.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-11-21 11:13:14, Ave Kaiser! pro VŠB

Čtvrtá hráčská recenze na Fallout: New Vegas

Při dnešním obědě si pochutnáme na v pořadí čtvrté recenzi od Aleše Zahálky aka Ave Kaisera! Dobrou chuť, přeji.

"Dámy a pánové, před pár týdny nám vyšlo další pokračování velmi populární série Fallout. Ve své podstatě by se mělo jmenovat Fallout 4, ale mnoho hnidopichů by se začalo navážet do číslovky čtyři. Nechme dohady být a radši se podíváme na zoubek novému titulu.

Začnu poslední aktuální zprávou, kterou jsem zaregistroval na netu. Prý se New Vegas prodalo už pět miliónů kopií. Tím bych tuto recenzi mohl ukončit, protože takový prodejní úspěch je vždy důkazem dobrého softwarového produktu. Ale přeci se podíváme, zda se nějaký ten kaz najde či ne.

Pro všechny opravdové příznivce série Fallout se zpráva o pokračování pod křídly společnosti Obsidian, stalo vítanou zprávou. A to více, že v týmu, který New Vegas vyvíjí, jsou starý psi, co štěkali už do vývoje dvojky a snad i jedničky. Tak či onak další zpráva, že hra poběží na původním enginu Falloutu 3, který už rozpohyboval Oblivion se tolik nadšení nesneslo."


celá recenze

Pošlete nám vaši recenzi na Fallout: New Vegas

SEZNAM HRÁČSKÝCH RECENZÍ

Sdílet na Facebooku
Autor: mat123Odesláno: 13:45, 21.11.2010ID: 607bc2Nahlásit Vaultmasterům
Tak s tymi legionarmi mas pravdu. Ked som bojoval s centurionmi alebo pretoriansku gardou, tak mali nenormalnu vydrz. Ja som mal v rukach unikatny granatomet Slitovani, Raul mal rotacak Mstitel, ED-E laserovy "kanon" a aj tak som vyplytval 7-8 zapalnych granatov, dokym daky centurion "otrcil kopyta"
Autor: valcikOdesláno: 14:47, 21.11.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Sú to azbesťáci, hehe.
Autor: chekotayOdesláno: 19:59, 22.11.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
"Pro všechny opravdové příznivce série Fallout se zpráva o pokračování pod křídly společnosti Obsidian, stalo vítanou zprávou. "
Ach ten češtin!
Autor: PsychoOdesláno: 14:30, 27.11.2010ID: 618e5eNahlásit Vaultmasterům
Moc se mi líbí tvoje recenze, a s těma legionářema máš pravdu. Bylo to hrozný furt do nich střílet a nic. Ještě mám poznámku k rádiu, to se mi nelíbilo, páč tam pouštěli furt dokola asi tři písničky. Ve trojce bylo rádio vychytanější. Když mě pak omrzelo rádio, zjistil sem že vlastně hrajou melodie z jedničky(možná i z dvojky :D ). To potěší! Jinak skvělá recenze.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.