.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-10-27 09:12:13,

Recenze Falloutu New Vegas na Bonuswebu

S velkým zpožděním konečně vyšla i recenze na Bonuswebu od Davida Sillmena. V prvním odstavci se dozvíte, že Velká Válka začala v roce 2027 a že Fallout je, podle autora, satira amerických padesátých let. Dál už se mi to zdá trochu lepší (možná proto, že jsem FoNV ještě nezačal hrát), ale i tak se mi zdá recenze strašně krátká a velmi chudá na informace.

"Ve Fallout: New Vegas tak tradičně nečekejte napínavý příběh, natožpak zvraty. Od začátku do konce vás bude držet koncept plnění jednoho úkolu za druhým. Příběhová nit, která se úkoly na hlavní dějové lince snaží vnitřně propojovat, se na některých místech nehezky rozpadá, což podporují i časté odbočky na vedlejší koleje.

Ani hardcore mód, který má učinit hru realističtější, není to pravé ořechové. Tedy za předpokladu, že se neobejdete bez mačkání tlačítka na pití nebo parťáků, kteří se zase jednou nechali svou hloupostí zabít. Chybí tu jiná zkušenost ze hry a zůstává pouze frustrace."


Celou recenzi čtěte zde.

Sdílet na Facebooku
Autor: FonixinOdesláno: 11:33, 27.10.2010ID: 42bbb6Nahlásit Vaultmasterům
Opravdu, pouze na bonuswebu dostane FNV i F3 85%. :-)
Autor: MortyOdesláno: 11:41, 27.10.2010ID: f894Nahlásit Vaultmasterům
humus recenzia. Je mi bľuvno z toho, že sa týmto niekto môže živiť...
Autor: dexterOdesláno: 11:56, 27.10.2010ID: 41a8baNahlásit Vaultmasterům
Tragickej příklad jak nemá vypadat recenze. Autor hru patrně vůbec nehrál, možná si prohlíd několik videí. Špatně, špatně, špatně...
Autor: valcikOdesláno: 12:45, 27.10.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Bodkine, najviac sa mi páčilo tvoje krátke resumé. Vtipné, s decentne poodhalenými detailami hry, ale najmä originálne - neobjavil som tam žiadnu myšlienku, ktorá by už predtým odoznela v niektorej z internetových diskusií (aj keď všetky nesledujem).
Naproti tomu recenzie, ako je napríklad tento kúsok z bonuswebu, sú pre čitateľa iba stratou času.
Autor: gtamaniakOdesláno: 13:58, 27.10.2010ID: 703456Nahlásit Vaultmasterům
LOL!Vždyť ten příběh je napínavej jak drát, a zvraty jsou tam ve Stripu každou chvilku!Fail recenze..
Autor: HonzaOdesláno: 14:08, 27.10.2010ID: 328e52Nahlásit Vaultmasterům
David Silmenn je případ sám pro sebe, píše své "články" kde může (herní weby, bulvár...) jen aby měl na chleba. Ze seriózních herních magazínů a webů ho vykopli, protože už dávno pochopili, že píše jen pro peníze
Autor: smejkiOdesláno: 14:20, 27.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Sillmen na hrad! To je zas pecka toto :D
Chtěl jsem ho zcela ignorovat, ale koukám, žese toho ujal JaW.
Autor: smejkiOdesláno: 14:39, 27.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
"musím zcela réálně tento počin označit oproti Vávrově recenzi u konkurence za vysušené ba přímo až zvětralé nemastné a neslané ho v no, které vám na botě neulpí a tak je vám ve výsledku úplně jedno, jestli jste jej vyšlápli, anebo ne."

