.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
ikslawok, 2012-01-10 09:55:55, Rockpapershotgun, Eurogamer

Interplay již nemá práva k Fallout MMO

Vypadá to, že ve sporu mezi Interplay a Bethesdou ohledně toho, kdo má práva vytvořit Fallout MMO došlo k dohodě, které se ale pravověrným moc líbit nebude. Dohoda říká, že Interplay nebude Fallout MMO vyvíjet, Bethesda mu ale vyplatí odstupné 2 miliony USD. 

Pro zopakování, Interplay se při prodeji práv k Falloutu Bethesdě v roce 2007 dohodl, že pod jeho hlavičkou vznikne Fallout MMO, ale za podmínek že se do dubna 2009 na hře opravdu začne pracovat a že Interplay na tento vývoj zajistí rozpočet 30 milionů USD. Bethesda tvrdí, že Interplay tyto podmínky nedodržel. Interplay v říjnu 2010 uvedl, že na Fallout MMO pracuje tým 90ti lidí a že finální verze vyjde letos. 

To, že Interplay souhlasil s náhradou "pouze" ve výši 2 miliony USD, nejspíše bude znamenat, že opravdu nedostál svým závazkům sehnat na vývoj 30 milionů USD, nicméně jak to bylo doopravdy se možná nikdy nedozvíme. 

Otázkou je, jak se nyní Bethesda k Fallout MMO jako takovému postaví, jelikož multiplayer není zrovna něco, čím by hry pod hlavičkou Bethesdy oplývaly. 

Sdílet na Facebooku
Autor: SybrakosOdesláno: 09:24, 11.1.2012ID: 426d9eNahlásit Vaultmasterům
To je v hajzlu.
Autor: RudiBOdesláno: 18:02, 11.1.2012ID: 70814eNahlásit Vaultmasterům
Pre mna dobra sprava, ak na tom zacal interplay skutocne pracovat a chcel to vydat tohto roku tak to aj vida pod inym nazvom a zmeni par veci co je v pohode. A ak o to bethseda tak usilovala tak to znamne ze aj oni budu chcet nieco vydat...
Autor: TemplayerOdesláno: 10:02, 8.2.2012ID: 607e18Nahlásit Vaultmasterům
Beth$eda ? MMO ?!?!

Jsem zvědav, jakou hru okopírují, jestli jako to bývá tradičně asiaty, nebo WoWko. Nebo jestli vytvoří úplně originální patok, ale to by se museli snažit. Tfuj.

Snad nezažalujou FOnline 2238 .... debilní jsou na to dost.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.