.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2011-09-06 08:27:42, Stoupa the Cutler

LEVEL 182: Minirecenze na Honest Hearts a Old World Blues

Ony to nejsou ani tak minirecenze, jako spíš mikro nebo ještě lépe nano recenze, napsané rukou Petra Streckera.

Na jednu stranu se jim vlezlo zhodnocení dvou posledních DLC pro Fallout: New Vegas, Honest Hearts a Old World Blues, přičemž zcela nepochopitelně je více prostoru věnováno screenshotům, kterých je na netu mrtě, než informativnímu textu. Natípat obrázky je asi pohodlnější, než napsat nějaký smysluplný blok textu.

Koho jsem nalákal k prohlédnutí nano recenzí, může nahlédnout do tohoto pdf souboru.

Sdílet na Facebooku
Autor: valcikOdesláno: 11:46, 6.9.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
To že sú recenzie, do rici?! Takýto krátky reklamný text by som čakal skôr nalepený niekde na zadnej strane obalu DVD. :-))
Autor: JaWOdesláno: 12:07, 6.9.2011ID: 7f517aNahlásit Vaultmasterům
Dozvěděl ses něco? 8-))
Autor: PičusOdesláno: 13:21, 6.9.2011ID: 7f4feaNahlásit Vaultmasterům
Tak to je vskutku nano. Mrzí mě, že HH bylo tak chudokrevně nadesignováno. Přesto si ale myslím, že bylo ze všech DLC zatím nejlépe napásno a mělo nejlepší postavy. Jestli HH dostalo 5, DM bych musel dát 4. OWB jsem zatím nehrál.
Autor: valcikOdesláno: 14:19, 6.9.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
..iba to, že serú na čitateľov, Jawe. :-)
Autor: nobodyOdesláno: 14:27, 6.9.2011ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
muzu se zeptat, proc jste vlastne nepublikovali moji recenzicku na OWB?
Autor: toudi_skOdesláno: 14:39, 6.9.2011ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
na celom cisle je najlepsi asi oznam o plnej hre v buducom cisle LEVELu a to S.T.A.L.K.E.R.
Autor: JaWOdesláno: 15:06, 6.9.2011ID: 7f517aNahlásit Vaultmasterům
nobody - můžeš. Chopil se toho Smejki a asi na to zabudol.
Autor: SiMOdesláno: 17:49, 6.9.2011ID: 7eda5eNahlásit Vaultmasterům
To, že Honest hearts nebylo z těch tří nejlepší bych možná uznal...ale ,že dostalo 5?

Ještě ted vzpomínám na ubohé DLC z F3....

Každý Newvegasský je předčí aspon dvojnásobně.
Autor: StanleyCZOdesláno: 19:03, 6.9.2011ID: 7ed8c6Nahlásit Vaultmasterům
SIM: Myslím že DLC z F3 jsou dobré :)
Honest hearts bylo dle mého sice dobré, ale třeba takové point lookout bylo stokrát lepší :)
Autor: SothOdesláno: 11:02, 8.9.2011ID: 7f29a2Nahlásit Vaultmasterům
To StanleyCZ - jj Point Lookout me dostal a ortodoxni antiF3kari me sice ukamenujou, ale Broken Steel me dostal podobne, ostatni DLC byly nic moc.
OWB je zatim nejlepsi pro NV, ale nemoznost si zahrat po skonceni hlavni linie me stejne vadi...
Autor: RadeOdesláno: 21:12, 8.9.2011ID: 614164Nahlásit Vaultmasterům
proč by tě někdo kamenoval.. mě zas kromě point lookout zaujal i the pitt.
Autor: smejkiOdesláno: 17:31, 10.9.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
á... prej Burning Man... zajímavý. To někdo určitě hrál velmi pozorně
Autor: smejki - nobodyOdesláno: 17:34, 10.9.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
hluboce se omlouvám, jsi v pořadí. Bohužel jsem to nestihl zanést do svého plánu před odjezdem do zahraničí. Už jsem zpátky, takže to hned napravím
Autor: smejkiOdesláno: 17:44, 10.9.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
a do třetice... takovýmito texty bych se vážně chtěl živit. Informační hodnota limitně blízká nule. Velmi zvláštní jazykové konstrukce ("dát světu fascinace"... atd.), faktické chyby (již zmíněný Burning Man), totální pomatení pojmů (rapper - ne, jde o jižanský černošský přízvuk, hovádko neznalé. Rapper byl ten úchylný Three Dog v F3, ne Blind Diode Jefferson v OWB) a to vše na prostoru +- patnácti vět. Bravo!
Autor: JustyOdesláno: 04:37, 11.9.2011ID: 6f97b4Nahlásit Vaultmasterům
Jo, toho rappera jsem jim chvíli chtěl omlátit o hlavu v mailu, ale pochybuju, že by to k něčemu bylo. Člověk, který přes dvacet explicitních zmínek jazzu a blues samotnou postavou dokáže napsat takovou kravinu, nemůže být vůbec soudný.
Autor: VojtaOdesláno: 17:39, 11.9.2011ID: 421e50Nahlásit Vaultmasterům
Vzdyt na ty fotce je Joshua Graham a.k.a. Burning Man a.k.a. Burned Man, ne?
Autor: smejkiOdesláno: 17:51, 11.9.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
jen a pouze Burned Man... nebo jsem debil? kouknu se a případně se omluvím :D
Autor: MaggotOdesláno: 08:15, 28.9.2011ID: 6f729aNahlásit Vaultmasterům
Nazdar chlapi, nemusíte psát výhružný maily, ani chystat oprátky, články jsem psal já. Za Burned Mana se omlouvám, celou dobu jsem ho měl v hlavě, nevim z jakýho důvodu jsem ho nakonec nacpal do výsledný podoby.

Pokud jde o rozsah a poměr textu k obrázkům, tohle si bohužel nevybírám já - taky bych měl raději k víc prostoru pro text - a co je horší, v mnoha ohledech do toho nemůžou tolik kecat ani kluci z redakce. A hodnocení... je to jenom číslo, navíc subjektivně založený, byť si ho dokážu odůvodnit a obhájit.

Jestli jsem tim někoho fakt nasral, což se očividně stalo, tak je mi to skutečně líto. Víc s tim bohužel neudělám. :) Tak se tu mějte dobře a hodně zdaru!
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.