.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-09-21 10:59:22, Poštovní schránka Vaultu

Předobjednávka Fallout: New Vegas na Xzone s krabičkou Mentats

Dnes ráno do našeho Vaultu přiběhl zbědovaný a uřícený kurýr s důležitou zprávou. Po cestě přes Bílé Karpaty se ho pokusili zabít neznámí útočníci, aby zpráva nemohla být doručena. Zraněný a ponechaný smrti v mělkém hrobě, vyhrabán přátelským robotem Vítězslavem a ošetřen jeho vlastníkem, doktorem Mikuláškem, na místě zvaném Tvarožná Lhota, nakonec přeci jen dorazil s důležitou zprávou k nám.

Kdo byli zákeřní útočníci? Proč chtěli kurýra zabít? Proč se vůbec zabývali jeho pohřbem? Jak mohl kurýr dýchat, když ho zasypali zeminou? Vedl je místní bandita Jan Tleskač brouzdající oblohu Bílých Karpat na létajícím kole? Co bylo obsahem zprávy? Na většinu otázek odpověď neznáme, jen na tu poslední ano, protože, jak už to u kurýrů občas bývá, kurýr porušil listovní tajemství a zprávu otevřel a přečetl:

"Hezký den,

Herní obchod Xzone nyní představil speciální dárek, který obdrží všichni, kdo si u nás hru předobjednají. Jak už bývá zvykem, dárek je to opravdu stylový – balení legendárních Mentats! Ano, jde o stimulátor mentálních pochodů neboli o jednu z tzv. „chytrých drog“ 21. století. Zlepšuje paměť a urychluje veškeré nervové procesy.

Pokud snad Mentats na někoho nebudou fungovat, tak chutnají podobně, jako třešňové bonbony :-) Mentats samozřejmě budou balené ve stylové falloutí krabičce, jak se můžete podívat pod odkazem níže.

Více informací včetně obrázku naleznete zde.


S pozdravem,

Jan Válek
Xzone"

Jen dodám, že hra vyjde v Evropě 22.10.2010 s českými titulky.

Přímé linky na jednotlivé platformy:

   

Sdílet na Facebooku
Autor: raveonOdesláno: 14:26, 21.9.2010ID: 42956eNahlásit Vaultmasterům
Super dárek. X-zone mě ještě nikdy nezklamalo, táákže si to předobědnám již dnes ! :D
Autor: RadeOdesláno: 14:32, 21.9.2010ID: 6f987eNahlásit Vaultmasterům
Xzone nejsou zrovna nejlevnější obchod.. navíc bonbony s nálepkou falloutu mě zrovna nepřesvědčili...
Autor: smejkiOdesláno: 15:48, 21.9.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
obrázek s Games for Windows je neaktuální. Namísto GfWL bude nyní Steam. I když u české distribuce se ještě nic neví.
Autor: nobodyOdesláno: 16:14, 21.9.2010ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
me to prijde jako dost trapny trik na lidi, dyt to sou jen obyc bonbony s polepenym prednim krytem a oni z toho delaj buh vi co to neni za skvely darek
Autor: chekotayOdesláno: 16:33, 21.9.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Konečně nějaký důvod, proč si tu hru koupit! Výborně! Třešňové bonbóny mám docela rád, dvě-tři krabičky bych i sdlábl...
Jo a těší mne, že JaW zná malebnou bělokarpatskou vesničku Tvarožná Lhota. Pokud byste tam náhodou zavítali, tak v místním mini-muzeu oskeruší dělá průvodkyni strašně milá dívka. ;-)
Autor: DeadmanOdesláno: 17:04, 21.9.2010ID: 6f9750Nahlásit Vaultmasterům
Všechno je přes steam, já se chci dál rozhodovat sám co chci do počítače instalovat a steam fakt nemusím. Holt "pokrok" se nezastaví
Autor: KeinOdesláno: 17:33, 21.9.2010ID: 7f287eNahlásit Vaultmasterům
Takhle mentats rozhodně nevypadá :D

