.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-11-07 19:30:40, Games.cz bleskovky

Je Fallout: New Vegas i pro květinové děti?

Na tuto otázku již známe odpověď. Ano, je možné potěšit všechny humanisty a zvířátkomily, protože Fallout: New Vegas jde projít bez toho, abyste někomu zkřivili jen vlásek či chlup na hlavě. Prostě se prokecáte hrou.

A tady je důkaz místo slibů.

Sdílet na Facebooku
Autor: chekotayOdesláno: 20:02, 7.11.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Tak toto je velmi hodnotné - hra u mě stoupla!
Autor: софOdesláno: 20:36, 7.11.2010ID: 60a39aNahlásit Vaultmasterům
hm, tak to možno nebude až taká "for-wii" blbosť.
Autor: mat123Odesláno: 22:02, 7.11.2010ID: 607bc2Nahlásit Vaultmasterům
To co, vsade isiel pomocou Tichoslapkov, hlavne vo Vault 34? Este zvierata sa daju obist alebo zobrat perk Priatel zvierat, ale co s tymi "otravnymi" ghulmi?
Autor: mat123Odesláno: 22:14, 7.11.2010ID: 607bc2Nahlásit Vaultmasterům
A este asi isiel bez spolocnikov, hlavne toho "blazniveho" Rexa (skor nevychovaneho Dunca), lebo aj, ked som mu nastavil pasivny mod, tak len co zbadal nepriatela, tak hned po nom utekal. Oni ho samozrejme, skor, ci neskor omracili a ja som ho ako "blb" musel hladat. Inak hra je to vynikajuca, ale taketo bugy, nech cim skor opravia, lebo iba to kazi dobry dojem z hry. Ja som preto psa radsej nepouzival, zobral som EDEiho, ale aj ten maval "slabsie" chvile
Autor: CarlosOdesláno: 23:05, 7.11.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Ed-E je hlavně asi nějak bugnutej. Co chvíli mi na něj někdo zaútočí - ghůlové v raketový základně, NCR Troopeři na letišti. Stává se to celkem často.

Nicméně bude to pravděpodobně tím, že mám pirátskou verzi hry. Přestože mi přišla originálka, ještě jsem se neodhodlal to přeinstalovat :-D Mimoto jsem prostě až moc velkej odpůrce steamu!
Autor: mat123-CarlosOdesláno: 23:18, 7.11.2010ID: 607bc2Nahlásit Vaultmasterům
Ja mam originalku, ale s tymi spolocnikmi a ich nevysvetlitelnym chovanim su dakedy pekne problemy
Autor: KarelOdesláno: 00:24, 18.11.2010ID: 70d1c4Nahlásit Vaultmasterům
Pžiznám se, že jsem na tom stejně, jsem odpůrce steamu a proto mám doma obě dvě verze.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.