.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Your Site Hacked By Smurf, 2011-02-04 23:40:49, Your Site Hacked By Smurf

Your Site Hacked By Smurf

Your Site Hacked By Smurf

Iranian White Hat Hackers :)

For Safe Your Site Contact Me :

Email:Bl4ckhat4ever@yahoo.com

Sdílet na Facebooku
Autor: SothOdesláno: 20:48, 6.2.2011ID: 424628Nahlásit Vaultmasterům
Posel dobrejch zpráv :) konecne upustej od exkluzivity pro konzole :)
Autor: smejkiOdesláno: 21:19, 6.2.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
hlavně je překvapením, jak rychle se to DLC zpřístupnilo. u F3 to na PS3 trvalo snad tři čtvrtě roku
Autor: nobodyOdesláno: 21:32, 6.2.2011ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
penize penize hybou svetem, vidi ze to sype na xboxu, tak proc by to nesypalo vic na vsech platformach ze?
Autor: smejki - nobodyOdesláno: 22:27, 6.2.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
co to je za bullshit?
Autor: nobodyOdesláno: 17:03, 7.2.2011ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
proc myslis ze by to jinak delali? s vice platformami vic potencionalnich zakazniku, kteri by casem mohli ztratit zajem, ja v tom nic jine nevidim
Autor: smejkiOdesláno: 05:35, 8.2.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Takže já jako PCčkář mám být socanský zapšklý a nasraný za to, že mi konečně zpřístupní rozšiřující balík, který mi tři měsíce odpírali tím, že ho dali jen na Xko? To je mám nemít rád za to, že kdybych si to nedej boha koupil, tak na tom vydělají peníze? Jdi mi k šípku člověče.... a nauč se česky, ty potencionále
Autor: nobodyOdesláno: 07:18, 8.2.2011ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
asi sme se nepochopili, nevadi, ale nastvany urcite byt nemusis
Autor: RastiCOdesláno: 09:34, 8.2.2011ID: 516346Nahlásit Vaultmasterům
samozrejeme že sú za tým peniaze každej firme ide o zisk a hráči PC by si konečne mali uvedomiť že ak chcú mať kvalitné hry tak musia aj platiť inak sa trh s PC hrami scvrkne a nebude ani kvalita ani kvantita.

Dôvod prečo upustili od exkluzivity pre konzoly môže byť aj veľký záujem hráčov PC a tým že to všetko vide naraz sa znižuje šanca že hráči medzičasom pri čakaní na DLC presedlajú na inú hru - stratia záujem a práca vložená do DLC vide navnivoč ... dalo by sa povedať že ide o budovanie dobrého vzťahu k zákazníkovi :)
Autor: smejkiOdesláno: 10:20, 8.2.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
taky v tom nevidím nic zavrženíhodného.
Autor: SothOdesláno: 22:31, 8.2.2011ID: 424628Nahlásit Vaultmasterům
Taky si tu jeste ukapnu inkoustu: jakej je vlastne herni pozitek z RPG na konzoli? At uz krabiciX, nebo PS ? Ano, jsem PCckar a mozna mi chybi predstavivost, ale exkluzivitu pro konzoli chapu u her jako zavodni, plosinovky, nejake to karate atp, ale u RPG (byt je to napul FPS) ? Tohle mne urazi :)
Autor: smejkiOdesláno: 22:55, 8.2.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
odkdy záleží na tom, co je pod stolem a na tom, co je v ruce?
Autor: AmarounOdesláno: 23:06, 8.2.2011ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Soth: Mne by to určitě vadilo... samozřejmě jsem zvyklej na myš a klavesku a asi bych si zvyknul na na xbox, ale nějak k tomu nemám důvěru... mne spíš dneska štve co všechno se nevydává pod RPG ikonou
Autor: SothOdesláno: 23:56, 8.2.2011ID: 424628Nahlásit Vaultmasterům
Smejki: Podle mne odjakziva - jde prave o to jakejma periferiema to ovladas - konzole se nikdy nevyrovnaji potencialu, ktery ma kombinace klavesnice + mys. Coz je logicky, ale pak zakonite musi byt tenhle typ her pro konzoli modifikovan a zjednodusen. Jak rikam, mozna jsem jen moc konzervativni...

