.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Bantz, 2012-01-04 22:02:38, FOnline: 2238

Fonline 2238: WIPE

Posbírejte výbavu, osedlejte brahmínu a nasaďte růžové brýle.

Po 16 měsících nepřetržité éry byl na Fonline serveru 2238 ohlášen wipe, a to 6.1.2012.

Na co se můžeme těšit, zatím není jisté, na 99% procent to bude intenzivně testovaný přepracovaný systém perků a vývoje postavy, přidané helmy a změny gathering&craft systému a spoustu dalších, netušených věcí.

No a v neposlední řadě, na nový začátek, nové aliance a nové zážitky v pustině. Proto kontaktujte dávné spoluhráče a staré gangy a jde se na to.

VAROVANÍ: Dá se očekávat, že pár dní po wipu bude hodně chyb a jak budou developeři vychytávat mouchy, možná i rollbacků, takže pro úplného nováčka se možná vyplatí pár dní počkat, protože začátky jsou dost i těžké i bez toho.
Sdílet na Facebooku
Autor: c.DataOdesláno: 06:23, 5.1.2012ID: 6fe764Nahlásit Vaultmasterům
Stále o tom uvažuji :)
Autor: crocodilusczOdesláno: 08:57, 5.1.2012ID: 335398Nahlásit Vaultmasterům
taky me to laka, zajimalo by me jestli je to velky zrout casu, nebo se da hrat po chvilkach. Taky HW narocnost, ale ta snad bude v pohode, mam k dispozici jen ntb fujitsu v5535 se SiS 3 grafikou, ale fallout na tom udajne bezi...no, asi vyzkousim.
Jinak uchyti se tam ghul bez jazykove vybavenosti?
Diks
Autor: ImirOdesláno: 11:08, 5.1.2012ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
Jazyk je většinou potřeba jen při komunikaci s ostatními hráči, ostatní je rutina a velmi jednoduchá angličtina.
A s ostatními hráči mohou mluvit tvoje zbraně :o)
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 14:43, 5.1.2012ID: 41f9faNahlásit Vaultmasterům
ale notak imire jsme preci aPK ne ? :-)
Autor: RudiBOdesláno: 23:00, 5.1.2012ID: 41f6d8Nahlásit Vaultmasterům
tak dneska pred wipom obla riadna haluz :D len potom osm sa ocitol na nejakom ostrove, vertbird po man uz neprisiel a nemal som uniku :D
Autor: RudiBOdesláno: 19:17, 6.1.2012ID: 52243eNahlásit Vaultmasterům
hmmm tak gmka nam nechali wipe besnenie do dnes do 21:00 (piatok), dnes sa dobre pekackovalo kedze to robil kazdy tak sa na teba nikto nehneval ked si ho sundal, a zbrani bolo tiez vsade dost kedze uz kazdy povytahoval to najlepsie co mal
Autor: CuCiKOdesláno: 15:59, 2.7.2012ID: 7033f4Nahlásit Vaultmasterům
Zkousel jsem to asi 5x a nikdy jsem se nepřipojil. Mohl by mi někdo dát návod na win7 ... pač se mi záhadně vyblinkaj barvy. Zkoušel jsem návody na fórku i offic fórku ale zasekl jsem se. :-( Dík za info
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.