.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2011-04-25 12:25:02, Tomek na foru

Tomkova neoficiální čeština na Dead Money



Slovutný Tomek, snad jediný námi vážený Ftrojkař, se opět po vzoru svých předchozích projektů rozhodl nespoléhat na naší milovanou Cenegu a ve spolupráci s pány SharkBC (odborník na technickou stránku věci), Demlosem a Radem nám (nebo spíš Vám) uvařil vlastní neoficiální češtinu. Tomek ví, že je na tom s angličtinou i češtinou na štíru, takže překlad nese značné známky amatéřiny. Přesto mají Tomek a jeho tým můj neskonalý obdiv za takové nasazení a odvahu. Kéž by byla bývala trojka přivála více takových pracantů. Češtinu stahujte v nově zbudované download sekci v newvegaském chlívku nalevo, přečtěte si přiložené readme a užijte si konečně toto první a velice zajímavé DLC (chystá se recenze) skoro naplno. Děkovačky pak skládejte zde.

Tomku, dík!

MMChD - oficiální čeština je stále kdesi v dáli. Přestože Cenega na svých facebookových stránkách tvrdí, že se již překládá, žádné texty jsem stále neobdržel. Fikken ja!

MMChD2 - přihodím krásný fór

Sdílet na Facebooku
Autor: GrinderkillerOdesláno: 03:06, 26.4.2011ID: 6f7298Nahlásit Vaultmasterům
Tomku, seš krutor, megadíky za češtinu, už vím co si dneska zahraju. A s tím Přízrakem si mě překvapil, nemotivoval jsi se snad z mojeho příspěvku? Debatovali jsme o tom se Smejkim a on si stál za svým "Duchař :-)"
Nejsem regnutý tak to hodím tady.
Autor: Tomek (Grinderkiller)Odesláno: 03:44, 26.4.2011ID: 6f9942Nahlásit Vaultmasterům
Né, to sem nemohl, psal sem na fórum. Přízrak se mi v hlavě "narodil" někde v březnu, Vaše rozmluva byla až v dubnu :-)
Autor: Mark4lonOdesláno: 12:15, 12.5.2011ID: 70d100Nahlásit Vaultmasterům
Muze to byt i prizrak,koneckoncu je to jen hra,v Anglictine je to Wraight....kdo sleduje Hvezdnou branu Atlantis...vsak nemaji nic spolecneho s duchy,krome toho ze se jim chce vstavat do doby nez jim upizlate hlavu...
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.