Amaroun: Souhlasim, ze se dnes za RPG maskuje kde co :) FNV ve mne osobne trebas okmazite vzbudilo pocit, ze Fallout 2 dostal 3D kabat a porad jsem touhle hrou prijemne prekvapovan.
Autor: DexterOdesláno: 08:56, 9.2.2011ID: 51d624Nahlásit Vaultmasterům
to Soth: Chceš tvrdit, že hru dělají periferie, který ji ovládají, a ne její obsah? Bože můj.
Podle mýho, dobrou hru, dělá příběh a hratelnost. To, jestli má takový nebo makový ovládání je naprosto vedlejší a naprosto nedůležitý. Asi patřím k hráčům, kterým jde o příběh a obsah.
Autor: valcikOdesláno: 12:38, 9.2.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Soth,
hry sa dnes vyrábajú so zameraním na konzolistický trh. Však aj vo FNV je herný interfejs (GUI) optimalizovaný skôr pre gamepad, než pre klávesnicu a myš. Každá hra dnes obsahuje nejakú konzolistickú featuru, či už je to rotujúce menu, alebo neprehľadný zoznam namiesto poctivého inventára.Preto mám pocit, že dnešné RPG sa hrajú na oboch platformách rovnako mizerne. :-)))
Autor: ...Odesláno: 14:40, 9.2.2011ID: 426cd2Nahlásit Vaultmasterům
Kolim to tak bude stát a jak se t bude prodávat? .. nemělo by to být dražčí než 200 ne?
Autor: NeoWormOdesláno: 21:05, 9.2.2011ID: 6fe762Nahlásit Vaultmasterům
Bohužel ano, periferie ovlivňují hry i v základním přístupu k jednotlivým žánrům. Pamatujete si na DooM a jeho autoaim? To byla věc, která se během pár let stala zastaralou a překonanou. Hádejte kde se ten šmejd zase objevil. Ano, hádáte správně - na konzolích. A to gamepad ještě není to nejhorší. Co třeba takové Wii nebo nedej bože Kinect.
Větší problém než periferie je ale bohužel typická mentalita hráče na konzoli. Ať mě za to někteří lidi nebudou mít rádi, konzolisti jsou převážně hloupí. Herní společnosti to vědí a tak dělají taky odpovídající hry. Bohužel.
Autor: dexterOdesláno: 11:28, 10.2.2011ID: 51d624Nahlásit Vaultmasterům
To není o hlouposti hráčů, to je spíš o rozšíření konzolí - ty se prodávají vedle televizí v nákupních centrech. V podstatě to jsou "televizní hry". Stojí to pár šupů a děcko se tím zabaví na dlouho a není třeba se učit nic navíc - CD do mechaniky dá i naprostej idiot. PC je oproti tomu trošku jiný kafe.
Autor: valcikOdesláno: 12:04, 10.2.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Pri konzolách je aj problém so spätnou kompatibilitou, pretože s príchodom novej konzoly sa všetky staré hry stanú zbytočnými. Autori sa teda pri vývoji hry sústreďujú na to, aby to bolo akčné a efektné, aby hry zaujali nižšiu vekovú skupinu, ale s drobnými detailami sa už neserú. Pri PC hrách je to inak, tam sa oplatí vytvoriť prepracovaný majstrštych, ktorý si udrží výbornú hrateľnosť dlhé roky.
Autor: nobodyOdesláno: 19:08, 10.2.2011ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
zpetna kompatibilita neni problem, hry z xbox na xbox360 v pohode rozjedes a to same urcite i u ps
Autor: valcikOdesláno: 20:00, 10.2.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
..vida, to som netušil. Platí to o každej hre, alebo sú takto kompatibilné iba niektoré?
Autor: nobodyOdesláno: 21:21, 10.2.2011ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
ja bych rekl ze vsechny, ale jiste to nvm, zkousel jsem cca 6 titulu a vsechny fungovaly
Autor: lucca75Odesláno: 21:40, 10.2.2011ID: 524c1cNahlásit Vaultmasterům
Pre kazdu hru to plati.. akurat na PS3 iba u jednej verzii rozbehnes PS1 a aj PS2 hry, inak len PS ONE..
NeoWorm: niekomu viac sedi pohodlicko za menej penazi, a preto je hlupak? :D
ja si rad zahram ked je cas, ale hracsky notas alebo pc by ma vzdy vyslo drahsie ako konzola(sice PC ma financnu vyhodu vo wareze). Ale je to o prioritach, moj vacsi konicek su auta(velmi nerentabilne :D), takze som zobral konzolu ako kompromis.
Kvalita hier za posledne roky pada dole, ked je hra na pikachuho na konzolu je zla aj na PC. rozdiel je akurat v ovladani(mys, klavesnica vs. gamepad) v grafike, a moznostiach hry(rozlisenie, kvalita video...atd).


