.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Voo, 2011-09-30 16:02:25, Bonusweb / Gamespot

Z hry I Am Alive přes noc oživlá mrtvola

Rádoby mrtvá hra I Am Alive už tuto zimu?

Je to tak, společnost Ubisoft oznámila její vypuštění jako stahovatelnou hru. Pro některé se barikádou k jejímu spuštění může stát uvolnění hry pouze pro Xbox Live Arcade a PlayStation Network. Pokud však některou ze služeb využíváte, tak vás možná uklidní, že příběh oznámený kolem roku 2008 zůstal stejný. Vše se točí kolem zemětřesení neznámého původu, které zdevastovalo celé Chicago a jen bůh ví zda ne celou Ameriku.

Nový šťavnatý trailer který vyšel 30.9.2011 ZDE
Sdílet na Facebooku
Autor: VicOdesláno: 00:21, 1.10.2011ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
vždy když se nějaká připravovaná hra odmlčí a po dlouhé době se znovu ukáže(značně pozměněná) akorát jí to uškodí z toho traileru to vypadá zajímavě - pasáže s lukem, ale pak tam je něco co mi připomělo Mirrors edge a Assassins Creed od 0:46 - 0:51 to vypadá jak simulátor pedofila
Autor: PedofilOdesláno: 09:38, 1.10.2011ID: 6f6f78Nahlásit Vaultmasterům
Já mám děti rád, opravdu rád...
Autor: mi.Odesláno: 10:55, 1.10.2011ID: 426f90Nahlásit Vaultmasterům
Ano pasaze "parkouru" me taky dost desi, uvidime co z toho udelaji. Uprime Ubisoft nedela spatne hry, ale nekdy (napr. Splinter cell) je videt, ze ne vzdy az tak moc vyvojari daji na "moznou" realitu a spise daji prednost snadne hratelnosti. I tak se docela tesim co z toho nakonec vzejde...
Autor: smejkiOdesláno: 13:07, 1.10.2011ID: 6f710aNahlásit Vaultmasterům
Bonusweb jako zdroj informací mě mírně znervózňuje...
Autor: JaWOdesláno: 13:48, 1.10.2011ID: 70d034Nahlásit Vaultmasterům
Mně taky, ale lepší než nic.
Autor: dexterOdesláno: 16:06, 2.10.2011ID: 51d624Nahlásit Vaultmasterům
Nevypadá to zle, to vůbec ne. Bezprostřední zkáza těsně po "tom" je něco, co ve Falloutech nevidíme. Ale ty skákací pasáže to naprosto spolehlivě děsí. Upřímně řečeno, z těch akrobatických volovin bych měl asi vykloubený ramena.
Autor: Tom9kOdesláno: 20:59, 2.10.2011ID: 33063cNahlásit Vaultmasterům
Hmm nevím mno... pravda že podívat se do postapo světa bezprostředně po něm by bylo zajímavé, každopádně já osobně bych v jeho situaci se pokusil opustit město a žít někde na venkově.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.