.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2012-08-22 13:12:40, Internety

Wastelandová smršť

Projekt Wasteland 2 s příjemnou periodou chrlí nové materiály.

Zaprvé se k týmu přidal jeden z pisálků Planescapu - Colin McComb a včera by zveřejněn portrét první potvory - zmutovaného čokla. Pajáda!



Před týdnem se Fargo podělil o první ukázku hudby. Aby bylo jasno, autorem není nikdo menší než milovaný Mark Morgan, autor soundtracku k prvním dvěma Falloutům a k Planescape Torment. Osobně musím říci, že jsem čekal větší katarzi, ale bůhví v kterých momentech se tohle objeví. Čuju, že jde o universální ambient a nějaké ty výraznější skladby nebo motivy teprve uslyšíme. I tak je ta skladba jako balsám na fallouťáckou duši a s každým dalším poslechem jí propadám čím dál víc.

A jako poslední se sluší odkázat na pěkný rozhovor s Brianam na českých Gamesech, který byl natočen u příležitosti relativně nedávno skončené výstavy E3, jež se konala zbruba v místech, kde podle každého fallouťáka stojí Katedrála. Zatímco první díl rozhovoru se věnoval jen Kickstarteru (a proto jsme o něm neinformnovali), ten druhý už probírá vývoj Wastelandu. Dozvíte se, jaké jsou podle něj klíčové prvky definující Wasteland (ne, barevná paleta, úrpveň grafických detailů ani kamera to není), jak vidí vyprávění a i něco o kultu Velkého pindíka, jak jsem si je pracovně nazval na základě jejich znaku.

Sdílet na Facebooku
Autor: GanimothOdesláno: 10:50, 23.8.2012ID: 6166e8Nahlásit Vaultmasterům
K tomu coklovi, tady je inspirace k nemu :)
http://i.imgur.com/8GSJ4.jpg
Autor: JaWOdesláno: 12:32, 26.8.2012ID: 51fc6eNahlásit Vaultmasterům
Ganimoth - mazlík
Autor: LOBOOdesláno: 13:52, 28.8.2012ID: 61904eNahlásit Vaultmasterům
Jen se z toho w(p)astelandu neposerte. Stejně to bude propadák.
Autor: toudi_skOdesláno: 14:56, 28.8.2012ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
a? čo je teba do toho potom?
Autor: smejki - loboOdesláno: 15:55, 28.8.2012ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
my rádi underground
Autor: c.DataOdesláno: 17:58, 28.8.2012ID: 616686Nahlásit Vaultmasterům
LOBO

kolik ti je??? Pokud nemáš o hru zájem tak to nečti a nekomentuj. Jestli máš lepší nápady co tu napsat tak napiš článek vlastní.

Nadšení z W2 je oprávněné, dělají na tom lidi z oboru a neporučil si to debilní vydavatel ale sami hráči co ještě ví co je hra a co automaticky klikající blbost které dnes vycházejí jak na běžícím pásu a za úplatu dostávají jedno 9/10 za druhým a když je něco jako celkem ucházející má to10/10...

buďme rádi za to..já teď pařím http://www.gog.com/en/gamecard/legend_of_grimrock a musím říci že je fajn se vrátit v čase s moderním kabátem :)
Autor: RastiCOdesláno: 19:31, 28.8.2012ID: 6f7046Nahlásit Vaultmasterům
Nechápem čo môže byť zlé na hre ktorá má ponúkať nelinearitu , držanie sa kvalitnej dejovej predlohy atď....

Podľa istých ľudí je ideálna hra ta ktorá podlieha momentálnej móde a má najnovší 3D grafický engine ... totiž pri takýchto hrách netreba premýšľať a vyzerá to tak že to dnešná generácia hráčov chce !
Autor: vitekc45cOdesláno: 21:16, 28.8.2012ID: 52269aNahlásit Vaultmasterům
RastiC - jenom bych rad podotknul ze ne vsichni hraci z nove generace chteji hry jako CoD a na hry typu fallout (1,2 mozna tactics) nedockave cekaji a vetsina z nich vyvoj wastelandu financne podporila hned co se o nem dozvedeli
Autor: RastiCOdesláno: 21:26, 28.8.2012ID: 6f7046Nahlásit Vaultmasterům
to je samozrejmé s tým súhlasim.

mimochodom CoD bola fajn gamesa ak to berieš ako ten žáner, zase pestrosť žánrov je fajn, len vplyv FPS ma skôr negatívny efekt... napr Fallout "3" si obľúbilo veľké množstvo ľudí ale sú to najmä tí čo klasické fallouty nikdy nehrali. A Fallout "3" vnímajú ako FPS. Pritom to prečo sa im páči je to čo priniesol práve žáner RPG !!!

