.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Rade, 2012-05-18 13:40:45, nexus

FNV překlady modifikací

Pokud už jste prolezli každý kout Mohavské pustiny a hledáte nové výzvy, tak pro vás mám novou češtinu. Překládal jsem mod, který vás zavede do Denveru, "Města psů". Ve zcela nových lokacích budete figurovat ve válce dvou mužů a je jen na vás komu budete důvěřovat.

Více informací zde

Sdílet na Facebooku
Autor: vault_manOdesláno: 22:15, 27.5.2012ID: 6167aaNahlásit Vaultmasterům
Dík za překlad... jinak si chci postěžovat na totální absenci postapo her, nechápu kde je problém? Přitom série Fallout a Stalker má tolik příznivců, už mě to fakt začíná sr@t. Asi si nainstaluju Fallout a Fallout 2 a vrátím se zpátky do minulosti. Doufám, že to na Win7 64 bit rozchodím...?
Autor: StanleyCZOdesláno: 23:00, 27.5.2012ID: 5189f8Nahlásit Vaultmasterům
Rozchodíš, ale nejspíš ti budou budou blbnout barvy.
Autor: Dominik Říha Odesláno: 08:10, 28.5.2012ID: 705a3aNahlásit Vaultmasterům
Stahni si restoration projekt na fallout2 a patch na změnění rozlišení a budeš to mít vpohodě ted jsem to dohrál
Autor: vault_manOdesláno: 11:18, 28.5.2012ID: 6167aaNahlásit Vaultmasterům
oki dík...
Autor: vault_manOdesláno: 11:20, 28.5.2012ID: 6167aaNahlásit Vaultmasterům
Ještě sem chtěl dodat, kdyby mi náhodou chtěl někdo doporučovat Rage... tak sem to ani nedohrál, větší srač_u nepamatuju...
Autor: TemplayerOdesláno: 19:15, 11.6.2012ID: 705d5cNahlásit Vaultmasterům
Rage byl odkoupenej Beth$edou, která to nechala předělat na "jednodušší" hru.

Dneska se všechno zjednodušuje. Už mně to vadí. Jednodušší neznamená lepší ! :(

Rozhovor mezi mnou a českým zaměstnancem mrkvosoftu.

Já: Dobrý den, rád bych se zeptal, jaké jsou výhody operačního systému windows 7 oproti staršímu windows XP?

Zaměstnanec: Tak zaprvé, je mnohem bezpečnější ...

Já: Již pět let uběhlo od mé poslední reinstalace systému windows XP a za těch pět let jsem na moc virů nenarazil, jelikož znám skriptování internetových stránek a také způsoby stažení virů, proto jsem schopen se jim vypnout.

Zaměstnanec: Tak pro vás tedy ne, ale 7 jsou stabilnější ...

Já: --//--

Zaměstnanec: Tak tedy sedmičky podporují nejnovější directx, nejnovější hardware, více paměti ram ...

Já: A k čemu je to dobré?

Zaměstnanec: Na nové hry.

Já: Jak je to s kompatibilitou starých her?

Zaměstnanec: *začíná se potit* Převážně fungují, ale nové je stejně ve všem předčí.

Já: To bych opravdu neřekl. Ani zdaleka nedosahují kvalit starých her.

Zaměstnanec: Tak tedy .. ehm .. *došli slova* ... jistě vás potěší, že je jednodušší !!

Já: Sbohem.
Autor: TemplayerOdesláno: 19:16, 11.6.2012ID: 705d5cNahlásit Vaultmasterům
* Místo vypnout má být vyhnout.

Ach jo :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.