Tak jsem zvědav kolik naivních ztoskotanců sem napíše, že si to předobjednává :D GO GO GO!
Autor: raveonOdesláno: 17:40, 21.9.2010ID: 42956eNahlásit Vaultmasterům
No, proč si to nepředobjednat ? V mém případě bych si to stejně koupil. xDDD
Autor: RadeOdesláno: 17:41, 21.9.2010ID: 60a5f0Nahlásit Vaultmasterům
No říkám.. rozjedu byznys a polepím bompary logem Falloutu :D
Autor: MayckOdesláno: 18:07, 21.9.2010ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
zatraceně, proč se všechno musí dělat s třešňovou příchutí...
Autor: chekotayOdesláno: 18:47, 21.9.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Taky jsi zažil to zklamání s extra tuhými análními kondomy s třešňovou příchutí?
Kein: Mít prachy, předobjednávám! :-)
Rade: No jestli to uděláš pěkně...
Autor: valcikOdesláno: 19:04, 21.9.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Tie cukríky sú trošku predražené, keď vezmem do úvahy, akú hru k nim prikladajú.. Letáky spálit, kurýra utýrat! :-D
Autor: Scr4p3rOdesláno: 20:46, 21.9.2010ID: 424754Nahlásit Vaultmasterům
Moc originální to není - http://spelbroderna.blogg.se/images/2010/mentats_95084873.jpg
Autor: ZobOdesláno: 21:09, 21.9.2010ID: 51d7aeNahlásit Vaultmasterům
Super, konečně stylová krabička na kávové bonbony a hroznový cukr - ideální studíjní výbava.
Prodal by ji někdo?
Autor: toudi to ZobOdesláno: 21:58, 21.9.2010ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
šalieš?
všetci si to kúpia kvôli štýlovej škatuli a potom ju majú dať tebe?
(schválne píšem "dať", lebo cena je nevyčísliteľná)
Autor: RadiawOdesláno: 22:43, 21.9.2010ID: 70d09eNahlásit Vaultmasterům
Nuka-cola nevypada jak Nuka-cola, Mentats nevypadají jak Mentats ... achjo, no vlastně proč se divit Fallout nevypadá jak Fallout, takže všechno je dobré
Autor: RadiawOdesláno: 22:46, 21.9.2010ID: 70d09eNahlásit Vaultmasterům
http://www.stgfc.com/F1/ch/mentats.JPG
http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2010/06/340x_mentats.jpg

Je to tak těžké udělat stejnou krabičku? Když už něco dělám tak kurva pořádně ne ....
Autor: AmarounOdesláno: 23:44, 21.9.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Radiaw: Omg jako kdyby vsechno muselo vypadat uplne stejne co? Tvurci nemaji sanci pro vlastni ztvarneni .... vsechno musi bejt podrizeny F1,2 do naprostyho detailu... dokonce i nuka-coly
Autor: JaWOdesláno: 00:03, 22.9.2010ID: 5225d4Nahlásit Vaultmasterům
Amaroun - ano, šanci měli a kdyby bylo po mém, tak bych jim už další nedal, protože ti tvůrci už nám ukázali jak si představují vlastní ztvárnění a to u Falloutu 3 a chudák fanoušek jen hořce zaplakal.

Krabka Mentats se mi naopak líbí. Kdyby to bylo udělané z kartonu jako originál, tak by to stálo dost za ho*vno. Takhle ta krabka vydrží bez problémů i nošení v kapse a občasné přisednutí prdelí k židli.
Autor: MelichorOdesláno: 00:26, 22.9.2010ID: 7fea9aNahlásit Vaultmasterům
Bonusy vypadají lépe, než křápy k F3. Krabička na bonbóny je použitelnější než flaška. CE je pro mě osobně taky více přínosná. Neslavně proslulý Bethshit PIP budík i krabičku na obědy dokonale přebíjí machrovací žentony a karty na páteční Hold´em akce, stylová krabka a hlavně vázaný komiks od MCA(ano, ukázka na NMA mě maličko povzbudila po ohyzdných screenech hry)... Jedna z mála z CE, o kterých uvažuji pro čiré potěšení, pokud ze sebe F:NV stáhne ohyzdný příběhový a textový háv F3.
Autor: DevaOdesláno: 00:31, 22.9.2010ID: 524c7eNahlásit Vaultmasterům
Roztomilá cypovinka, proč ne?
Autor: CarlosOdesláno: 11:53, 22.9.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Zajímalo by mě, jestli k těmto akcím vede malý zájem o předobjednávky?
Autor: smejki - CarlosOdesláno: 13:55, 22.9.2010ID: 6fe63eNahlásit Vaultmasterům
nevím jak v ČR, ale globálně už FNV v předobjednávkách překonalo F3.
Autor: PeteOdesláno: 16:37, 22.9.2010ID: 6f72fcNahlásit Vaultmasterům
hele nevím na co furt nadáváte, fallout 1 a 2 byl dobrej to je bez diskuse, ale 3 byla taky dobrá sice pro jinou sortu lidí než ty první dva díly ale byla, nikdy už to prostě nebude ono, takže podle mě buď berte nebo nechte bejt
ta krabička se mi líbí a zřejmě ji udělali podle toho "nevydařeného" 3. dílu tam je taky plechová pokud se nepletu
P.S. neví někdo jak to vypadá u nás se sběratelskou edicí psal jsem do pár obchodů i do cenegy ale buď nevědí nebo mi (jako cenega) vůbec neodpověděli
Autor: RadiawOdesláno: 17:24, 22.9.2010ID: 70d09eNahlásit Vaultmasterům
Amaroun: Má to nějakou podobu tak by se toho měli držet.

JaW: Já si to právě představoval jako větší krabičku na prášky a ty jsou papírové, jsou to přeci drogy na zvýšení inteligence a né bonbony ...
Autor: VicOdesláno: 17:52, 22.9.2010ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
tak nevim mam si to předobjednat nebo ne?
Autor: casOdesláno: 18:12, 22.9.2010ID: 51b0a0Nahlásit Vaultmasterům
Kriste, v takýchto krabičkách sa predávaju vitaminy C v Tescu, len to ma iný prebal.

