.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Tom9k, 2011-04-22 18:56:01, Stránka projektu, NMA

Fallout of Nevada se představuje (zatím jen v ruštině)

Zčista jasna nás rusové překvapili svým total conversion modem zvaný Fallout of Nevada. Bohužel ačkoliv byla slibována anglická lokalizace, zatím je mód pouze v ruštině. Což znamená že pokud vám azbuka nic neříká tak si asi ještě chvilku nezahrajete. Každopádně co jsem tuto hru chvilku hrál tak musím už říct že se jedná o jednu z nejzajímavějších modifikací, takže doufám že se najdou lidé ochotni přeložit do angličtiny, nebo ještě lépe češtiny. Abych vám řekl o co přicházíte tak:

Příběh: Odehrává se v Nevadě, ještě před prvním Falloutem, ve Vaultu č. 8 (ne, nehrajete za Richarda Greye, aka Vůdce). Máte za cíl najít ESK (The Exterior Surveillance Kit), aka G.E.C.K. Ale aby to nebylo jednoduché svět je v anarchii, osady jsou vzácné, cesty neexistující... atd atd, však to znáte, pustina jak má být. 

Herní rysy:

  • Absolutně nová hra nezávislá na ostatních s důrazem na sociální interakci (= kecání s NPC) a velkou možností svobody (= být dobrák nebo špatňák)
  • Nová mapa světa, nové budovy, tuna nových kulis a předmětů pečlivě zasazených do tohoto světa
  • Nové uživatelské rozhraní a herní možnosti (ikonka na změření radiace, na volání o pomoc a další...)
  • Nový inventář a vybavení
  • Boj zblízka a boj beze zbraně mají větší důležitost
  • Medikamenty jsou vzácné, NPC reagují jinak pokud jste "zfetovaní", možnost vyrábět si vlastní léčiva, jídlo a pití je nezbytné pro přežití
  • Žádní parťáci, toto je jen váš příběh
  • Hodně podmínek a kontrol dovedností znamená jiný příběh při každém hraní. Velký rozdíl hrajete-li za muže či ženu
  • Vysoká pravděpodobnost ozáření. Úroveň radiace se liší podle mapy a pokud jste blízko objektů jako je auto či starý záchod.  
Takže pokud už slintáte tak jako jsem slintal já tak downloady linky jsou TU a TADY, kde si také můžete stáhnout zdrojový kód, OST a dokumentaci. Pokud neradi čtete nebo vám azbuka nic neříká tak ZDE se můžete podívat na galerii skrýnšotů nebo ZDE na koncepty. Podrobnější recenzi očekávejte v budoucnu. Možná.

EDIT 30/04/2011: Patch 0.99a
Sdílet na Facebooku
Autor: valcikOdesláno: 08:53, 23.4.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Hohó, tomu hovorím novinka!
(akurát uvedené linky sú akosi čudne pospájané do dvojíc, treba to opraviť.)
Autor: valcikOdesláno: 08:54, 23.4.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
http://depositfiles.com/en/files/1xb78n6vn
Autor: JaWOdesláno: 12:39, 23.4.2011ID: 705c96Nahlásit Vaultmasterům
Linky by měly fungovat
Autor: RastiCOdesláno: 13:44, 23.4.2011ID: 602d9cNahlásit Vaultmasterům
Vyzerá to zaujímavo len ta azbuka to limituje... a vzhľadom nato že to obsahuje veľa dialógov (aspoň tak som to pochopil z popisu
...ostatních s důrazem na sociální interakci (= kecání s NPC)... ) tak hrať to len tak na "BLIND" je nezmysel :)
Autor: toudi_skOdesláno: 16:02, 23.4.2011ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
ty jo, a ja som už ruštinu z polovice zabudol
Autor: valcikOdesláno: 16:07, 23.4.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Zdá sa, že niekto už pracuje na preklade do angličtiny:
http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?p=876764#876764
Autor: SiusOdesláno: 16:35, 23.4.2011ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Uáááaaaaagggghhhrrr!!! Link ve formě TADY/ZDE/KLIKLNI... pásku přes oči, postavit ke stěně a pak tím směrem pustit demoliční kouli.
Autor: RastiCOdesláno: 17:26, 23.4.2011ID: 602d9cNahlásit Vaultmasterům
tiež nemám v obľube odkazy ktoré sú priame bez toho aby som vedel kam vedú (i keď pravým klikom myše sa dá zistiť adresa odkazu)

každopádne ak sa to preloží do angličtiny tak si to určite skúsim len dúfam že to nebude zabugované ako posledný mod (Last Hope) ktorý som hral to potom dosť naserie že sa človek rozohrá a musí prestať :)
Autor: SiusOdesláno: 20:36, 23.4.2011ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
O link ani tak nejde, ten opera/chrome/fox zobrazují v "stavovém řádku", nevim jestli to vývojáři naučili už i IE. Ale přijde mi to jako vrchol redaktorského barbarství linkovat takovým stylem.
Autor: chekotayOdesláno: 09:41, 24.4.2011ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Ale vždyť Vault 8 měl vlastní GECK?! Je o tom záznam v počítači!
Autor: valcikOdesláno: 10:17, 24.4.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
..presne tak, Cheky. Potvrdí to aj Lynette, podľa ktorej použili vlastný GECK pri budovaní Vault City.
Autor: Tom9kOdesláno: 12:10, 24.4.2011ID: 33063cNahlásit Vaultmasterům
Vskutku máte pravdu, jsem to napsal špatně, místo aka jsem tam chtěl napsat něco jako G.E.C.K. (ve smyslu hlavního cíle Fallouta 2). Ten příběh jsem čerpal z officálního infa starého už skoro 3/4 roku. V novinkovači je trochu minirecenze, pár screenshotů a nějaké informace okolo anglického překladu.

Zatím jsem ale nenarazil na žádný bug, je tam pár věcí, co by šlo vylepšit, ale nic co by vás zastavilo ve hře. Ruština je tam v pohodě, dialogy jsou na běžné úrovni komunikace, žádný slang či místní nářečí.

Hra občas padá, ale vzhledem k tomu že jsou tam boje docela obtížné, radiace někde hodně nebezpečná a někdy dost dlouhé rozhovory s NPC, tak je nutné ukládat hodně často na různé pozice.

Mrzí mě že jsem si zvolil ale docela hloupou postavu jen s IN 5, tady jsou dovednostní body vstkuku potřeba i na docela dříve neužitečné skilly (pasti, paklíč, chladné zbraně). Na druhou stranu unesu 300 liber a mám EN 10, takže mám dost HP na různé boje.

Příběh úplně žeru, i když mi určitě spousta věcí uniká. Mapa je z části postavená na východní části mapy Fallout 2 - Vault City, Gecko, New Reno. Jsou tam ale lokace u kterých nevím co si o nich myslet. Uvidíme po dalších hodinách hraní kam se dostanu :)
Autor: NoxOdesláno: 13:25, 24.4.2011ID: 5162eaNahlásit Vaultmasterům
Dockam se nekdy nejakeho hotoveho modu v cestine? Zatim to vypada blede.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.