.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2011-02-22 09:53:36, NMA

Dnes vychází Dead Money... ne u nás

Dnes byl v anglosaském a obecně západním světě vydán první a zatím jediný přídavný balík jménem Dead Money (recenze verze pro Xbox360) pro PC. Je samozřejmě dostupný jen na Steamu. Vzhledem k tomu, že náš polsko-ruský region je spravován zvlášť, bude Dead Money po vzoru předešlých patchů pár dní zpožděno. Americká cena je stanovena na 9,99 babek, čiže lze počítati se stejným číslem i u eura (kdo bude z převodu dolaru na euro v poměru 1:1 obviňovat jánošíkovskou rétorikou Steam, nechť se připraví na lynčování vlastní blbostí). Zprávy o oficiálním překladu balíku nejsou žádné, takže pokud budete hodní, jistě tu nějakou tu češtinu spíchnem :-)

PS: zda bude v patchi předcházejícímu vydání DLC obsažena i nová čeština pro základní hru, to je velkou neznámou. Česká Cenega totiž naše FNV nespravuje a ta polská, která ano, již všechny prostředky má, ale jaksi odmítá informovat zde odpovědné lidi o tom, jak bude celá věc probíhat. Nechme se překvapit...

Sdílet na Facebooku
Autor: TakOdesláno: 18:52, 23.2.2011ID: 7edbeeNahlásit Vaultmasterům
A kdo za to tedy může?
Autor: smejkiOdesláno: 19:31, 23.2.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
půjdeme li nejvýš, tak ruské 1C
jinak za to může mizerná komunikace a jisté přehlížení "významnosti" našeho trhu jak vedením samotným, tak i jinými společnostmi
Autor: BlekotaOdesláno: 20:16, 23.2.2011ID: 7f281aNahlásit Vaultmasterům
Nejdůležitější termín je, kdy se to objeví na warezu.
Autor: smejkiOdesláno: 20:38, 23.2.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
ta už tam určitě je, neboť svět už Dead Money má
Autor: valcikOdesláno: 21:28, 23.2.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Pri lynčovaní vlastnou blbosťou sa však niekedy stáva, že oná vlastná blbosť je v skutočnosti len zamaskovanou Kritikou čistého rozumu v tvrdej väzbe. o:-)
S pozdravom,
Rádytel zemegule
Autor: demlowOdesláno: 09:19, 24.2.2011ID: 6054aeNahlásit Vaultmasterům
Ja by som skôr povedal že najdôležitejší termín bude ked sa objavý preklad!
Autor: PostApManOdesláno: 16:21, 24.2.2011ID: 5225d6Nahlásit Vaultmasterům
To Blekota : Na Warezu to je už od doby kdy se to pustilo na Steam, kdo hledá a ví kde - najde ;)

To demlow : Přesně tak, překlad je priorita :D Mám celý F:LV v češtině (ba dokonce orig.-"v krabici") tak přeci nebudu mít první DLC bez češtiny :)
Autor: JustyOdesláno: 03:50, 25.2.2011ID: 513b74Nahlásit Vaultmasterům
Oficiální překlad pravděpodobně nebude, budeme se o něj asi muset postarat svépomocí. Rozebírá se to na fóru.
Autor: SothOdesláno: 07:35, 25.2.2011ID: 424628Nahlásit Vaultmasterům
Rad si to dam i v EN :) Jinak dojmy mam tri: malo naboju pro BAR, konecne datadisk, kterej nedava overpowered item a nesnasim repraky s cervenou diodou ...
Autor: JKOdesláno: 12:56, 25.2.2011ID: 33c606Nahlásit Vaultmasterům
Cenega má na stránkách, že to bude s českými titulky, já hraju v EN.

Moje dojmy: hezkej příběh, až se mi na konci zamlžil PipBoy. Škoda, že pro ty dvě slečny z BOSu nejde udělat víc.
Očividně si scházej. Ocenil bych trochu víc čtyřprocentní romatiky, na mě je ten konec moc fatální.
Zajímavý herní prvky a na HC LVL 30,
jsem musel občas s brekem utíkat z boje, což se mi líbilo.

Dal bych i 10/10, nebejt těch estetickej vad. Nový modely jsou jako vždycky od Obsidianu trága. A jejich přístup přeplácat hru všemy možnými prvky, aby se to líbilo všem mě irituje dlouhodobě.
Takže dávám 9,9/10

SOTH: Na náboje do BARu lze najít povolení do výdejního automatu.
Autor: smejkiOdesláno: 13:20, 25.2.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
no vzhledem k tomu, že šéf překladu FNV nic neví, tak to vypadá, že Cenega má neaktuální info anebo to dá partě pitomců za pár kaček -> enjoy
Autor: SothOdesláno: 19:53, 26.2.2011ID: 424628Nahlásit Vaultmasterům
Jaky dve slecny z BOSu ?

Tohle jsem asi minul...
Autor: warrenOdesláno: 03:03, 27.2.2011ID: 60a332Nahlásit Vaultmasterům
Otázka je: stojí to za preklad?
Autor: valcikOdesláno: 11:17, 27.2.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
warren,
napísal to Avellone, dialógy budú zrejme na rovnakej úrovni, ako v základnej hre. Z hráčskeho hľadiska to teda za preklad stojí, ale otázka je, či sa to vydavateľovi vyplatí po stránke ekonomickej. (na to pozná odpoveď iba Kein, hehe)
Autor: nobodyOdesláno: 13:42, 27.2.2011ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
Soth: tam byla jen 1, o te druhe se myslim jen zminuje v rozhovoru
Autor: JKOdesláno: 14:26, 27.2.2011ID: 33c606Nahlásit Vaultmasterům
SOTH: Slečny z BOSu – možná, že jsi to přehlídl v dialogu. Kdyžtak koukni do fallout wiki, na charakter Christine. Nechci tady spoilovat.
Autor: SothOdesláno: 18:54, 27.2.2011ID: 424628Nahlásit Vaultmasterům
nobody, JK - dekuju meitim jsem si to zjistil :) Zajimavy ja to cetl, ale nevnimal :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.