Autor: RastiCOdesláno: 21:58, 10.2.2011ID: 516346Nahlásit Vaultmasterům
No treba na to pozerať tak že dopad konzol na PC bol negatívny ... spoločnosti chceli zarobiť a tak sa rozhodli hry robiť tak aby jedna hra mohla ísť na čo najväčší počet platforiem... to malo za následok u niektorých hier prispôsobenie "hry" aby sa hodila na každú platformu...kým na konzole hra poskytne dobrý herný zážitok tak hráč PC to môže pociťovať trocha menej dobré. V dôsledku toho sú hry aké sú. Lamentovať tu nad tým čo je lepšie je zbytočné lebo na konzole môže hráč zažiť rovnako fajnový zážitok ako na PC (keď si spomeniem na časy keď sa hrávali na čínskej kópií NES-u tie fajnové 8 bitové hry tak nepochybujem že súčasné omnoho vyspelejšie konzoly sú rovnako a viac dobré )... to že to nemá myš a klávesnicu ... pravdou je že konzoly dominujú v istých žánroch a PC ma tiež svoje a najhoršie je že také tie top pc žánre ako RPG alebo stratégie RTS/TBS v dôsledku pôsobenia konzol klesajú dole
Autor: Lucca75Odesláno: 22:12, 10.2.2011ID: 524c1cNahlásit Vaultmasterům
Je to zial vysledok vyvoja doby a trhu. To ake by boli hry keby tu neboli konzolisti len tazko polemizovat...
Vsetko ide dopredu, ci uz k lepsiemu, alebo zial k horsiemu.
Snad mi ludia skor narodeni daju za pravdu :)
Autor: MaxíkOdesláno: 22:13, 11.2.2011ID: 602f8eNahlásit Vaultmasterům
Pozerám že už aj smolkovia sa naučili hackovať.

A to mám ešte savnuté keď tam bol kus html kódu a tag generator Frontpage 5 :D
Autor: RastiCOdesláno: 22:21, 11.2.2011ID: 516346Nahlásit Vaultmasterům
hehe tak to je ešte celkom pekny spôsob hacku ked to oznamy a nezhodí DB alebo nejak inak vážne nezhovadí web
Autor: MaxíkOdesláno: 22:24, 11.2.2011ID: 602f8eNahlásit Vaultmasterům
Je to možné aj keď je možné aj to, že to buď proste nevie alebo až taká vážna chyba tam nieje.
Autor: SothOdesláno: 22:39, 11.2.2011ID: 424628Nahlásit Vaultmasterům
Tohle je nejaka konzolisticka provokace - dejte ne moje slova! :)
Autor: VooOdesláno: 23:01, 11.2.2011ID: 7f4f8aNahlásit Vaultmasterům
Apríl ještě není takže... doufám že se smurfovo koule budou smažit v pekle !
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.