapravitelné škody vnitřních systémů a "zemřely".


XARN (inteligentní párač z Navarra):

Podle designéra F2 Johna Deileyho, se Xarn chystal vyrazit do V13, aby varoval své druhy před Horriganovým útokem. Nikdy ovšem nedorazil (podle původního návrhu měl být schopen párače včas varovat, ale to nebylo do finální verze zahrnuto). Jeho pravý osud je neznámý.


LYNETTE

Vault City, které jsem postavila na nohy, mě přetrvalo o mnoho dalších let. Ve volbách, které následovaly po zničení pozůstatků vlády USA, vyhrál Radní McClure a já se uchýlila na post čestného Radního. V nově nabytém volném čase jsem putovala do NCR a setkala se s tamnější prezidentkou. V následujícíh letech jsem byla zodpovědná za většinu diplomatickcýh styků mezi NCR a VC.


MARCUS

Inspirován příkladem Vyvoleného putoval Marcus přes horský masiv na východ, ve snaze nalézt zbytky Masterovy armády. Už jsi o něm nikdy neslyšel.


PRESIDENT RICHARDSON

Zničení Enklávy vymazalo ze světa všechny stopy po prezidentovi. Nyní je titul ”prezident” používán jako jméno zlého bubáka při strašení malých harantů.


HAROLD

Čas od času slýcháváš o jeho dalších osudech. Strom rostoucí z jeho hlavy se údajně pěkně rozkošatil a pokud se dá věřit klepům, dokonce prý plodí ovoce. Semena jsou údajně extrémně odolná a mnohá z nich se uchytila i v nejnehostinnějších částech pustiny.


STARŠÍ

Starší z Arroya žila ještě mnoho let po zničení Enklávy. Těšilo ji, že oddělení Arroya a V13 bylo odstraněno a mnohokrát ti vykládala, že by byla ráda, kdyby se toho dočkal i Vault Dweller. Ukolébána jistotou, že bezpečí nové vesnice je zajištěno a komunita vzkvétá, tiše umřela ve spánku. Mnoho starších obyvatel Arroya věří, že nyní žije v Nebeském Vaultu a vykládá Vault Dwellerovi o tvých hrdinských skutcích.


STARŠÍ II [komentář Matta Nortona]

Závěr posledního filmu – Tanker míří plnou parou k obzoru. V pozadí mohutně exploduje ropná plošina Enklávy. Tanker se blíží ke kameře a obraz se zatmívá. Starší, tvá postava a zbytek vesničanů unikají na tankeru, ačkoli je nevidíš. Starší promlouvá. Je znát, že je potěšená, dokonce kapku zlomyslná:

”Oh, viděls to? To byla bezva exploze! Vyvolený, jsi hoden svého jména. Jsem naživu, kmen je zachráněn a padouši jsou mrtví. U Vault Dwellera – ty jsi pravý hrdina!

Celá vesnice tě bude ctít, jen co se vrátíme domů – i tvá teta Morliss. Upečeme si Gekona a budeme slavit. Budeš mít v chrámu i oltářík. Děti se budou učit tvé jméno. S tebou jako ochráncem bude náš kmen prospívat – zatmívačka - To byla ale exploze, co?! Myslím, že bych ráda viděla ještě jednu...”


DR. CURLING (vědec, který vypustil do ventilačního systému Enklávy modifikovaný F.E.V.)

Poté co opět nalezl svou ztracenou morálku, odmítl sám sebe očkovat proti FEV, aby se tak potrestal. Má se za to, že po vypuštění viru zemřel, nicméně jeho tělo se nikdy nenašlo (pozn. překl: Někdo si musí nechávat otevřená zadní vrátka, i když jde na hajzl. Viď, Chrisi :) Navíc kdo by měl asi tak hledat jeho tělo, když plošina vylítla do vzduchu?)


SERŽANT GRANIT a jeho skupina (vojáci Enklávy, kteří vám pomohli zapíchnout Horrigana)

On a jeho grupa naskákali do tankeru s vámi, sledovali ohňostrojové efekty při výbuchu ropné plošiny a mrkali přitom na dámskou polovinu obyvatel Vaultu 13 a Arroya. Po dosažení pevniny vyrazili směrem k Navarru (nebo jeho zbytkům - to záleží na to, jak byl hráč pilný). Dál se toho o jejich činnosti moc neví, i když se dá předpokládat, že jejich skutky by zaplnily hezkých pár stránek brakových comixů, zahrnujíce i znovuobjevení Sebevražedné jednotky Keitha Giffena (pozn. překl: s tímhle si hlavu nedělejte. Prostě nějaký americký komix)Miniaplikace


Staň se pomocníkem při tvorbě, nakrm Šílenou brahmínu!:)
Fallout Bible


Vývojářské memoáry

Fallout 3: Van Buren


Rychlé odkazy
České stránky
Templáři VŠB
ABCgamesZahraniční stránky
No Mutants Allowed
Duck and Cover
Planet Fallout
Fo3 ofic.stránky
Bethblog
The Vault
Trzynasty Schron
Falloup Online

Modifikace
Vault-Tec Labs
Killap.net
Last Hope
Fallout:Resurrection
Fallout:BGE
Mutants Rising
Fallout:Yurop

Pro autorizaci
pište na e-mail


Sponzoři VŠB

TOPlist