.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2010-11-14 19:00:00, Maggor pro VŠB

Druhá hráčská recenze na Fallout: New Vegas pro PS3

Další kritické očko se rozhodlo s námi podělit o své dojmy z FNV. Recenze v podání páně Maggora ignoruje zaběhnuté mechanismy a veškerým hodnocením je sprška všech slov, jež autorovi padla na mozek a skrze jeho ruce na klávesnici. Nedostáváme tak ani soupis kladů a záporů, ani redukci všeho dojmu do jednoho čísla či procentuální hodnoty. Přestože nám chybí vyjádření názoru pomocí pochybné exaktivity, je jasné, že Maggora New Vegas potěšil a to velmi. A navíc ví, co dělá RPGčko RPGčkem. A to je fajn.

"Veškeré události a dění ve světě Falloutu mají určité návaznosti a spojení mezi sebou. Stejně jako byste prostřednictvím teorie Chaosu mohli tvrdit, že mávnutí motýlích křídel způsobí na druhém konci světa obrovskou katastrofu, i vaše činy mají vliv na pochod událostí. Jste-li dobrosrdeční, bude se o vás mluvit, lidé vám budou v rozhovorech nadbíhat a pravděpodobně budete mít život lehčí. Nefalšované svině jsou dnes také v kurzu, takže očekávejte spoustu pozornosti, i když nejste zrovna chodící kodex práv. Pozornost si pak zaslouží nový systém reputace. Karma jde tentokrát stranou, ale právě vaše reputace slouží téměř jako platidlo v herním světě. Jako pozadí pro váš osobní konflikt slouží zuřící válka mezi jednotkami NCR a otrokářskými Legionáři, kteří zastávají římskou kulturu. Ať uděláte cokoliv, vždy to bude kompromis. Obě strany mají své pro a proti, v podstatě je čistě na vašich osobních preferencích, kterou ze stran si zvolíte."

celá recenze

Pošlete nám vaši recenzi na Fallout: New Vegas

SEZNAM HRÁČSKÝCH RECENZÍ

Sdílet na Facebooku
Autor: JaWOdesláno: 10:29, 15.11.2010ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
Zdá se, že kladné recenze na New Vegas nebudou zaplňovat stovkami příspěvků diskuze, jak tomu bylo v případě Falloutu 3.

Já chci další Fallout od Bethe$dy!!!! 8-))
Autor: MelichorOdesláno: 15:55, 15.11.2010ID: 7fea9aNahlásit Vaultmasterům
Asi jsou všichni přepříliš zabráni do průzkumu Mohavské pustiny, než aby komentovali...

Já osobně jsem rád, že F.NV se mi rozběhalo i na Intel GMA 950. Výtky vůči grafice/enginu nebo bugům jsou mi putna, neb jsem rád, že to vůbec běhá(dokud mi to nevypálí procesor).

JaW: Todd nás "obšťastní" další peckou, pokud se dá "věřit" tomuhle:

http://tn.nova.cz/magazin/hry/novinky/fallout-4-vyjde-v-roce-2011.html
Autor: JaWOdesláno: 16:36, 15.11.2010ID: 524af0Nahlásit Vaultmasterům
TV N@va? Tak to bude určitě pravda 8-))
Autor: MelichorOdesláno: 17:10, 15.11.2010ID: 7fea9aNahlásit Vaultmasterům
JaW: Proto ty uvozovky. A pravda, volba zdroje nebyla nejvhodnější.

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_4

Sice se jedná o spekulace vyvozené z výžbletů Hinese a Hownarda, ale:
a) na F4 pracuje Beth
b) pokud pánové dostojí svým slovním průjmům(nikoliv jak tomu bylo s F3 user(fan-of-F1/2)friendly), pak tato zálěžitost oblaží naše obrazovky příští rok.

Heh plán na rok 2011: JaW nestíhá moderovat sprosté příspěvky a psát aktuálky, Smejki překládá hrůzné dialogy F4 pro Cenegu a ostatní dál zkoumají možné konce F:NV a válcují DLC/mody =D
Autor: JaWOdesláno: 17:27, 15.11.2010ID: 524af0Nahlásit Vaultmasterům
O tom výroku vím, bude to i někde na brahmíně, ale taky vím, že toho Todd už taky hodně nakecal...
Autor: JaWOdesláno: 20:58, 15.11.2010ID: 524af0Nahlásit Vaultmasterům
Myslím, že s další recenzí počkáme, až skončí vemeno. najednou je tady toho čtení nějak moc.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.