.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2011-08-05 08:23:11,

Co dělat při přepadu karavany

Na našem úžasném diskusním fóru se objevil krátký komiks s klasickou pointou, na který by byla škoda neupozornit. Autorem je Lmslaver a příběh se jmenuje Nájezdníci.
Tato aktuálka je nyní srašně krátká, takže pro její nabobtnání přidám malou reklamu na kulturní stránku našeho fóra: Kupříkladu budete-li sledovat tento topič, neunikne vám žádné postapo v televizi. Pokud televizi neholdujete a na filmy se raději díváte na serveru YudeTube, možná využijete seznam krátkých filmečků s PA tématikou. Nu a v případě, že byste rádi shlédli a přečetli úplně vše, co bylo na téma apokalypsy napsáno, natočeno a nakresleno, budete muset jet podle tohoto seznamu.
My jsme prostě velice kůltůrní server...

Sdílet na Facebooku
Autor: MSPOdesláno: 14:15, 5.8.2011ID: 70a7faNahlásit Vaultmasterům
Ve filmu vám chybí Desert Warrior - béčko s Lou Ferringem, a v knihách velice povedená loňská kniha Přechod od Justina Cronina... Jen pro úplnost :-)
Autor: ChekotayOdesláno: 14:28, 5.8.2011ID: 41d28aNahlásit Vaultmasterům
Připiš je tam.
Autor: Tom9kOdesláno: 14:40, 6.8.2011ID: 33063cNahlásit Vaultmasterům
Nešlo by udělat podobně jako jsou Novinky ve vaultu a Očekávané kulturní události i přehled postapo filmů v televizi hned na první stránce?
Autor: JaWOdesláno: 16:50, 6.8.2011ID: 42e268Nahlásit Vaultmasterům
Určitě šlo, dobrý nápad, ale kdo by to tam každý týden ládoval?
Autor: FonixinOdesláno: 18:38, 6.8.2011ID: 41ac3aNahlásit Vaultmasterům
ty.....:D
Ne upřímně by se mi to samozřejmě líbilo, ale opravdu by je to hrozně moc práce kterou jen tak každý nevezme.....
Autor: chekotayOdesláno: 21:27, 6.8.2011ID: 41d28aNahlásit Vaultmasterům
No, v zásadě to není problém. Werty přeci každý očekávaný film píše do topicu na fóru, a odtud to mohu překopírovat do Očekávaných kulturních událostí.
Aspoň se to bude trochu hýbat.
Autor: DannyOdesláno: 17:01, 8.8.2011ID: 6f9816Nahlásit Vaultmasterům
Lol já jeho jméno přečetl jako Levaslayer...pamatujete ho?
Autor: JaWOdesláno: 19:47, 8.8.2011ID: 42e268Nahlásit Vaultmasterům
Jo, taky se mi zježily chlupy na přirození, když sem to četl.
Autor: ArmyboyOdesláno: 21:34, 8.8.2011ID: 41aa4aNahlásit Vaultmasterům
Na to jméno nikdo jen tak nezapomene, jeho zrada je již legendární :-).
Autor: chekotayOdesláno: 11:20, 9.8.2011ID: 41d28aNahlásit Vaultmasterům
Já ho neznám. :-(
Autor: JaWOdesláno: 12:18, 9.8.2011ID: 42e268Nahlásit Vaultmasterům
To protože si nikdy nehrál Fonline 2238.

Che, válí se ti v systému novinka ke schválení.
Autor: Sybrakos aka HenryOdesláno: 14:16, 9.8.2011ID: 41d2eeNahlásit Vaultmasterům
Chekotay je můj osobní búh! Vždycky, když jsem s náladou v koncích, přijde on s nějakou boží aktuálkou.. tenk jů sou mač, komendr
Autor: chekotayOdesláno: 15:45, 9.8.2011ID: 41d28aNahlásit Vaultmasterům
Díky za upozornění i za pochvalu. :)
Autor: LordusOdesláno: 11:59, 16.8.2011ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
Posílám link na web based adventuru z prostředí Fonline 2238 (ale vlastně je to stejné jako Fallout). Je to kresleno hráčem jménem Cryo z fr. komunity.

Tady je link na tu hru: http://fonline.fr/FR/PageHeroBook.htm

Tady je link na jejich home stranku www.fonline.fr

Kdyžtak to dejte jako celý článek.
Jinak Fonline 2238 je teď ve stádiu klinické smrti, moc se tam neděje a čeká se na wipem který má přinést mnoho změn, snad i 3D grafiku postav (=> spoustu nového vybavení, armorů a pod., které původně nešly prakticky vyrenderovat).

Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.