Malo to vyzerať zhruba takto : http://farm4.static.flickr.com/3059/2824925265_5e1c441958.jpg
Autor: JaWOdesláno: 18:12, 22.9.2010ID: 5225d4Nahlásit Vaultmasterům
Vic - Koho se ptáš? Keina? 8-)

Radiaw - tak samozřejmě, že by to vypadalo lépe, kdyby to bylo přesně podle originálu, ale takhle mi to připadá o moc praktičtější. Kdyby to byl papír, tak by sis to dal na poličku a leda tak na to civěl. Na civění mám originální bednu Fo1/2.
Autor: VicOdesláno: 19:06, 22.9.2010ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
Všech možná by nebylo špatný to dát jako anketu, hele minulej tejden jsem si koupil Mafii 2 naštvalo mě, že jsem nedostal kalendář ani triko a hra stála za prd. Fallout 3 má mouchy má jich dost, ale FNV vypadá dobře a tak nevim mam vyhodit 1099Kč a dostat ktomu bombony, nebo počkat až bude hra levnější a koupit si bonpary
Autor: ZeroOdesláno: 19:47, 22.9.2010ID: 426c0eNahlásit Vaultmasterům
cas: Ale papírová krabička ti hovno vydrží, to by bylo k ničemu to k tomu přibalovat. ;-)
Autor: Cas Odesláno: 21:11, 22.9.2010ID: 51b0a0Nahlásit Vaultmasterům
Zero : To si máš vystaviť na poličku a honiť si tým (aj) ego a nie prakticky používať.
Autor: valcikOdesláno: 21:15, 22.9.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
..kartón si užiješ priamo v hre - je z neho vyrobený power armor.
Autor: JaWOdesláno: 22:07, 22.9.2010ID: 5225d4Nahlásit Vaultmasterům
valcik- tak ten byl mířený hodně pod pás 8-)))
Autor: RadiawOdesláno: 22:55, 22.9.2010ID: 70d09eNahlásit Vaultmasterům
JaW: Jen tak mimo řeč ... tu originální bednu s F1 a F2 myslíš tu velkou papírovou krabici? Ta už se asi dnes sehnat nikde nedá co.

valcik: máš bod :D
Autor: JaWOdesláno: 23:09, 22.9.2010ID: 5225d4Nahlásit Vaultmasterům
Radiaw - Jasně. Kdysi sem je koupil na eBayi a jedna nebo dvě krabice tu už proběhly na brahmině jako ceny v soutěžích. Naposledy tu z Fallout 1 myslím vyhrál Paja.

http://madbrahmin.cz/vaultmaster/vaultmaster/collection/DSCF1312s.JPG
http://madbrahmin.cz/vaultmaster/vaultmaster/collection/DSCF1306s.JPG
Autor: JaWOdesláno: 23:22, 22.9.2010ID: 5225d4Nahlásit Vaultmasterům
Teď sem se díval na eBay a cena krabice Fallout 2 s cd bez příručky €30, s příručkou €45. Fallout 1 jsem vůbec nenašel. Já kupoval před pěti lety krabici max. do €20.
Autor: CarlosOdesláno: 00:15, 23.9.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Kampak odešly ty časy, kdy se takhle prodávaly originálky? I pitomý NFS III (alias moje první hra vůbec - originální i jakákoli jiná) byly zabalený v sympatické krabici. Paráda!
Dneska je všechno v DVD casech s třicetistránkovým manuálem včetně obsahu a slovenské části! A když má náhodou stránek víc, tak obsahujou chyby, na druhé straně neobsahují ani špetku humoru nebo atmosféry...

Grrrr. Co mě se týká, tak jde doba do sraček s tím vyextremizovaným pohledem byznysmena všude, kam se podívám.
Autor: JaWOdesláno: 00:33, 23.9.2010ID: 5225d4Nahlásit Vaultmasterům
Carlos - máš recht. Svět jde do sraček. Lidi se honí za prachama. Všechno dělají polovičatě... jenom aby to nějak vypadalo, aby za to dostal zaplaceno a pryč od toho. Všechno počítají na peníze. Dřou od nevidim do nevidim, aby si koupili obří televizi, větší než má soused a přitom by jim stačila bedna za třetinu ceny a pak řvou, že nemají co žrát. A bude to horší.
Autor: imirOdesláno: 12:19, 23.9.2010ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
bojím se, že jsou to jen energetické bonbóny a že, je to jen přelepka, která nic nevydrží, snad budu mile překvapen.
Třeba z toho bude nová krabička na hu.....
Autor: RadiawOdesláno: 14:59, 23.9.2010ID: 70d09eNahlásit Vaultmasterům
JaW: To musím mít, klidně bych si k tomu pořídil i novou skleněnou vitrínu jen aby se na ně neprášilo :(, ale jestli tam není F1 tak do toho nejdu, počkám až tam budou obě a asi si to objednám. Ale zásoby se asi ztenčují a nebude to k dostání navždy... :/ Ale je to nádhera.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.