.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2011-05-14 12:44:18, Pejda a Interfernet

Psi štěkají, ale karavana táhne dál

Určitou nevýhodou Novinkovače je, že se nám tady občas vylíhne aktuálka, u které vůbec nevíme, která bije. Prostě výkřik do tmy. Pak nastává trápení, skřípot zubů a hledání po celém Internetu, cože to chtěl autor říci. Ale nakonec jsem na to přišel. Jsem já to ale chytrý klučina! Kdybych se líp učil, mohl jsem dnes hrát hokej a zlámat Arťuchinovi obě hnáty.
Leč zanechme vlhkých snů. Ve hře Fallout: New Vegas se vyskytuje minihra Caravan, a ve sběratelské edici (která u nás, tuším, není k dostání, protože globalizovaný trh) je tato hra dodána ve formě, která nevyžaduje procesor a elektrickou energii. Její pravidla opsaná Pejdou si můžete přečíst tady na našem diskusním fóru.
Mít ve hře karetní minihru je bezva nápad, pokud se vaše hra náhodou jmenuje Might&Magic. Zahrát si Arcomage ve všech hospodách po celé Erathii a přilehlých oblastech byl spolehlivý herní tahák i ve chvíli, kdy člověk sundával Titány na dvě rány. Arcomage později vyšla jako samostatná hra a LEVEL se tehdy rozčiloval nad tou nestoudností, jak si tak pamatuji. No, čert ví, jak se bude dařit Karavanám, ale hádám, že nevelmi dobře. Zkušenosti z hraní Fallout: Warfare, Fallout: Pen and Paper a několika fanouškovských karetních her, které v České republice vznikly, mě vedou k přesvědčení, že hráči počítačových her nemají velký zájem posedávat po hospodách a mastit karty.
I když... možná je věčná škoda, že k Falloutu 2 nebyly dodávány karty hry Tragic. :o)

Sdílet na Facebooku
Autor: nobodyOdesláno: 19:06, 14.5.2011ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
tak ted taky nevim ktera bije :), co touto novinkou chtel autor sdelit?
Autor: AmarounOdesláno: 09:19, 15.5.2011ID: 430a40Nahlásit Vaultmasterům
že máš možnost si zahrát Karavanu i v reálu a kde seženeš pravidla :-D (Ono to na sebe tak trošku zvláštně navazuje, že jsem taky čekal kdy s toho vyleze Pointa).... Já jsem ve FNV karavanu zatím nehrál, ani Mariáš ale umím hrát Bridge!!!! :-D
Autor: nobodyOdesláno: 10:12, 15.5.2011ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
jo takhle :) tak moznost mas vzdy ne? ve hre se k tomu pouzivaly pokud si vzpominam jakekoliv karty a stara sachovnice, ale ze se to nejak vic ujme nepredpokladam
Autor: PičusOdesláno: 11:38, 15.5.2011ID: 42950cNahlásit Vaultmasterům
Já už v karavaně vyhrál tisíce (jen těch virtuálních samozřejmě)! Vyplatí se ji ve hře naučit.
Autor: AmarounOdesláno: 13:54, 15.5.2011ID: 430a40Nahlásit Vaultmasterům
Pičus: Jo někdy si jí chci zahrát už jenom z důvodu malého obrázku na steamu jménem Achievement
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.