.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2010-08-26 12:57:45,

Brahmíní vemeno se pomalu nalévá

Vědí to pasáci v Modocu i New Renu - mléčné struky jsou člověku vším. V tuto chvíli ovšem chci mluvit o naší literární a grafické soutěži. Do jejího konce zbývají necelé dva měsíce a zatím nám přišly dohromady čtyři příspěvky, tři literární a jeden grafický. To tak akorát stačí k obsazení hodnocených míst, ale kde je, ptám se, kde je souboj talentů, kde je nějaká krev? Abych pobídl pisatele, tak upravuji podmínky soutěže a vzdávám se práva na upalování wůdů panenek těch neúspěšných. Mimochodem, v reminiscenci na loňský ročník jsem si sepsal tehdejší články o povídkách, i když už člověk sám nepíše, může si aspoň počíst...

Sdílet na Facebooku
Autor: meehailOdesláno: 15:34, 26.8.2010ID: 61661cNahlásit Vaultmasterům
Myslím, že účasť nebude nižšia ako minulý rok. Príspevky začnú chodiť tesne pred termínom. Aj ten môj - momentálne nechávam poviedku ležať, ešte ju čakajú úpravy.
Autor: HellbillyOdesláno: 15:46, 26.8.2010ID: 32b55eNahlásit Vaultmasterům
Príspevky sa postupne začnú zbierať...moja poviedka je približne v polovici, postupne ju dopíšem, potom nastúpia úpravy. Inak, chcel by som sa spýtať, máte nejaké štandardizované požiadavky na font a veľkosť písma?
Autor: SiusOdesláno: 16:35, 26.8.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Chekotay na hrad! Pročítal jsem si zpětně příspěvky z aktuálek předchozího vemene a ty hlody to prostě člověk nevymyslí. Někdo by měl zdokumentovat Brahmínu a v tištěné podobě zachovat každičký pixel tohoto webu pro budoucí generace.
Autor: CarlosOdesláno: 18:23, 26.8.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Já taky pošlu svoje příspěvky až na poslední chvíli.
Autor: dawenOdesláno: 21:39, 26.8.2010ID: 7f7760Nahlásit Vaultmasterům
Paráda, na poslední chvíli. Co takhle myslet trochu na recenzenty a nenavršit na ně vše naráz?
Autor: TinaOdesláno: 22:35, 26.8.2010ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
Recenzenti jsou líná hovada, jiné zacházení si ani nezaslouží... Jak by jinak bylo možné, že Tina zatím přečetla jen dvě povídky, z toho si pamatuje jednu a z té jedné jen to, že se... tam... střílelo? Eee... a byl tam ghúl! Nebo ne?
Autor: dawenOdesláno: 23:03, 26.8.2010ID: 7f7760Nahlásit Vaultmasterům
Taková nekázeň, to jsi křesťanka? xD
Autor: meehailOdesláno: 23:49, 26.8.2010ID: 60cc36Nahlásit Vaultmasterům
Veď súťažiaci majú termín, dokedy majú zaslať poviedky, vy si potom určíte termín, dokedy ich prečítate. Minulý rok sa to aj tak všetko posúvalo. Ja ako recenzent by som si to aj tak nechával asi všetko naraz, nech to mám všetko čerstvé. Ide o relatívne krátke poviedky, takže no big deal, eh?
Autor: dawenOdesláno: 00:29, 27.8.2010ID: 7f7760Nahlásit Vaultmasterům
Někteří recenzenti se nudí, když nemají co recenzovat xD
A k délce povídek, i strana může být víc než kniha... ::knez
Autor: Sybrakos aka HTOdesláno: 13:13, 27.8.2010ID: 41d2eeNahlásit Vaultmasterům
Já už svojí povídku/román mám v podstatě hotovou, ale bohužel jí nemůžu zaslat, kvůli podmínkám soutěže. Proto musím začínat novou, krátkou, která se mi vůbec nelíbí, kvůli tomu, že jsem svázán pravidly.:-/
Autor: chekotayOdesláno: 15:13, 27.8.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Ad Hellbilly: Font a velikost písma nijak zvlášť určené nemáme, ale je myslím dobré vycházet z úzu a používat obvyklé fonty - Times, Times New Roman, Luxi Serif, případně bezpatkové Arial a Verdana, ale ty se hůř čtou. Pokud vyloženě potřebujete použít nějaký zvláštní font, je snad lepší vložit ten text jako obrázek. A taky si třeba já všechny povídky tisknu, a jistě sami víte, co někdy dokáže tiskárna. Prostě Times ve velikosti 13bodů mým unaveným očím plně vyhovuje, za rozumné optimum považuji Times New Roman o 10-12 bodech.
Ad Meehail: Děkuji za uklidnění, měl jsem trochu obavy. :)
Ad Sius: Lidé, kteří se pokoušeli zálohovat celou Madbrahmínu, obvykle utrpěli nějakou naprosto nepravděpodobnou nehodou (pád klavíru na hlavu, utonutí při výletu na Saharu, udušení v podpaží namakaného hooligana během skandování "Kdo neskáče není čech!" v závěru předminulého MS ve fotbale a podobně) a proto se do toho již nikomu nechce. :)
Jinak chci podotknout, že dawen se prostě nudí - Meehail má pravdu, času na čtení mají recenzenti dost a dost. :)
Henry: Ber to jako výzvu!
Autor: Biggs DarklighterOdesláno: 20:05, 27.8.2010ID: 518868Nahlásit Vaultmasterům
Myslím, že některé povídky jistě dokáží překvapit.
Autor: K.Odesláno: 00:29, 28.8.2010ID: 611798Nahlásit Vaultmasterům
Sius: každičký důležitý pixel Madbrahmíny se zálohuje každých 6 hodin, méně důležité každý měsíc a dělá to skupina otroků (třeba Duplicity a mysql-dump) pod vedením neúprosného otrokáře cronu ;-) .
Autor: OglafOdesláno: 11:01, 28.8.2010ID: 513bd8Nahlásit Vaultmasterům
Velmi dobře se čte Palatino linotype. Velikost kolem 12 a trochu větší řádkování. Ale stejně hrozí, že ta povídka bude totálně zavrhnuta, ale Bitchkinga alespoň nebudou pálit oči.

