.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2010-11-07 22:22:21,

Brahmíní vemeno neumřelo!

Na rozdíl od jistého vaultmastera, jenž se cítí poněkud utahán. Po včerejší pauze ztrávené útěky před věřiteli si dnes dáme druhé místo naší výroční grafické soutěže. Toto místo také není výherní, ačkoliv logo je to jistě velmi podařené - vlastně lituji, že nemáme dva Vaulty, abychom mohli používat dvě loga. Vlastně by se nám takové logo šiklo i pro chvíle, kdy se ožereme jak dogy, Tína tancuje nahá na stole, Knecht křesá jiskry přes celý sál, Viky bičuje Necra, Jarkeld mě nahání s vidličkou v ruce a Ratman kroutí hlavou a tvrdí, že nás nezná. Prostě, je to velmi podařená věc, ale nakonec jsme došli k názoru, že jiný příspěvek je ještě podařenější.

Příspěvek #27 [JPG]
Aranelka: O něco lepší, ale stále si to moc nedovedu představit jako logo. NE
Bodkin: NE.
Dawen: NE.
Chekotay: Ano
Smejki: Variace na předešlé. Výtky zůstávají. NE
Tína: Ano
Viky: ANO
Ratman: ANO
Ano: 4 Ne: 4
Prácě #27 získala ve druhém kole 16 bodů a takto bylo známkováno: Aranelka: 2, Bodkin: 2, Dawen: 3, Chekotay: 2, Viky: 2, Smejki: 2, Tína: 2, Ratman 1.

Sdílet na Facebooku
Autor: HellbillyOdesláno: 14:16, 8.11.2010ID: 32b55eNahlásit Vaultmasterům
Táto práca sa mi celkom páči, až na to, že jedna z tých hláv vyzerá ako quarterback :)
Autor: LmslaverOdesláno: 16:11, 8.11.2010ID: 60a4c2Nahlásit Vaultmasterům
Pěkný obrázek, trochu mi to připomíná styl kreslíře Vlastimila Malíčka. Jen ta přilba mohla být jiná, takhle to opravdu vypadá jak z amerického fotbalu. Jsem zvědavý na vítěznou grafiku.
Autor: KainOdesláno: 20:30, 8.11.2010ID: 51d8e2Nahlásit Vaultmasterům
Proč mi to pozadí (z čeho brahmína vystrkuje hlavy) tolik připomíná znak imeriálních jednotek ze Star Wars?
Autor: chekotayOdesláno: 22:30, 8.11.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Protože málo chlastáš, jinak by ti to připomínalo vršek od piva.
(Na blbou otázku blbá odpověď, ale toto je server o falloutu)
Omlouvám se všem, kdož dnes čekají vítěze grafické části soutěže, ale jsem xmrti unavený a jdu spát a vůbec...
Autor: TheLoneWandererOdesláno: 14:29, 9.11.2010ID: 60cb6aNahlásit Vaultmasterům
+1 xDD
Autor: софOdesláno: 15:41, 9.11.2010ID: 60a39aNahlásit Vaultmasterům
Keby predsa len niekomu nedošlo - vráta vaultu majú tvar ozubeného kola. Dobré logo, vidno že si niekto dal hodne práce. No tá prilba tam aj na mňa pôsobí rušivo.
Autor: toudi_skOdesláno: 16:41, 9.11.2010ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
ale je to vault ŠÍLENÉ brahmínky, tak helma má tiež svoje opodstatnenie
Autor: chekotayOdesláno: 17:09, 9.11.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Rozhodně ano, toto jsou skutečně šílené brahmíny! :-)
Autor: Sybrakos aka HTOdesláno: 17:20, 9.11.2010ID: 41d2eeNahlásit Vaultmasterům
Pěkné!
Autor: PaloOdesláno: 19:35, 9.11.2010ID: 7f77c4Nahlásit Vaultmasterům
ako mohlo toto dostat až 4 nie
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.