.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
RageMach1ne, 2011-06-03 07:57:12, Fallout Wiki

Interview a obrázky k Old World Blues

Na Playstation Store byly dnes zvěřejněny informace týkající se chystaného DLC Old World Blues pro Fallout: New Vegas. První video zachycuje zveřejněné koncepční návrhy a druhé video dává k dobru rozhovor s Chrisem Avelonem, Jasonem Bergmanem a herci podílejících se na dabingu. V interview jsou vidět i ukázky z hraní Old World Blues. Myslím, že mluvící toustovač jsem v žádné hře neviděl...
(Chekotay: Hovořící toustovač je člen posádky těžařské lodi Jupiterské důlní společnosti Červený trpaslík, konec poznámky)

Sdílet na Facebooku
Autor: RageMach1neOdesláno: 23:44, 3.6.2011ID: 421fe0Nahlásit Vaultmasterům
Hru na motivy Červeného trpaslíka jsem nehrál, moje chyba.
Autor: smejkiOdesláno: 00:52, 4.6.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
linky fixnuty
Autor: PatrikOdesláno: 16:21, 4.6.2011ID: 6030baNahlásit Vaultmasterům
Tě péro sombréro!
Já jsem Švitorka švitořící toustovač :-DD, toustuju, tedy jsem!
Autor: JKOdesláno: 14:47, 6.6.2011ID: 33c606Nahlásit Vaultmasterům
Na Fallout Wiki je HD verze. V jednom momentě je tam i vidět mapa celé lokace – místa kolem hlavního dómu moc není, ale asi to bude z velké části v podzemí.
Oproti HH to vypadá zajímavě a vtipně. Doufám, že smrtící toustovač bude hlavní postavou celého DLC, no stačil by mi i jako společník.
Autor: dexterOdesláno: 17:38, 6.6.2011ID: 51d624Nahlásit Vaultmasterům
Ovšem pořád zůstává otevřená otázka, proč nechali na západě tolik volnýho místa...
Autor: smejkiOdesláno: 18:01, 6.6.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
dle všeho se tam bude odehrávat poslední DLC
Autor: RageMach1neOdesláno: 20:43, 6.6.2011ID: 421fe0Nahlásit Vaultmasterům
Jistě, na FalloutWiki je HD verze, když jsem dělal novinku, určitě byla k dispozici. Blabla. Fanoušci Falloutu nejsou malé děti, proto jsem nedával vědět o HD verzi adminům (jednak z toho důvodu, že to neumím :D) Old World Blues bude jedno z nejhumornějších DLC k Fallou:New Vegas. S tímto nápadem přišel J.E. Sawyer, hlavním designérem nadále zůstává Chris Avellone (to samé platí i pro Lonesome Road). Jinak toustovač dle všeho nebude hlavní postavou, ještě je na řadě spousta dalších mluvících "společníků". A ještě, pokud jste koukali na koncepční návrhy, Old World Blues je hlavně v podzemí (nelze to říct na 100%). To je vše, co jsem chtěl říci, díky za Váš čas, pokud jste to vše přečetli a zdar zase u nějaké novinky.
Autor: smejkiOdesláno: 00:31, 7.6.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
"Old World Blues bude jedno z nejhumornějších DLC k Fallou:New Vegas. S tímto nápadem přišel J.E. Sawyer"

cože? J.E. sice řekl, že OWB bude "most lol", ale rozhodně to není jeho nápad. On má u OWB na starosti jen vyvážení zbraní (ani jejich návrh nedělal)
Autor: RageMach1neOdesláno: 11:25, 7.6.2011ID: 421fe0Nahlásit Vaultmasterům
Typické, nemůžu najít stránku, kde jsem tu informaci četl. Citace na FalloutWiki: "J.E. Sawyer has suggested that Old World Blues will be the most humorous of the New Vegas add-ons." Odkazuje to na již zmíněnou odpověď na Formsprings kanálu J.E. Sawyera. Problém je, že si to hodně lidí vykládá jinak, než to je. Pokud říkáš, že to není jeho nápad, tak jsou na internetu nepřesné informace (což není žádná novinka).
Autor: smejkiOdesláno: 15:41, 7.6.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Do you have any involvement in Old World Blues?

No.
___________________
will we see more comedic items like the Pint-sized slasher mask from FO3 in future DLCs

Without getting into items, Old World Blues is the most LOL!!! of the DLCs.
___________________

ne, na netu nejsou nepřesné informace (tedy krom těch tvých :-) ), ty je jenom nepřesně překládáš ;-)
Autor: RageMach1neOdesláno: 16:26, 7.6.2011ID: 421fe0Nahlásit Vaultmasterům
:D:D Tím to bude!
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.