.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Armyboy and ja, 2011-06-20 23:31:25, Mall.cz

FNV za pakatel na Mall

Na základě tipu v diskuzi pod článkem FNV za pakatel na D2Drive od uživatele skrývajícího se pod nickem ja :-) jsem nelenil a hned sklad Mallu vyplenil, akční nabídka tentokrát opravdu nelhala, cena je skutečně 344,- i s DPH, žádné skryté poplatky či další nečekané výdaje jak bývá bohužel u podobných akcí zvykem.
Platí to samozřejmě jen pro skrblíky jak jsem já kteří si pro hru dojedou osobně.
A na konec malé odbočení, spolu s FNV jsem koupil i Mafia 2 Special Extended Edition - za 432,- tomu nešlo odolat. Pro nevěřící Tomáše můžu naskenovat fakturu :-).

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.