.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Pavello, 2010-08-23 11:58:47, 1up.com

Fallout: New Vegas bude mít uzavřený konec

Producent Jason Bergman v rozhovoru prohlásil, že Fallout: New Vegas bude mít uzavřený příběh a po jeho dokončení nebude možné pokračovat v další hře. Podobně jako ve Falloutu se dozvíte, co se dělo s vašimi společníky až do jejich smrti a bylo by prý divné, kdybyste posléze mohli dále pokračovat v hraní.

Nicméně jisté řešení bude nabídnuto - jakmile se ve hře dostanete do bodu, odkud už není návratu, budete na to upozorněni a hra se automaticky uloží. Po závěrečných titulcích pak dostanete na výběr, jestli se chcete vrátit do hlavního menu, nebo načíst inkriminovaný save.

Dále bylo zmíněno, že vývojáři se už soustředí pouze na opravy bugů a veškerý obsah je již dokončen.

Sdílet na Facebooku
Autor: KeinOdesláno: 15:01, 23.8.2010ID: 7f782cNahlásit Vaultmasterům
Jinými slovy: "Nechce se nám dělat reakce NPC po dokončení hlavní linie"
Autor: meehailOdesláno: 15:18, 23.8.2010ID: 42e458Nahlásit Vaultmasterům
Jasné, keď sa im chcelo robiť stotisíce riadkov textu do celej hry, tak určite by ich tych niekoľko desiatok až stoviek ďalších zabilo.
Možno to bude mať koniec, ktorý si ukončenie vyžaduje, ako v prvom Falloute
Autor: RadiawOdesláno: 17:18, 23.8.2010ID: 70d09eNahlásit Vaultmasterům
V tom prvním to bylo trapné až to bolí, ale v F1 to dávalo dokonalý smysl, takže třeba bude něco takového.
Autor: MelichorOdesláno: 08:28, 24.8.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
A vyjde i DLC a NMA fóru se vesele spekuluje, zda-li to bude to náhodou nebude Mothership Zeta II: Area 51 Action =)...
Autor: JaWOdesláno: 10:27, 24.8.2010ID: 70aa54Nahlásit Vaultmasterům
Snad má Fergus s Chrisem nějakou hrdost a nepodlehnou nátlaku Shithesdy vydat podobnou sračku a uchovají si nějakou úctu k původním Falloutům. Bohužel si lidi z Beth myslí, že ty jejich Anchorage a Mothershit Zety byly super, a prodejní čísla jim jen potvrzují, že tohle právě lidi chtějí, takže můžeme být nemile překvapeni.
Autor: NeoWormOdesláno: 11:47, 24.8.2010ID: 513bd8Nahlásit Vaultmasterům
Tohle už bylo řečený dřív. Pro mě za mě, je mi to jedno. Pokud to bude tak špatný jako F3, tak se ke konci stejně nedostanu. Pokud ne, tohle řešení mě plně uspokojuje. Stejně bych to spíš rozehrával od začátku za jinou postavu.

Dokud tyhle sračky vydávají jako DLC je to fajn - je to tvoje věc když máš radši přímočaré a neskutečně špatné střílečky místo RPG, kupovat to nemusíš (ani krást). Problém je ve chvíli kdy podobný sračky tvoří větší část hry jako v případě F3.
Autor: dexterOdesláno: 12:25, 24.8.2010ID: 518a58Nahlásit Vaultmasterům
Pánové, jaký původní Fallouty? Pokud vím, oficiálně byl Freeplay pro skončení příbehu jenom ve Falloutu 2. Ve Falloutu 1 Freeplay nebyl vůbec.
Autor: chekotayOdesláno: 12:26, 24.8.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Hlasuji, toto je kvalitní příspěvek.
Autor: KeinOdesláno: 16:22, 24.8.2010ID: 61198cNahlásit Vaultmasterům
dexter: Nevidím nikde, že by zde někdo říkal "Není tam freeplay jako v původních falloutech." Asi si zde něco špatně pochopil.

