.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2010-11-10 09:11:12,

Brahmíní vemeno: Opět v boji!

Nebo možná spíš Opět v loji. Dneškem totiž začínám zveřejňovat povídky, které penetrovaly do druhého kola naší skvělé soutěže o ceny... naší soutěže o skvělé ceny. Takže dnes zde máme povídku č. 11 jménem Až do konce, která ve druhém kole získala celkem 76 bodů. Autor jménem Snikch zasadil svůj příběh do šíleného prostředí fetem vypálených mozků, bohužel povídku neukočíroval a tak neuspěl. Povídka je to po všech stránkách kvalitní, ale celek jakoby nějak drhnul...


Příspěvek #11 [DOC]
Aranelka: ANO
Bodkin: NE
Dawen: ANO
Chekotay: Chtěli jsme špínu, dostali jsme špínu! ::cool Ano!
Tína: Spíše ano
Viky: Ano.
Ratman: NE - ani se to netváří moc "žánrově"
Ano: 5, Ne: 2

Ratman: Slabé, o ničem a ani se to netváří dost postapo. Tohle by mohl být děj prakticky jakékoli povídky odehrávající se na nějakém zapadlém předměstí. Nedávám ani body za snahu.

dawen: Slušná práce, zajímavý pohled do světa feťáků, s tak akorát drsným koncem. Bohužel, je taková nemastná neslaná, nezanechá dojem. Motto na začátku mě navnadilo, jen abych zjistil, že v povídce prakticky nemá smysl. Navíc postapo prvky skoro chybí, klidně by se to mohlo odehrávat někde v jihoamerickém slumu. A i když, se distancuji od gramatické stránky povídek, tak některé chyby jsou opravdu zbytečné.
Sdílet na Facebooku
Autor: софOdesláno: 11:41, 10.11.2010ID: 60a39aNahlásit Vaultmasterům
Na mňa to zapôsobilo ako blábol zo sna nejakého feťáka. Nie že by to bolo napísané zle, literárne je to supr, ale chýba tomu pointa, nejaká kompaktná dejová línia (alebo ju aspoň ja nevidím) a tiež chýba jaksi začiatok. Celé je to nejaké zmätené.

Na druhej strane sa mi páči striedanie výkladu v 1. a 3. osobe, to je dobré.

Škoda že to autor nezasadil priamo do Falloutu, do Denu, Lovec mohol byť Metzeger, Rita mohla byť Lara a jej gang, a tak ďalej...

Tiež mi není jasné že mal ešte posledný zásobník, ktorý by mal byť podľa všetkého plný, no ku koncu už má len notoricky poslednú byebye guľku. Kde ho vystrieľal? Alebo mal v zásobníku napáskovaný jeden náboj? To si ho mohol nechať rovno v komore...
Autor: ajemddiskouOdesláno: 12:12, 10.11.2010ID: 618dfaNahlásit Vaultmasterům
"A i když, se distancuji od gramatické stránky povídek, tak některé chyby jsou opravdu zbytečné."

..třeba čárka před "když" :)
Autor: VikyOdesláno: 14:43, 10.11.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Ta čárka je po. :P

Uh, co k téhle povídce říct? Nezanechala ve mně žádný dojem, prostě jenom špatný příběh s nic moc koncem (klišé, ach ta klišé). Dostalo to ANO jenom proto, že to nebylo tak špatné jako ty již vypadlé.
Autor: PajaOdesláno: 15:18, 10.11.2010ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
Zarezlá pistole lesknoucí se olejem? To ji nechal zreznout a pak naolejoval? A pistoli si kupuje podle vzhledu? Nemá na Glocka, ale přesto ho koupí?:-D No trošku jsem se v tom ztrácel. :-)
Autor: Sybrakos aka HTOdesláno: 16:27, 10.11.2010ID: 41d2eeNahlásit Vaultmasterům
Snikchi.. nechci jít s davem, ale teda nic moc..
Autor: TinaOdesláno: 16:29, 10.11.2010ID: 618d30Nahlásit Vaultmasterům
Nad ostatní druhokolové povídky to ničím nevyčnívalo, ale k podprůměru se to zlomilo až spolu s objevením lovce. Čekala jsem lepší konec. Mnohem.
Autor: SybrakosOdesláno: 17:01, 10.11.2010ID: 41d2eeNahlásit Vaultmasterům
Třeba si ten mozek mohl vystřelit rovnou na začátku. :-)

Né, Rat má recht, vůbec to nevyznívá jako postapo, spíše fakt jako někde z nějakého současného slumu ve třetím světě nebo ve favelách z Buenos Aires.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.