.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2011-05-22 12:09:09, Steam

Honest Hearts na Steamu a konečně začínáme s překladem DM


Tak přátelé, mám pro vás dvě výtečné noviny. Od vydání Honest Hearts jsem denně koukal na Steam, jestli už je i u nás k mání. A tak dlouho se kouká po DLC, až se Smejki utrhne. Prostě jsem to překouk a Honest Hearts se dá koupit už dva dny. Po světě sbírá relativně rozporuplná hodnocení (od 5 do 8), takže sám nevím co si mám myslet. Nicméně je nabíledni, že u designu někdo přemýšlel, hodně. Kolem tohoto DLC se motá většina posledních otázek na J.E.Sawyera na jeho Formsprings kanálu. Z těch nejzajímavějších třeba tak obyčejné štěky jako:

Proč jsou nápisy na Grahamově zbrani v řečtině a ne v latině?

Protože Jan (=evangelium podle Jana) byl napsán v řečtině.

Cože? Po všech těch hrůzách, co spáchal, se Joshua Graham stále považuje z křesťana?
Lukáš 15:11-32

Anebo taková designérská perlička (pokud jsem ji dobře pochopil):
Když zabijete bezdůvodně některého z vůdců místních kmenů, není už co řešit a hra se zvrhne ve vyvražďovačku bez příběhu na pár minut.

Já sám se na Honest Hearts těším jak malé pívo na sedmý schod, takže opět očekávejte recenzi.



Dále vám mohu konečně "slavnostně" oznámit, že už pár dní překládáme Dead Money a k dnešku bychom měli být na cca 30% přeložených textů. To už samo o sobě značí, že překlad bude cobydup, ale kdy ho Cenega nahodí, o tom už radši mluvit nebudu. Jen snad podotknu, že z týmu vypadla Tina, anžto píše dvě diplomky naráz. Brahmínka jí tímto drží zmutovaná kopýtka!

Sdílet na Facebooku
Autor: nobodyOdesláno: 17:20, 22.5.2011ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
ja to dnes dohral a musim rict, ze dead money me oslovilo vic, ten pribeh je zde takovy suchy a moc kratky
Autor: SothOdesláno: 08:22, 23.5.2011ID: 32de6aNahlásit Vaultmasterům
Mno asi nemam dost hlubokou mysl, ale proste oproti F3 DLC point Lookout je zatim vse slabi, i kdyz Dead Money jsou na dalsim miste za nim :) Ale za cca 2 mesice budeme vsichni maximalne moudri, tak se necham prekvapit :)
Autor: SothOdesláno: 08:22, 23.5.2011ID: 32de6aNahlásit Vaultmasterům
*Slaby *stydi se*
Autor: StanleyCZOdesláno: 14:35, 23.5.2011ID: 7ed8c6Nahlásit Vaultmasterům
Včera jsem to dohrál a myslím že to neni špatné. Nemůžu posoudit které dlc je lepší, protože jsem dead money nehrál.
Autor: smejkiOdesláno: 16:02, 23.5.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
tak napište recenzi chlapci, ode mě nebude dřív jak za 3 týdny
Autor: mi.Odesláno: 10:34, 27.5.2011ID: 426f90Nahlásit Vaultmasterům
Sorry to nema hlavu ani patu.. 2/10, naprosto nechapu co tim chtel tvurce rict. Vetsi fail nez F3 :((

Doufam, ze uz nic podobneho nikdy nenahraju a nedoharaju. Jinak to vidim na brzske umrti nekolika tisice mozkovych bunek.
Autor: StanleyCZOdesláno: 17:10, 30.5.2011ID: 7ed8c6Nahlásit Vaultmasterům
smejki: s mím uměním udělat téměř v každém slově chybu by ta recenze dopadla katastrofáně :D takže se mnou nepočítej :D
Autor: BurlakOdesláno: 16:55, 3.6.2011ID: 42ba90Nahlásit Vaultmasterům
nejlepsi DLC je The Pitt ...aspon podle me
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.