Touchdown! rolf!
Autor: TrcekOdesláno: 14:58, 27.10.2010ID: 611864Nahlásit Vaultmasterům
muzu se zeptat, v cem je ta recenze spatna? nejaky blaboleni o sillmenovi je mozna fajn, ale me ta recenze prijde jako jedna z lepsich, co jsem cet. zrejme narozdil od vetsiny neholduju recenzim, ktery jsou sice dlouhy, ale je v nich tuna stokrat omletyho klise a v zasade se nedaj docist. v recenzi BW az na par drobnosti nevidim nic spatnyho
Autor: smejkiOdesláno: 15:01, 27.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
tak navštěvuj BW a Sillmenova díla dál, kde je problém?
Autor: kecalOdesláno: 15:26, 27.10.2010ID: 51d5baNahlásit Vaultmasterům
sillman je proslavenej tim ze hry ktere recenzuje vubec nehraje , nejlip to bylo poznat u jeho slavne recenze na kings bounty , to byla uplna tragedie. Tahle recenze je dost podobna, pochybuju ze to vubec hral a pokud ano tak se na Strip ani nedostal... ale na zasmani dobry
Autor: dexterOdesláno: 15:43, 27.10.2010ID: 518a58Nahlásit Vaultmasterům
2 Trcek: co je na tý recenzi špatný? No recenze by měla být psaná po tom co dohrál alespoň polovinu hry. Což Sillman neudělal, silně pochybuju o tom že hru vůbec hrál. A bohužel Sillman neni takovej machr aby si moh dovolit psát recenze podobným způsobem.
Autor: smejkiOdesláno: 15:59, 27.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
soudě podle screenů to hrál 2 hodiny, pokud pospíchal (což recenzentni dělávají). Pokud nepospíchal, víc jak 4-5 tomu nedal. V příběhu se nedostal ani do jeho šestiny. Recenze? Já se styděl vydat svůj opus, když jsem měl 28. level, znal 75% mapy a od konce hry mě dělilo ještě pět hodin (z 95)
Autor: ErendilOdesláno: 16:07, 27.10.2010ID: 4309deNahlásit Vaultmasterům
:-D tak to je jiný hráč :-D
Jako vtípek dobré, ale on to asi myslí vážně...
Autor: cicimbusOdesláno: 18:41, 27.10.2010ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
Hojda, měl jsem tu čest si to přečíst a osobně jsem se u toho královsky bavil :))) začátek války 2027 mě vyloženě pobavil :-D a bylo tam toho mnohem víc co by vystačilo na recenci o tom jak jeden recenzent udělal recenzi na hru kterou neviděl ani z rychlíku :-P ...
Autor: mardukOdesláno: 02:25, 28.10.2010ID: f894Nahlásit Vaultmasterům
nepochopim ako sa po takychto vykonoch mozu ti akoze "novinari" v tych redakciach udrzat
recenziu by lepsie napisala aj opica po lobotomii
Autor: Zdenda666Odesláno: 10:53, 28.10.2010ID: 6f7044Nahlásit Vaultmasterům
Kdyz si tu recenzi ctu tak tam neni napsane nic co by se nevedelo jeste predtim nez FNV vyslo.Takovou recenzi bych napsal i ja a ani bych FNV hrat nemusel.Stacil by mi fallout wikia a par hodnoceni hracu na gamespotu :)
Autor: JeštěrOdesláno: 17:50, 28.10.2010ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
marduk: to protoze muze mit Hujerovske rysy, anebo je proste natolik pracovitej (nebo se "umi tvarit pracovite"), ze tim prebije i to, ze mu proste nebylo shury dano kloudne psat (v tomto pripade bylo danemu individuu, obavam se, vylozene nedano tvorit).

Mozna je to i znamej nekoho, takze jeho vyhozeni je krajne problematicke a nadelalo by treba jeste vice paseky nez uzitku.

V neposledni rade je chyba i v editorovi/ech, ze si ho trochu nevycepovali smerem ke kvalite. (Ale mozna ze byval jeste horsi, nevim, nezabyvam se ctenim zmetsva o literarnich lopatach)
Autor: JeštěrOdesláno: 17:58, 28.10.2010ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
marduk: jeste takova zajimavustka, i Vreco, zakladatel BonusWebu, si z neho na svem insiderskem blogu otevrene delal srandu... Mozna by tomu klukovi nekdo mel vylozit vetsinovou pravdu tak, aby mu otevrel oci a on to nebral jako attack a flame :) :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.