.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2011-07-19 14:02:39, wide web of the world

OWB je venku, LR vystrkuje pixely... a tak vůbec

Nehodlám se vykrucovat, nicméně díky pracím na překladu Honest Hearts a hektice osobního života jsem toho hodně nestihl zpracovat ve vhodném čase, takže toho bude víc. (FYI - Řídím ten zaprodanecky profesionální překlad vyráběný za mrzký peníz. Vysoce kvalitní avšak tajně vyvinutá čeština už je dávno hotová, ale nesmím říkat, kdo ji vyrobil a kde je. Dle přání autora si ji máte najít sami. Nebo ne? Tuhle se vztekal, že o té poslední jsem informoval se zpožděním. Kurňa, já nevím.)

Zaprvé bychom si měli povědět, že dnes na Západě vyšlo další DLC jménem Old World Blues, my bychom se ho tradičně měli dočkat za pár dní. Designérem je Chris Avellone (alias MCA), stejně jako u Dead Money (recenze zde). Pokud jste již přičichli k Honest Hearts a s nemilým šklebem ve tváři cukli zpět, jistě vás potěší, že by mělo být opět koncipováno uzavřeněji. Sám J.E.Sawyer (hlavní designér FNV a Honest Hearts), který působil na vývoji prakticky jen jako tester a jako člověk odpovědný
za vyvážení zbraňového systému, se vyjádřil v tom smyslu, že půjde
o neprčovnější add-on ke hře. A podle traileru nekecal.

Ten vyšel už před týdnem a pokud nejste na internetu úplnými nováčky, jistě jste jej už viděli. Pro připomenutí čumněte zde.
A copa že jsme se to dozvěděli?
Že OWB se odehrává v lokaci Big Empty (zkomolenina Big Mt.). Že vědci zase něco zjistili (a chleba nezlevnil). Že Avellone zase řádil, takže to bude opravdu nejšílenější přídavek plný šílených i ohromně šílených strojů a myšlenek. Že budeme pifat z minigunu vybaveného optikou a psím mozkem (zbraňový kardiak Justy se právě zhroutil). Že to je dost nefalloutovské (nicméně kanonické). Že přijdeme o orgán
z nejdůležitějších (nezávisle na pohlaví, vy čuňáci). A že Inon Zur je prostě příšerný skladatel (byť lepší než já, to musím uznat... na druhou stranu to není žádná výhra).

Get your brain back!

Před pár dny v tichosti a trochu nicneříkajícně vyplivly internety první screenshot z dalšího a posledního DLC - Lonesome Road.
No, screen... obrázečíneček. Nicméně i tak je příslibem dvou věcí - že uvidíme další kus rozflákaného světa a že se nám vrací hnědý filtr, který nám tolik chyběl. Ovšem zajímalo by mě, co jsou ty "sloupy"
v pozadí.
A jak že je to tedy s těmi češtinami? Překlad Dead Money byl úspěšně zakončen už před více než měsícem a Honest Hearts bude dokuto během cca deseti dní. Ve výsledku jsou to ale vlastně zbytečné informace, anžto to vypadá, že Cenega chystá češtiny vydat až v jakémsi krabicovém GOTY-like kompilátu, kde budou všechna DLC. Zda bude tato bedna zázraků k mání za tři měsíce nebo za rok, to vám nikdo nikde momentálně neřekne. Nicméně jako útěcha může sloužit, že po vydání by se měly češtiny zpřístupnit i na Steamu. Důvod je prostý - z prodeje DLC na Steamu nemá Cenega ani floka (možná jen fločíneček), zatímco s krabicovkou by mohla interní výroční zpráva vypadat o něco veseleji.
Nasraní? Nedivím se. Rus má ale vždy poslední slovo, když má hladovou šrajtofli. A proto, děti, neberte nikdy nikomu jeho drogy, nejezte banány (nejen proto že jsou radioaktivní), ale učte se anglicky, pak vás mohou podobné veletoče jen vesele míjet.

