.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Míráč, 2012-09-10 08:30:24, http://www.videacesky.cz

Fallout Nuka Break v češtině

Na webu překládající cizojazičná videa (www.videacesky.cz) se objevil překlad seriálu Fallout Nuka Break, od tvůrců stejnojmeného krátkého filmu. Zatím je tam přeložený jen první díl s názvem "Balíček", ale i tak se nezapoměnte koukat, stojí to za to. Doufejme, že další kousky budou následovat.

Sdílet na Facebooku
Autor: Dominik ŘíhaOdesláno: 18:12, 10.9.2012ID: 705a3aNahlásit Vaultmasterům
Výborné xD koukal jsem nato dokonce a snad bude další díl ten VATS u toho špekouna byl dobře udělanej xD jen tak dále =)
Autor: Dominik Říha Odesláno: 13:11, 19.9.2012ID: 705a3aNahlásit Vaultmasterům
Nevíte zda bude další díl xXD
Autor: snorkisOdesláno: 16:47, 20.9.2012ID: 50ebc6Nahlásit Vaultmasterům
druhej už je tam...
Autor: RadeOdesláno: 23:46, 20.9.2012ID: 3352ccNahlásit Vaultmasterům
Též jsem se na to začal dívati.
Autor: toudi_skOdesláno: 15:34, 21.9.2012ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
vzhľadom na to, že je to podľa trojky, to napodiv "celkom" ujde
Autor: meehailOdesláno: 17:38, 21.9.2012ID: 42bdaeNahlásit Vaultmasterům
Hm, je komické, že ľudia si aj pri takomto niečom stihnú pichnúť do trojky (no pun intended)...
Musí automaticky platiť, že niečo, čo je vo svojej podstate nekvalitné, nemôže viesť k niečomu dobrému?

To by potom muselo platiť aj opačne a súťažné poviedky na brahmíne inšpirované F1-2 za posledné roky by museli jedna lepšia ako druhá.

Aj keď nepredpokladám, že to je úžasné, vlastne som to ani nevidel...
Autor: MelichorOdesláno: 18:43, 21.9.2012ID: 7fea9aNahlásit Vaultmasterům
toudi: Je to podle F:NV...
Autor: HerrerOdesláno: 10:22, 23.9.2012ID: 60f27eNahlásit Vaultmasterům
Škoda, že čtvrtinu stopáže zaberou titulky, ale i tak skvělá práce!
Autor: toudi_skOdesláno: 10:58, 23.9.2012ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
Melichor: ja som debil :D (proste to 3D mi nesedí)
ešte si vravím, veď to začína v Goodsprings
Autor: toudi_skOdesláno: 11:09, 23.9.2012ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
meehail: môj názor na F3 je s odstupom času taký, že je to v podstate technologické demo na Fallout: New Vegas, je to telo bez duše, ber to ako fakt, dá sa tam potulovať, plniť questy, ale nieje tam nič, čo by to spájalo dohromady, je to niečo okopírované zvonka, ale podstatu to nemá a grafika nieje dôležitá (ale gamebryo ma presvedčilo že je ... dokáže byť úplne strašná)

skoro všetko, čo mi na F:NV nesedí, je dedičstvom F3 a obmedzení jeho enginu, ale hlavná vec, ktorá mi na F3 vadí je tá, že to nieje Fallout, ale FPS na jeho motívy, ak by to bolo v názve hry (ako napr. Fallout Tactics), tak nepoviem pol slova, ale hentoho retarda vydávať za plnohodnotného (ak nie jediného správneho) Fallouta je úsmevná
Autor: toudi_skOdesláno: 12:52, 23.9.2012ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
a aby som predišiel ďalším jalovým kydom, zhrniem to:
kľudne si oslavujte/ hýčkajte/ ochraňujte F3, ale je to asi taký "Fallout", ako "slivovica" predávaná v obchode

s naozajstným alkoholom, ktorý dal písmenkám SLIVOVICA pojem, ktorý všetci uznávajú, má hento spoločné akurát to, že je to (viacmenej) bezfarebná tekutina s obsahom alkoholu (v lepšom prípade, v horšom metyl ::fak jú) a naliata do sklenenej nádoby s úzkym hrdlom

naši predkovia by vás s takým patokom hnali hore Hronom, dúrnym honom až ta hore do večne zasneženej Budapešti, HAJTLA!
Autor: meehailOdesláno: 20:02, 23.9.2012ID: 42468aNahlásit Vaultmasterům
toudi_sk:
ja som sa F3 nezastával, len mi nedalo nepozastaviť sa nad tým, ako si niekto nedokáže odpustiť poznámku k F3, aj keď sa to F3 týka iba okrajovo.

Je to presne tak, ako píšeš. Ten seriál môže mať spoločné s F3 akurát tak svet alebo názov. Tak načo sa vyjadrovať k F3, keď tam nemusí byť žiadna spojitosť?
Autor: HerrerOdesláno: 08:21, 24.9.2012ID: 60f27eNahlásit Vaultmasterům
toudi: Nevsiml jsem si, ze by tu F3 mel nejaky hejno zatvrzelejch fandu, protoze ano, je to nehorazna sracka. Na druhou stranu NV je o nekolik trid lepsi, hlubsi a myslim, ze i zajimave obohatilo universum sveta Falloutu, tak/se nemuzes divit, ze te lidi opravi. Pozitivni clovek zapomene na sracku, ktera byla nahrazena pevnou stolici, zatimco negativista bude tu sracku pripominat i pri reklame na hajzlpapir a obhajovat si to bobeckama, ktery z nej padaly, kdyz jeste papal presnidavky:-) Podle me jsi mel zustat u prispevku Melchiorovi, takhle ses do toho dost zbytecne zamotal s tim, ze vysledek je ten, zes jen nechtene potvrdil, ze ses presnej archetyp cloveka, kteryho mel na mysli meehail:-) Btw, ten serial je silnej prave i v tom, ze z Gamebryo enginu vytriskal maximum pri vernym zachovani realii:-)
Autor: MelichorOdesláno: 22:36, 26.9.2012ID: 7fea9aNahlásit Vaultmasterům
Pár hlodů:
F3 byla celkově zlá(i engine), ale našel jsem tam pár zábavných momentů(muzeum, virtuální realita a dohraní/vypnutí/smazání).

Nuka break je společně s Jerichem a The Stand pro mě nejlepším postapo seriálem. Jejich reálie, makeup a smysl pro detail mě docela mile zaráží. Postavil bych o stupeň víc, než je Journey Quest(který táhne Glorion).

Ale k podstatnému a dost OT: F4 bude mít v rukou zase Beth a točit by se to mělo kolem oblasti zvané Commonwealth, odkud pochází android z F3. Aspoň to tvrdila prsatice na týtrubce.
http://www.youtube.com/watch?v=bGNy_-CnwUw

Prošvihli jsme možnost jít na párty se Timem Cainem(ta velká hlava při zvětšení ikony F1), Sawyerem, Avellonem, Urquhartem a mnoha dalšími modlami. Za cenu pouhých 10 000 dolarů + letenky. Mají nový projekt izometrického rpg nazvané Eternity a jedou přes kickstater... Vážně se teším na názvy hospod, věcí a NPC :)

http://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity

Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.