.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2011-11-06 12:13:14, NMA fórum

Killap hledá betatestery pro finální verzi Restoration Projectu

"Bear Dude" Killap se probudil z dlouhého letního spánku a na Vánoce plánuje vydání finálové, dost možná poslední, verze svého Restoration Projectu. Aby mohl tento slib splnit, potřebuje několik lidí, kteří by celou hru odehráli (a samozřejmě hlásili chyby, na které narazí) během jednoho týdne. Jestli máte zájem, pošlete Killapovi PM.

Sdílet na Facebooku
Autor: KalimeroOdesláno: 15:54, 6.11.2011ID: 8e1d00Nahlásit Vaultmasterům
S tím souvisí otázka, jestli poslední změny budou obsahovat i jazykové změny a s tím související úpravy ve vznikající češtině. Pokud si dobře pamatuju, čeština na poslední verzi se nedokončila, tak jestli s tím máte stále plány, směřujicí ke zdárnému konci či dokonce rovnou počítáte s touto "finální" verzí.
Autor: JaWOdesláno: 19:44, 6.11.2011ID: 7fec2cNahlásit Vaultmasterům
Plánované je to tak, že jakmile se dodělá překlad, který se dělá právě teď, což je verze 2.0, tak se čeština vezme a aktualizuje se na poslední vydanou verzi.
Verze 2.0 a současná verze 2.1.2b je textově skoro totožná. Od verze 2.0 se totiž už jen opravují chyby. Finální verze by neměla být vyjímkou.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.