Sulikus aka HT: Pro tebe platí pravidla extra. Všechna slova musí začínat na písmeno z druhé poloviny abecedy s y nesmíš použít jako samohlásku.
Autor: mi.Odesláno: 21:39, 28.8.2010ID: 705c36Nahlásit Vaultmasterům
Ten konec jen naprosto brilantni! Rad jsem se jednou taky zasmal u neceho jineho nez je RD,Futurama, ci MASH. Diky a preju vice ulovku podobne "kvality" .)
Autor: s0fOdesláno: 11:53, 31.8.2010ID: 60a39aNahlásit Vaultmasterům
Moj text je uz tiez davno hotovy, no korektury sa tahaju uz druhy mesiac :/ Holt 11 normostran, historicko-politicke realie, ... Vsetko sa snazim overit a poskladat tak, aby to nemalo chyby, ale pochybujem ze sa mi to podary na 100%.

Ak by hrozila nízka úcet, mohla by sa zaviest este tretia-nesutazna kategoria pre porotcov a ludi zainteresovaných do tvorby sutaze. Beztak ide hlavne o to, aby si ludia pocitali...
Autor: Biggs DarklighterOdesláno: 12:40, 31.8.2010ID: 518868Nahlásit Vaultmasterům
s0f píše:
Beztak ide hlavne o to, aby si ludia pocitali...

Naprostý souhlas ::ano
Autor: Sybrakos aka HTOdesláno: 14:12, 1.9.2010ID: 41d2eeNahlásit Vaultmasterům
Chekotay: tento týden tu povídku dodělám a pak jí odešlu své korektorce:-)

Oglaf: jsi hovado
Autor: xtremOdesláno: 19:45, 17.11.2010ID: 32b502Nahlásit Vaultmasterům
ten váš ban má mezery!
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.