Jinak Fallout2 je pro mne původní fallout...jen tak mimochodem. A když už byl freeplay ve starším díle očekával bych jej automaticky i u novějšího "dílu", pokud by se to nepříčilo s příběhovým koncem hry. Ovšem zde se zase nabízí debata co už zde někdo nakousl "Jak moc může příběhová linie být kvalitní, když, na něm má dohled Bethseda...
Autor: MelichorOdesláno: 16:47, 24.8.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Kein: Tady tě možná potěším... Ausir, tedy jedna z relativně známých postav NMA, se dostal díky psaní pro Wikii k F:NV novinářskému demu. V závěru píše, že F:NV se nebude líbit některým fandům F3, protože toho dost změnili a opět se nebude líbit starým fandům série, protože stále připomíná F3. Ovšem upozorňuje, že pokud byl hlavním problémem hloupé dialogy a hlavní linka, tak jejich úroveň šla hooodně nahoru.

Ale kdo ví? Já se nechám překvapit novým dílem.
Autor: RadiawOdesláno: 17:00, 24.8.2010ID: 70d09eNahlásit Vaultmasterům
A kdy že to výjde? Že bych to sfouknul ještě narychlo před Cataclysmem ?
Autor: DannyOdesláno: 17:59, 24.8.2010ID: 70814eNahlásit Vaultmasterům
:D Hodlá si to někdo z vás vůbec koupit?
Autor: NeoWormOdesláno: 00:39, 25.8.2010ID: 6fe762Nahlásit Vaultmasterům
Ne, ale ještě jsem se nerozhodl jestli to mám vůbec tkoušet pustit.
Autor: RadiawOdesláno: 10:44, 25.8.2010ID: 70d09eNahlásit Vaultmasterům
Já nevstoupím do stejné řeky 2x
Autor: RadiawOdesláno: 10:44, 25.8.2010ID: 70d09eNahlásit Vaultmasterům
Já nevstoupím do stejné řeky 2x
Autor: TinaOdesláno: 14:32, 25.8.2010ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
Úroveň dialogů a hlavní linky šla hooodně nahoru?

Čím dál víc mě mrzí, že bez nového PC si FNV nezahraju :(
Autor: dexterOdesláno: 15:06, 25.8.2010ID: 518a58Nahlásit Vaultmasterům
No, JaW píše, cituji: "Snad má Fergus s Chrisem nějakou hrdost a nepodlehnou nátlaku Shithesdy vydat podobnou sračku a uchovají si nějakou úctu k původním Falloutům."(pozor na množný číslo) což jsem pochopil jako narážku na uzavřenej konec hry, jako že v "původních Falloutech" (pozor na množné číslo) otevřenej konec byl. Což není pravda.
Autor: JaWOdesláno: 15:59, 25.8.2010ID: 70aa54Nahlásit Vaultmasterům
Zajímavé, já jsem reagoval na Melichara.
Autor: houbaOdesláno: 20:58, 25.8.2010ID: 513ca2Nahlásit Vaultmasterům
uaaaaah.. vždyť tam jsou úplně stejný orci jako ve F3 - http://games.tiscali.cz/clanek/screen_detail.asp?id=13859&img=bog8.jpg aspoň tohle mohli předělat teda, jdu opět blejt
Autor: KeinOdesláno: 22:05, 25.8.2010ID: 7f287eNahlásit Vaultmasterům
dexter: Tak to jste pochopil špatně doktore Cvachu....
Autor: dexterOdesláno: 10:08, 26.8.2010ID: 518a58Nahlásit Vaultmasterům
Kein: i to se občas stane
Autor: smejkiOdesláno: 12:19, 29.8.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
prečo sú tu aktuálky s již dávno známými a zde zveřejněnými informacemi?
Autor: smejkiOdesláno: 12:21, 29.8.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
"Ovšem upozorňuje, že pokud byl hlavním problémem hloupé dialogy a hlavní linka, tak jejich úroveň šla hooodně nahoru. "

potvrzuji
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.