.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-10-21 10:22:46, The Vault

Bethesda, Bethesda never changes

Nikoho asi moc nepřekvapí sdělení, které bývalý hlavní redaktor časopisu 1up Dan Hsu na svém Twitteru napsal:

"Jedna stránka byla nucena stáhnout svou recenzi na Fallout New Vegas, protože inzerent Bethesda nebyl šťastný s výsledným hodnocením. Je smutné, že tohle svinstvo stále pokračuje."
   

Autor výroku má další dva nepotvrzené případy i z jiných herních stránek. A já říkám, probuďte se! Herní weby by si měly uvědomit, kdo jim na stránkách platí za reklamu! To přeci nejde, aby mi na hlavní stránce visel banner jako kráva s reklamou na nový Fallout, z jehož výtěžku bude web žít několik dalších měsíců a pod ním byla recenze na tu samu hru s průměrným hodnocením! Proto u nás od teď budeme uvádět jen kladné recenze (viz. Bodkinova) a budeme doufat, že nám od Bethe$dy taky něco kápne!

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 13:01, 21.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
neboj, já a Bodkin máme slíbený balík od Cenegy 8-)
Autor: valcikOdesláno: 13:16, 21.10.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Konšpirácia jak sviňa, hehe. Keď už sa to prevalilo, dohraj konečne a hoď sem svoje články, Smejki! :-)))
Autor: chekotayOdesláno: 13:41, 21.10.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Takže letos si koupíme tu červenou corvettu s trojicí curvette všichni a ne jen JaW jako loni? Jupí!
Autor: JaWOdesláno: 13:49, 21.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Che - Jen se radujte, obyvatelé Vaultu. Nechtěli jste mi věřit, když jsem vám říkal, že se na vás taky dostane.

Ještě, že už ve Vaultu není ještěr, to byste se museli spokojit jen se Škodou SuperB. Určitě by se chtěl totiž dělit podle zásluh.
Autor: jirkasOdesláno: 14:51, 21.10.2010ID: 41d02eNahlásit Vaultmasterům
A myslíte, že jiní vydavatelé se v tomto chovají jinak než Bethesda? :)
Autor: smejkiOdesláno: 15:06, 21.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Je to známo i o Eidosu...
Autor: CarlosOdesláno: 15:19, 21.10.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
jirkas: Což nic nemění ve výsledku, že je to nechutný. A taky důvod, proč už nekupuju žádný herní časopis.
Autor: AmarounOdesláno: 17:17, 21.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
A znate prosim nekdo ty pravni vztahy? Pokud na to ma vydavatel pravo proc ne? Pravda, horsi je to po moralni strance.... Dokud ten clovek nerekne jaka to byl stranka je to jako by rekl nic.....
Autor: JaWOdesláno: 17:43, 21.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Amaroun - jaké právní vztahy, prosimtě? Je to jen o penězích.

Já ti dám na stránky reklamu na určitý produkt, na určitou dobu a ty na těch stránkách napíšeš velký článek o tom, že ten produkt je k hovnu a že by si měli tedy lidi rozmyslet jeho koupi.

Vidíš už ten problém? Jde prostě jen o to, aby ta reklama byla účinná, když už za ní musím vysolit takový balík. Pokud tam dáš negativní článek, ok, dej si ho tam, ale nedostaneš ode mě prachy za reklamu a nebo jenom část.

Může to být pravda a nemusí. Ten člověk nikdy neřekne, který časopis to byl, protože by ho jak časopis, tak Bethe$da potahali škaredě po soudech. Věř si čemu chceš, ale podle mě ten člověk nemá proč lhát. Sám si totiž tímto ničí kariéru v herním businessu.
Autor: AmarounOdesláno: 18:01, 21.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
tak jasny ale nejakou smlouvu musej mit ne? Mechanizmus jsem pochopil. A ty by si na miste Bethesdy udelal co ? :-) Pokud by sis, stejne jako Bethesda myslel ze vydavas vybornou hru.( a ted nemluvim o tom jaka je to doopravdy)
Autor: AmarounOdesláno: 18:16, 21.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
A jeste mne napadlo...Nemel by si provozovatel stranek zajistit i jiny zdroj prijmu ?(asi se to jednoduse rika, spatne provadi) nez jen z herniho prumyslu...Takhle se vlastne sam jistym zpusobem uvaze a urcite si nemuze stezovat (pokud chce psat nezavisle recenze) ze je chyba jenom na strane vydavatele. Sorry moc se v tomhle neorientuju....
Autor: smejkiOdesláno: 18:18, 21.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
mají smlouvu o NDA (předčasné dodání review verze a právo vydat recenzi v momentě pádu embarga) a smlouvu "o inzerci".

tím je vše řízeno... respektive tím, že vydavatel hry může snadno vydírat vyhrožováním zrušení těchto smluv - tedy že nebudou review verze v předstihu a že nebudou prachy z inzerce.

Autor: smejkiOdesláno: 18:22, 21.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
samozřejmě je ideální situace, kdy je magazín zcela ekonomicky a informačně nezávyslý na tvůrcích produktů, o nichž referuje. Vytvořit takový model je ovšem velmi složité, možná bych i řek že nemožné. Pak se ovšem musí spoléhat na morálnost jednajících stran.
Autor: smejkiOdesláno: 18:22, 21.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
*nezávislý...
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.