Sdílet na Facebooku
Autor: JaWOdesláno: 16:57, 19.7.2011ID: 51133aNahlásit Vaultmasterům
Už už sem se ti chystal opravit formátování 8-))
Autor: smejkiOdesláno: 17:00, 19.7.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
:-)
Autor: JKOdesláno: 18:36, 19.7.2011ID: 42e45aNahlásit Vaultmasterům
Myslím, že ty sloupy, jsou zbytky mostu.

Formátování: Jednoznakový předložky a pomlčky, by neměly být na koncích řádků.
Často si pletete pomlčku – (alt0150) s rozdělovníkem - –.
České uvozovky se píšou takto – „sloupy“.
Levý Alt + 0132 pro počáteční (dolní) uvozovky
Levý Alt + 0147 pro koncové (horní) uvozovky
Pro HTML existují entity:
počáteční (dolní) uvozovky - „
koncové (horní) uvozovky - “

http://www.webtvorba.cz/xhtml/html-entity.html
http://typografie.dero.name/typografie-entity.phtml
Autor: RadiawOdesláno: 00:22, 20.7.2011ID: 70d09eNahlásit Vaultmasterům
Čekám když vyadají normalní Fallout, následníka dvojky .... chtělo by to v herním průmyslu něco z toho filmového ... říká se tomu restart série...
Autor: smejkiOdesláno: 00:30, 20.7.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
české uvozovky jsou buržoazní přežitek. :-P
stačí, že si pamatuji ALT+39 a ALT+64 :-)

s předložky na koncích řádků nemají co dělat, to je pravda. Při tvorbě aktuálky to ale bohužel není vidět, neb editační pole má jiný rozměr než pole vyhrazené na stránce. VM to už pak ze zvyku (i pro dosavadní zjevnou zbytečnost) většinou na stránce nečtou. Jen zkontrolují, zda jsou dobře odstavce a pozicování a obtékání obrázků.

Ke sloupům - vzhledem k odhadovanému rozměru ostatních objektů a zákonům perspektivy se mi zdá, že na mostní sloupoví je to příliš vysoké.
Na NMA padla teorie, že jde o proklamovaná tornáda, jen s absencí alfa filtru. Ale to mi přijde taky divné.
Autor: chekotayOdesláno: 10:00, 20.7.2011ID: 41d28aNahlásit Vaultmasterům
Proč to pořád čtu jako "Odd World Blues"? :-D
Autor: imirOdesláno: 10:18, 20.7.2011ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
To jsou jen hodně velká termitiště :o)
Autor: jurcoaavaOdesláno: 18:16, 20.7.2011ID: 337914Nahlásit Vaultmasterům
Old World Blues dostupne aj u nas cez Steam
Autor: RadiawOdesláno: 18:36, 20.7.2011ID: 70d09eNahlásit Vaultmasterům
Guys? Vyjde něco jako Fallout 3G.O.T.Y ? Abych z čistě fanouškovské povinnosti zahrál celou hru najednou i s DLC ... ? Jsou ty DLCčka na stejném principu jak u F3?
Autor: smejkiOdesláno: 18:47, 20.7.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
oficiálně nic nezaznělo, ale všechny gamebryo hry měly vždy GOTY edici a všechny 99% her s DLC má nějakou kompilaci.

a no, technické je to řešené totožně jako u F3.
Autor: JKOdesláno: 03:31, 21.7.2011ID: 42e45aNahlásit Vaultmasterům
FNV:LR na Wiki je mapa DLC, takže diskuze o tajemných sloupech z prvního obrázku může pokračovat. http://fallout.wikia.com/wiki/The_Divide
Ja jsem stále zastáncem, že jsou to zbytky dálnic, jak to je to vidět na mapě. Ale jestli to budou tornáda, tak to bude fajn.
Autor: mi.Odesláno: 23:21, 22.7.2011ID: 426f90Nahlásit Vaultmasterům
Cus, musim pochvalit vyvojare tak 8/10. Mnohem lepsi nez minule DLC (ktere dle meho bylo fail na entou). Zkuste no.. zas par veci na osahani. :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.