.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-11-13 14:16:17,

Recenze na Fallout: New Vegas ve Score, na Doupě.cz a na The Escapist

Hned ta první recenze ze Score č.201 mě celkem příjemně překvapila. Když si vezmeme, že Mikoláš Tuček ohodnotil již dříve průměrný Fallout 3 na 93% a napsal slabé preview na FoNV, těžko bychom od něj čekali něco jiného, než rychle splácanou recenzi. Opak je pravdou. Jeho recenzi na New Vegas bych zařadil k těm lepším, co zatím vyšly. Je vidět, že autor recenze hru opravdu hrál. Jeho konečné hodnocení hry je však jen (na Score) slabých 85%. Celou recenzi si můžete přečíst zde (Děkujeme temným stínům z Mohavské pouště).

Druhá recenze vyšla před týdnem na Doupěti a kdyby mě na ni neupozornil Xandas na šoustbórdu, tak bychom ji úplně zazdili, což by ani tak moc nevadilo. Recenze je napsána takovým tím hurá stylem, jako kdyby měl autor za 5 minut vystupovat z vlaku nebo umřít. Hodnocení 9/10.

No a poslední recenze je jen pro anglicky nadanější brahmíňany. Vyšla v internetovém magazínu The Escapist a já si ji dovolil uploadnout do našeho vaultího superpočítače Pepik od firmy Vault-Tec, protože mě prostě dostala do kolen.

Celkový seznam recenzí pak naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Autor: D4rkSh4d0wOdesláno: 16:18, 13.11.2010ID: 42ba2eNahlásit Vaultmasterům
Tak ten The Escapist to zabil :D
Autor: MayckOdesláno: 16:22, 13.11.2010ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
Yahtzee opět nezklamal :-D
Autor: JaWOdesláno: 16:40, 13.11.2010ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
Jak se na Fallout: New Vegas dívají fanoušci Falloutu 3? http://www.youtube.com/watch?v=kipwGBD2pQo&feature=fvwk
Autor: JaWOdesláno: 16:51, 13.11.2010ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
Co mě celkem zaráží, je poměr lidí, kteří s ním souhlasí, že Fallout 3 je lepší hra ve všech směrech, oproti těm ostatním.

Ratings for this video (2262 total)
YES 2203
NO 59 (jeden můj hlas)

Tohle je bohužel kupní síla, takže se do budoucnosti nemáme na co moc těšit...
Autor: stanleyCZOdesláno: 08:27, 14.11.2010ID: 7ed8c6Nahlásit Vaultmasterům
Fallout 3 není špatná hra, ale oproti původním falloutům nebo New vegas je to sračka.
Autor: PerryOdesláno: 11:46, 14.11.2010ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
Recenze od Escapist je parádní. Dostalo mě jak se napil a byl více dehydrovaný :D
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.