.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2011-06-16 06:54:04, NMA

FNV za pakatel na D2Drive

Tož, chtěli-li jste si zahrát poslední inkarnaci Falloutu (ne značky Fallout, ale skutečně Falloutu) a dosud jste neměli po ruce, po kapsách, či po účtech dostatečný bakšiš, máte možnost po něm sáhnout na Direct2drive, kde je momentálně za nějakých 250 peněz českých. Nevím, jak je to s regiony, tož mě nekamenujte a radši čtěte podmínky, FAQy a podobné věci ;-)

a mmchd: Dnes jsem si pořídil Honest Hearts, můžete tedy brzy opět očekávat recenzi.

Sdílet na Facebooku
Autor: RadiawOdesláno: 19:04, 16.6.2011ID: 70d09eNahlásit Vaultmasterům
Co je na FNV lepší jak na F3? F3 jsem dohrál se všema DLC, ale ve FNV jsem tak v půlce ... na F2 to furt nemá ...
Autor: valcikOdesláno: 21:36, 16.6.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Hm, tá cena je ale tuším v britských librách, nie? Potom to vychádza približne na 1000 korún. Zmenili to medzitým? Alebo špatne rátam?
Autor: smejkiOdesláno: 23:04, 16.6.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
bylo to za 8liber
Autor: valcikOdesláno: 08:01, 17.6.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
..však som si myslel, že to podražili, sviňári. Bola to asi len časovo obmedzená akcia, škoda.
Autor: smejkiOdesláno: 12:28, 17.6.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
a co jsi čekal, permaakci? lol
Autor: valcikOdesláno: 13:51, 17.6.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Jasné, čakal by som, že to konečne začnú predávať za rozumnú cenu, keď už ten prvý ošiaľ pomaly opadáva. :-)))
Autor: smejkiOdesláno: 14:01, 17.6.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
není důvod trvale zlevňovat. hra je vysoce kvalitní, stále má plnou podporu (patche, DLC)...
tohle není nějaký bulšit od EA, kterému se po dvou měsících nadobro odstřihla podpora.
Autor: JustyOdesláno: 11:58, 18.6.2011ID: 6f7108Nahlásit Vaultmasterům
Radiaw:

Pokud to nepoznáš během první hodiny hraní, nemá cenu ti to vykládat.
Autor: K.91Odesláno: 19:52, 18.6.2011ID: 611a56Nahlásit Vaultmasterům
Radiaw: Mě osobně se líbila atmosféra. Bylo to podle mě víc Falloutovské. Třeba hudba na pozadí v "dungeonech" v Fo 3 mě neskutečně prudila.
To že v Fo:NV hraje hudba z jedničky a dvojky byl opravdu podařený tah, sedne to jako prdel na nočník.
Autor: jaOdesláno: 11:06, 19.6.2011ID: 705c36Nahlásit Vaultmasterům
Na mall je akce. FNV za 344,-

http://www.mall.cz/pc-akcni-hry/bethesdasoftworks-fallout-new-vegas?v=457860
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.