.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2012-02-06 21:25:09, Smejki pro games.cz

Recenze DLC Lonesome Road



Tak, přátelé, vydání Ultimate edice Fallout: New Vegas je otázkou čtyř dní, u Steamu dokonce jen hodin, pokud jej Cenega ihned uvolní (jakože asi ne), a proto akorát včas přikvačila recenze posledního přídavku jménem Lonesome Road. Bylo pro mě nesmírně obtížné formulovat všechny své myšlenky. Nakonec se mi to ale povedlo, byť je text trochu delší, než je obvyklé. Jak v recenzi zmiňuji, LR by ode mě vyfasoval nejspíše sedmičku, byť bych si na osobní stupnici každého z vás dovedl představit pomalu jakoukoliv známku mezi 4 a 8. Recenze je samozřejmě k nalezení ve skladu sad na opravu píchlých duší.

Kdybych měl seřadit osobní žebříček všech DLC, zřejmě by to vypadalo následovně:
1. Old World Blues (9/10) - za bezchybně naplněný (až přeplněný) koncept
2. Lonesome Road (7/10) - za veškerou resonanci s mou osobou
3. Dead Money (7/10) - za skvělé charaktery a neotřelé mechanismy, ale taky za mnohá klopýtnutí
4. Honest Hearts (5/10) - za obrovsky promrhaný potenciál, který byl ze všech DLC zdaleka největší

Sdílet na Facebooku
Autor: HerrerOdesláno: 05:01, 18.2.2012ID: 60f27eNahlásit Vaultmasterům
New Vegas v reálu;-)

http://www.gamerevolution.com/manifesto/fallout-new-vegas-in-real-life-11181
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.