.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2010-10-30 21:36:26,

Brahmíní vemeno: Páté promile v žilách

Pokud sledujete pravidelná vysílání Katolického rádia Katowice, možná vás tak jako mne zarazila zpráva o tom, že policie rozehnala další demonstraci za práva zvířat. I takové věci se dějí. Hrozný svět. Než nebluďme dlouho kolem uleželého tiramisu a vrhněme se na další práci, která se pokusila udělat díru do světa v naší úžasné soutěži. Autor jménem prask poslal dvě loga.

Příspěvek #17 [PDF]
Aranelka:Nic moc, NE
Bodkin: Uffff... Slaboučké ano?
Dawen: Nic převratného. NE
Chekotay: Nápad dobrý, ale ne dost dobrý. Líbí se mi nápad s bleskem, ale tím to končí. Ne.
Tína: Ne, laciné
Viky: NE
Ratman: NE, ani náhodou
Ano: 1, Ne: 7

Sdílet na Facebooku
Autor: софOdesláno: 03:01, 31.10.2010ID: 60a39aNahlásit Vaultmasterům
To je jak titulka z Blesku...
Autor: smejkiOdesláno: 03:33, 31.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
koukám, že jsem tohle dílo překouk a zapomněl ohodnotit - NE!
Autor: CarlosOdesláno: 03:35, 31.10.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Jako logo? Těžko. Možná na dveřích klubovny.
Autor: ChekotayOdesláno: 07:25, 31.10.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Sof: Ano, inspiroval jsem se na Novinkách
Smejki: Tys toh zapomněl.. :-)
Carlos: No ale něco na tento způsob by se dalo dobře tisknoujt na tužky.
Autor: софOdesláno: 11:10, 31.10.2010ID: 60a39aNahlásit Vaultmasterům
CH. - Ne, ja som myslel grafiku loga, ne aktuálku.
Autor: wertyOdesláno: 11:17, 31.10.2010ID: 50eafaNahlásit Vaultmasterům
Mě se to první docela líbí, jako základ loga to není špatné. Některé linie sice ujíždějí kam nemají, mezi "a" v mad a "b" v brahmin je nepatrná mezírka, která tam asi být nemá. Zatím nejlepší co bylo.
Autor: MiroOdesláno: 11:54, 31.10.2010ID: 7f2a70Nahlásit Vaultmasterům
Docela pěkné, ale já si pod logem představím i nějaký tvar, obrázek, ... něco víc než "word art." Jako nápis na standartu ok, ale na zadek bych si to vytetovat nenechal. :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.