.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Dikobraz, 2012-04-05 20:40:25, methancity.cz

MethanCity: Bod obnovy (květen 2012)

Hustým lesem prochází skupina  černě oděných vojáků. Nervózně svírají útočné pušky a brokovnice, opatrně kontrolují každé zákoutí. Následuje je několik postav v šedozelených kombinézách, nesoucích bedny, nářadí, detektory a několik barelů. Procesí uzavírají dva vojáci přenášející stanionární kulomet. Skupina míjí betonové nosníky, mezi kterými se táhnou zrezavělé pruhy žiletkového drátu, sporadicky napájeného elektřinou. Brána pustiny, první obranná linie před chaosem. Sotva se dostanou na dohled skupině šedivých budov, ze kterých vlají rudé vlajky se symbolem tří spojených rukou, skupina si viditelně oddychne. Důlní směna za nimi. Všichni automaticky zamíří do vysoké, několikapatrové budovy, v jejích útrobách se svěří po strop vykachlíkované potemnělé místnosti. Přístroje, ani krevní testy neprokáží vznik mutace a skupina se rozchází. Ubikace, jídelna, hospoda. Další den v pekle je za nimi. Když se rozezní sirény vyhlašující zákaz vycházení bez povolení, prostranství mezi budovami se vylidní. Pro obyvatele pustiny ale siréna znamená jiný signál. Krmení.

MethanCity: Bod obnovy je larp z postkatastrofického světa ovládaného totalitním Světostátem. Letos v červnu (15. - 17.6.) proběhne třetí ročník akce, v transportu se za přibližně 14 dní uvolní místo 100 účastníkům akce, kteří prožijí tři dny v Důlním městě č. 17, na kraji pustiny. Larp je inspirován řadou dystopických děl, např. románem 1984 od George Orwella, Kallocainem od Karin Boyeové, ale také sérií Fallout. Pro účastníky je pečlivě připravováno jak herní prostředí, nacházející se asi 30 km severně od Olomouce, tak příběhy a zápletky, které budou moci jako občané Světostátu prožít.

Všechny informace, včetně videa a fotografií z loňska a předloňska najdete na webu http://methancity.cz/. Ukázka herního prostoru..


Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.