Autor: smejkiOdesláno: 22:39, 29.8.2012ID: 42e45aNahlásit Vaultmasterům
ještě sem někdo vlepí vykřičník, tak mu jednu lisknu. diskustujte k věci. tou je hudba, artwork a rozhovor z Fargem, ne vaše hluboké analýzy herního designu a psychologie "dešního hráče" a už vůbec ne krmení trolů.
Autor: VicOdesláno: 12:28, 30.8.2012ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
mě se ta hudba líbí, připomíná mi F1 a 2
Autor: ImirOdesláno: 12:28, 30.8.2012ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
Jo, věnujte se tématu!
Už jsem Vám říkal že mám novej mobil.. :o)
Autor: AlfaOdesláno: 06:54, 31.8.2012ID: 70d22eNahlásit Vaultmasterům
Fakt? A jakej?
Autor: ImirOdesláno: 16:22, 31.8.2012ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
htc one X
Autor: c.DataOdesláno: 20:03, 31.8.2012ID: 616686Nahlásit Vaultmasterům
HTC one V :) firemní :)
Autor: valcikOdesláno: 12:48, 2.9.2012ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Imir: Zaujímavý nick. Vlastný nápad? Ako vznikol?
Autor: ImirOdesláno: 11:18, 3.9.2012ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
Z conana, ale Ymir už byl obsazenej :o))))
Autor: RostiroOdesláno: 15:13, 3.9.2012ID: 41f6daNahlásit Vaultmasterům
Aaaa, tak tu hru koupím, třeba jen kvůli té hudbě hned jsem, dostal chuť zahrát F2 nebo Tactics. Jinak doufám, že hudba bude zvlášť i jako soundtrack.
Jen mně štve, že jsem zapomněl jak se jmenovaly ty alba, které tu před pár lety od nějakého fanouška kolovaly. Byl to přesně ten styl hudby jako je v ukázce a byly v F1,2 TC. Jedno se myslím jmenovalo Quarantine a to druhé vůbec nevím :(
Autor: c.DataOdesláno: 08:21, 6.9.2012ID: 6fe764Nahlásit Vaultmasterům
Na FB zveřejnili video :) https://www.facebook.com/Ranger.HQ
Autor: RastiCOdesláno: 10:49, 6.9.2012ID: 50ed54Nahlásit Vaultmasterům
tie postavičky nevyzeraju až tak zle ked sa hýbu, pravda sú trocha zábavné
Autor: c.DataOdesláno: 11:10, 6.9.2012ID: 6fe764Nahlásit Vaultmasterům
Nevypadá to jako toystory...možnost volby pohledů je fajn...a obecně se mi to líbí...fakt nejde o top grafiku a pokud se díky nákupu postav můžou věnovat příběhu o 14 dní více tak jen dobře... snad se zase vrátí zlatá éra pořádných her...teď jsem podruhé dojel Legend of Grimlock za tooruma .... mazec dungeon :)
Autor: LTOdesláno: 09:13, 7.9.2012ID: 41a9e8Nahlásit Vaultmasterům
Nakonec i přes počáteční skepticismus jsem rád že jsem svojí troškou to tohodle přispěl.
Autor: c.DataOdesláno: 12:03, 7.9.2012ID: 6fe764Nahlásit Vaultmasterům
Já jsem těch peněz nelitoval v žádné fázi projektu :)
Autor: StanleyCZOdesláno: 16:40, 7.9.2012ID: 5189f8Nahlásit Vaultmasterům
Koukám, že se tu nějaký LOBOtomita opět snaží o trolling.

Každopádně pesan je to pěkný, troufám si říct hezčí než ten, co mi chrápe v posteli a přes den ojíždí psy stejného pohlaví.
Jsem na hru zvědavý, zatím vypadá moc pěkně. :)
Autor: CrocodilusCZOdesláno: 09:26, 8.9.2012ID: 42487cNahlásit Vaultmasterům
Nevypadá to zle, jen doufám, že přidají více "pohybů pro nečinnost postavy" protože aby se opakovaly po pár sekundách je dost otravné a monotónní, navíc se opakují u více postav na jednou, alespoň to tak na mě působí a podle mě to vypadá špatně. Vím, detail.. a těším se na tu hru stejně jako vy, jen mě to praštilo do očí.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.