.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2010-10-24 12:45:32,

Brahmíní vemeno připraveno k podojení

Předevčírem proběhla uzávěrka naší soutěže a včera jsem zhodnotil všechny došlé příspěvky, takže je načase trocha statistiky. Do mé redakční pošty dorazilo celkem třicet poštovních klokanů vyslaných dvaadvaceti autory. Devět klokaních kapes obsahovalo srolovaná plátna s výkresy logotypů, povětšinou včetně štůsku rovnic popisujících příslušné vektory, jednadvacet klokanů bylo povýšeno na hopsající literáty. Dva klokani museli být prověřeni přivolaným zvěrolékařem, zda se pod přílišným nákladem nestrhali, ale nakonec se ukázalo, že obě zkoumané povídky se do limitu 50 000 znaků vešly a klokany nebylo nutno ani hospitalizovat. Soutěž měla probíhat anonymně, ale takřka všichni autoři toto nerespektovali a prokázali mimořádnou vynalézavost, když šlo o to, kam všude se ve svém díle podepsat. Díky tomuto jevu jsem zvedl svůj skill úpravy dokumentů dobře o 15%. I přes toto porušení kritéria soutěže jsem všechny povídky přijal, protože kdybych je vyloučil, tak nemáme co hodnotit. Nakonec se stejně ukázalo, že většina soutěžících má tak výrazný styl, že pro protřelé brahmíňany není problém autory identifikovat. Obdobně jsme přistoupili také ke kategoriím: Zařazení díla bereme velmi volně. U několika povídek není jisté, zda jsou vůbec postapo, u dalších zase zda to jsou vůbec povídky. Celková úroveň mi však přijde vyšší než loni. Bohužel na několika kusech se zřetelně projevila uspěchanost. Myslím, že pokud cítíte touhu zúčastnit se příštího ročníku soutěže, měli byste v tuto chvíli dopisovat svůj soutěžní příspěvek, aby měl aspoň ten jeden rok na pořádné dozrání. Povídky jsou jako medovina.
Dnes v noci chceme hodnocení prvního kola uzavřít a od zítřka vás začít seznamovat s prvními padlými.

Sdílet na Facebooku
Autor: valcikOdesláno: 15:11, 24.10.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
<i>"U několika povídek není jisté, zda jsou vůbec postapo, u dalších zase zda to jsou vůbec povídky. "</i>
V tomto ohľade môže byť rozlišovanie trošku subjektívne, to je ale vedľajšie. Chcem apelovať na celú porotu - po vyhodnotení všetko uverejniť, do posledného písmenka! :-)))
Autor: MoghOdesláno: 21:51, 24.10.2010ID: 7edac0Nahlásit Vaultmasterům
Prečo tento rok je vyhodnotenie tak rýchlo? Minule sa mi to napätie až do Vianoc páčilo :-)
Autor: MiroOdesláno: 23:02, 24.10.2010ID: 7f2a70Nahlásit Vaultmasterům
Mogh: Ani nápad, však už jsme napjati jak kšandy. Teda alespoň ostatní. Já mám rezervovány pozice 21. a 20. :D
Autor: chekotayOdesláno: 23:30, 24.10.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Za to asi může podvědomá touha honem to všechno mít za sebou. Já mám z téhle soutěže žaludeční vředy už teď. :-D
Ale vlastně ani nevím, kde se to datum vzalo. :-)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.