.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2012-10-25 19:19:20,

Wasteland povědecku a s písničkou na rtech

Není mi vůbec jasno, jak mi mohlo zcela uniknout vydání další části Morganova teskného brnkání na brahminní střívka, ale stalo se. Do ubikací, zhasnout, nasadit fasovaná vaultí sluchátka a poslouchat. Zítra budete při rozcvičce povinně reportovat, jak se vám pozdává poslední dílo vrchního nototepce se sousedního vaultu!


A teď seriózně. Aby InXile dodali Wastelandu 2 trochu více uvěřitelnosti, spřáhli se s vědecko-konzultační společností Thwacke!, která dle pokynů dohlédne na úsnonou míru vědecké akurátnosti stran evoluční biologie, nukleární fyziky a medicíny. Yay!


Jak je na tom Wasteland 2 s postupem ve vývoji obecně, se dozvíte v obšírném updatu na KS.


A když už je konečně nějaká příležitost, šikne postnout se i staronový artwork.


Sdílet na Facebooku
Autor: toudi_skOdesláno: 07:29, 27.10.2012ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
tak toto sa mi páči a na rozdiel od minulej skladby ma to naozaj zaujalo
Autor: SetoOdesláno: 12:21, 29.10.2012ID: 50ee7aNahlásit Vaultmasterům
To zni jako by nekdo smichal soundtrack puvodnich Falloutu s hudbou z Firefly :-)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.