.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2010-10-19 20:26:42, EG.cz

Druhá česká recenze FNV

Druhou českou recenzi (druhou jen v řádu hodin) nové inkarnace Falloutu hostí český Eurogamer. Přestože recenze nejde výrazně do hloubky, většinu klíčových prvků autor zmínil a rozhodně nevymyslel žádnou volovinu. Falloutu z města hříchu udělil známku devíti Haroldů z deseti. Je Agarwel Idiriz kvalitní a kompetentní recenzent? Pro mě je jedním z mála, takže jsem velice rád, že FNV recenzoval právě on.

Fallout: New Vegas sice nepřináší téměř nic nového a oproti Fallout 3 se liší asi tak jako se Doom 2 liší od Dooma 1. Navzdory trochu datadiskové příchuti jsem původně váhal nad udělením desítky, protože hra je celkově ještě lepší než Fallout 3. Po dlouhé době jde o titul s výjimečnou rozlohou, propracovaným světem a svobodou, která se jen tak nevidí. Jakmile se do tohoto světa jednou vžijete, těžko se od něj vstává do reality. A herní doba se nepočítá v hodinách, ale spíše v týdnech zábavy. Podobných her vychází tak zoufale málo, že není co řešit. New Vegas musím jednoznačně doporučit každému, kdo si může dovolit měsíc chybět v práci, vrazit děti k babičce a ženu poslat k moři na nucenou dovolenou.

Kdo to zpracuje na Bonuswebu? Sillmen? Chvalíček? Škoch? :D Uzavíráme sázky, dámy a pánové, ruleta běží.

PS: S verdiktem ne zcela souhlasím.

Sdílet na Facebooku
Autor: jirkasOdesláno: 22:45, 19.10.2010ID: 41d02eNahlásit Vaultmasterům
recenze hodne klouze po povrchu, nezazni v ni ani o chlup vic nez to co bylo v previews. no hlavne ze maji na eurogameru "recenzi" mezi prvnima...
Autor: AmarounOdesláno: 22:57, 19.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Sillmen je v jistym slova smyslu borec(to co pise se jen tak nevidi) :-D ... ovsem napriklad recenze na DAO se mi od nej moc libila.... takze ano bude to Sillmen :-)
Autor: JaWOdesláno: 00:42, 20.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Tenhle je dobrej 8-))
http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/2/8/7/3/4/7/Fallout033.jpg.jpg
Autor: smejkiOdesláno: 00:47, 20.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
yup. jeden z nejkrásnějších odkazů na F2
Autor: JaWOdesláno: 01:39, 20.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Poměrně strohá recenze a bez emocí. Při srovnání s Fo3 autor tápe, jako kdyby nechtěl FoNV pochválit na úkor Fo3. Na hodnocení 9/10 bych čekal uvedení více kladů a více zaujetí hrou. Zahrnout mezi zápory problém s chlazením, pravděpodobně grafické karty, a zamrzání hry, mě dokonale uzemnil 8-))

Stále tedy čekám na recenzi od Smejkiho.
Autor: KalousOdesláno: 14:23, 20.10.2010ID: 7f281aNahlásit Vaultmasterům
Obrázek č. 24, apoň mě se tam pod timhle číslem ukázal. Člověk, který hrál F3 si určitě vzpomene že to je barák z Dejvuvy republiky (nebo jak). Když kopírují objekty, tk to asi fakt bude jen datáč.
Autor: JaWOdesláno: 14:53, 20.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Kalous - jo, to si pamatuju...v té místnosti vyadu je uprostřed velký stůl a v pravém rohu trezor. Nahoře v místnsti sou postele 8-))
Autor: smejkiOdesláno: 15:03, 20.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
? tenhle model byl v F3 asi milionkrát...
a ta implikace je úžasná :D
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.