.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2011-01-07 12:03:40, NMA, WGA.org

New Vegas nominováno na ceny WGA

WGA (Writers Guild of America) Awards jsou takové zvláštní ceny. Vedle všimného musí být nominovaní také členy úzkého klubu vyvolených, takže přes zcela oprávněnou nominaci posledního Falloutu nejde o objektivní zhodnocení stavu celého průmyslu. Svého času byl mezi nominovanými Fallout 3 (a vedle něj C&C:Red Alert3 a SW:Force Unleashed, který vyhrál), to si přiznejme bez nějakých předpojatostí, dialogy a příběh jsou tím posledním, v čem by trojka nějak vynikala. Je to podobné, jako by byla oceněna za přínos technickému pokroku v oblasti herních technologií, což je velmi komická představa. Mimoto WGA neoceňuje jen herní průmysl ale prakticky veškerý, jenž vyžaduje spisovatelskou činnost a zdá se, že ten herní je zahrnut jaksi okrajově.

Kdo že je tedy letos všechno nominován?
Cituji:

Assassin's Creed: Brotherhood, Story by Patrice Desilets, Jeffrey Yohalem, Corey May; Lead Script Writer: Jeffrey Yohalem; Script Writers: Ethan Petty, Nicholas Grimwood, Matt Turner; Ubisoft

Fallout: New Vegas, Creative Design Lead/Lead Writer: John Gonzalez; Writers: Chris Avellone, Eric Fenstermaker, Travis Stout; Additional Writing: Tess Treadwell, George Ziets, Jason Bergman, Nick Breckon, Matt Grandstaff, Will Noble, Andrew Scharf; Bethesda Softworks

God of War III, Written by Marianne Krawcyzk; Additional Writing by Stig Asmussen, Ariel Lawrence, William Weissbaum; Sony Computer Entertainment

Prince of Persia: The Forgotten Sands (Wii), Writer: Benjamin McCaw; Story Dialogue Editor: Marianne Krawczyk; Ubisoft

Singularity, Written by Marc Guggenheim, Lindsey Allen, Emily Silver; Additional Story and Writing: Jason Henderson, Adam Foshko, Michael Cassutt; Story and Script Consultant: Adam Foshko; Activision

Star Wars: The Force Unleashed II, Executive Producer-Writer: Haden Blackman; In-Game Script: David Collins, John Stafford, Cameron Suey; Additional Writing: Tid Cooney, Ian Dominguez, Tony Rowe; LucasArts

Je evidentní, že letos se mezi členy uskupení našly hry mnohem vyšší spisovatelské (i herní, ale  to je při těchto cenách samozřejmě vedlejší) úrovně.
Sdílet na Facebooku
Autor: JaWOdesláno: 14:31, 7.1.2011ID: 70a7f8Nahlásit Vaultmasterům
Má cenu vůbec informovat o takových předplacených pseoudo cenách?
Autor: MerlinOdesláno: 16:28, 7.1.2011ID: 6f6f78Nahlásit Vaultmasterům
Řekl bych, že něco takového můžeme klidně zatajit. Jenom se z toho všem zvedá žaludek.
Autor: smejkiOdesláno: 16:47, 7.1.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
všude se objeví info, že se budou ceny rozdávat. Já bych byl rád, kdyby se lidé zabloudivší sem dozvěděli přesně to, co tu padlo.
Autor: JaWOdesláno: 17:05, 7.1.2011ID: 70a7f8Nahlásit Vaultmasterům
Good point!
Autor: NeoWormOdesláno: 17:06, 7.1.2011ID: 6fe762Nahlásit Vaultmasterům
Force Unleashed II a nominováno na nějakou cenu? Pokud by to byla cena o největší paskvil roku tak bych pro to i hlasoval, ale jakákoliv pozitivní cena je nesmysl. Průmysl skončil, je pryč a nikdy se nevrátí, teď se točí komerce s komercí dokola.
Autor: KarelOdesláno: 14:28, 8.1.2011ID: 518932Nahlásit Vaultmasterům
Podplacení recenzenti je jedna věc, ale tohle je už moc. Tohle mi připomíná loňské oskary. Sračkoidní Avatar vyhrál tři zlaté sošky, ale takový Moon nedostal ani jednu nominaci.
Autor: DannyOdesláno: 21:14, 8.1.2011ID: 70814eNahlásit Vaultmasterům
Právě že bych to přál Force Unleashed II...Sam Witwer odvedl výbornou práci co se týče voice-actingu. Ale hra byla celkem krátká. I když nevim jak je na tom God of War III
Autor: smejki - KarelOdesláno: 15:17, 9.1.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
nejlepší výprava
nejlepší triky
nejlepší kamera

co se ti nelíbí? byl snad Moon v něčem z toho lepší? Avatar byl prakticky nominován pouze v technických kategoriích.
Autor: smejki - DannyOdesláno: 15:20, 9.1.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
pokud vím, tak voice acting nemá s writingem co dělat.

SW: FU2 ale vůbec neznám, třeba je to napsané dobře...
Autor: nobodyOdesláno: 19:39, 9.1.2011ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
smejki: ta hra ani pribeh nema :D je to jen ciste rubacka, tak jaky pak writing
Autor: imirOdesláno: 11:22, 10.1.2011ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
Jaktože nebyl nominován Mario pro WII, to nechápu...
Autor: NeoWormOdesláno: 22:15, 10.1.2011ID: 6fe762Nahlásit Vaultmasterům
Avatar dostal ty oskary co dostal oprávněně, jak bylo řečeno byly to technické kategorie a to je to jediné co je na Avatarovy opravdu dobré.

SW:FU2 jsem taky nehrál, ale stačila mi zápletka hry - naklonovaný hrdina prvního dílu vzpomíná co je zač a chce se pomstít Vaderovi. Klonování je ve SW tak trapně ohraný, že už to nepoužívají ani pisatelé fanfiction. Krom toho hlavní hrdina z prvního dílu byl asi nejdebilnější a nejplacatější charakter ze všech SW her vůbec. I piloti z SW tie fighter měli větší charisma než tehle blb. Z tohohle materiálu se prostě nic dobrého napsat nedá.
Autor: AmarounOdesláno: 13:16, 11.1.2011ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Co taky čekat od Star warsu :-.D....
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.