.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Deimos, 2007-10-10 00:00:12, RozzlobeniMuzi

Atomové výbuchy

Na stránkách Rozzlobení Muži můžete naleznout všelijaká videjka: od zmasakrovaných lidských těl, kuriozit, lezbitchek, přes srandovní Japonce a magory až k naprostým blbostem. Zajímavé je ale rozhodně Nuke Test Compilation, nebo- li několikaminutová kompilace úchvatných atomových výbuchů, o nichž si myslím, že se tak často v ostatních videích neobjevují. Vše za doprovodu hard music... nádhera.
(Nejsem si jist, zda Vás odkaz nejprve nehodí na titulní stránku, abyste odklikli, že vám je více než 18 :). Pokud se tak stane, hledejte video pod datem 6.10.2007)

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.