.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2010-12-07 22:05:48, zdroj

Koupí Zenimax Obsidiany?

Je to sice jen nepotvrzený klep, ale mateřská firma Bethesdy Zenimax Media, která nedávno koupila IDsoft (Doom, Quake, Rage) a dále vlastní třeba i Arcane Studio (Arx Fatalis), prý očkem a šrajtoflí pošilhává po Obsidianu. Nebýt úspěchu FNV, jehož prodeje se počítají milionech kusů, dalo se s poměrně značným úspěchem předpokládat, že to může druhá ex-Black Isle parta (tou první je Troika Games) zabalit, Sulik pověsit kosti na hřebík, Chekotay se vrátit na domovskou planetu a Drát se odebrat do Venezuely na odpočinek za poslechu revolucionářsky laděné dechovky. Potenciální nabídka od Zenimaxu tak možná zachrání toto výtečné studio a dle dosavadní zkušenosti by mělo mít i po začlenění do struktur Zenimaxu velkou míru svobody. Musím říci, že bych tento krok za takovéto podmínky velmi vítal, a dost možná to znamená, že Fallout bude už navždy nebo aspoň na střídačku v kalifornských rukách. Pro obsidianí tvorbu by to znamenalo nejenom pevnější základnu a značné finanční zdroje, ale také kvalitní producentský dohled a ohromně silné PR, kteréžto oboje Chriss Avellone popsal jako něco, co nikdy neviděl. Že bychom měli východní a západní větev Falloutu? Nebýt ta východní postavená na tak blbém základu, třásl bych se radostí.

Sdílet na Facebooku
Autor: chekotayOdesláno: 09:54, 8.12.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
To bude něco jako západní a východní větev Bratrstva oceli. :)
Autor: JaWOdesláno: 10:24, 8.12.2010ID: 51fff0Nahlásit Vaultmasterům
Spíš BOS a Enkláva.
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 18:06, 8.12.2010ID: 7f517cNahlásit Vaultmasterům
JaW to trefil
Autor: AvallachOdesláno: 01:46, 9.12.2010ID: 61403cNahlásit Vaultmasterům
A proč ne? Kdyby pak ještě vykopli Emila škrábala a dosadili na jeho místo Black Isle/Obsidiany, mohli bychom mít tenhle ultimátní sandboxovej Fallout s obstojým příběhem, dialogy a postavami.
Autor: AvallachOdesláno: 01:46, 9.12.2010ID: 61403cNahlásit Vaultmasterům
*obstojným
Autor: DrátOdesláno: 10:23, 9.12.2010ID: 513c3aNahlásit Vaultmasterům
Njeber Drátovo jméno nadarmo nebo ti nasekám clerovou natí.
Autor: PsychorOdesláno: 01:23, 20.12.2010ID: 618f22Nahlásit Vaultmasterům
Vytecne studio? To bude omyl, narozdil od Troiky, Obsidiani nic poradnyho neudelali. At shori.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.