.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Voo, 2011-09-29 22:18:02, Bonusweb

Interplay vyhrává soudy...

Vývojářská studia Interplay a Masthead mají za sebou jeden z úspěšných soudních sporů.

(Trocha historie)

Bethesda jakožto současný vlastník "značky Fallout" má očividné deprese ze zapojení studia Masthead do vývoje Fallout online. Spor se proto již několik let řeší soudně.

První výsledk je 1:0 pro Interplay po tom co Bethesda nedokázala prokázat, že by ji měl vývoj Fallout Online jakkoliv poškozovat. Rozhodnutí je údajně malý krůček v tomto  soudním sporu soudce Bethesdě totiž pouze neodsouhlasil předběžnou obranu značky, ale pro nás to znamená, že vývoj hry prozatím může pokračovat. 

Celý článek se spoustou detailů ZDE

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.