.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Sybrakos, 2013-07-14 19:53:52, Youtube

Nuka break: Red star

Je to už nějaký ten pátek, co oddaní fanoušci za velkou louží natočili první sérii Nuka break. Nyní přichází čas na natáčení série druhé, ale ještě předtím Wayside creations natočili fan film, přemosťující obě řady, s názvem Red star. Podle slov autorů má jít o temnější dílko, narozdíl od vcelku veselé první série. A o co jde? V příběhu sledujeme osamělého Rangera při jeho cestách Pustinou, jehož život je postaven před důležitou volbu:má zůstat bezpečně mimo dění anebo se stát známým jako hrdina? Zvláště příznivci New vegas si přijdou na své.

P.S.: A možná přijde i Supermutant!

 

Sdílet na Facebooku
Autor: PowerackOdesláno: 22:27, 15.7.2013ID: 60f40eNahlásit Vaultmasterům
No, moc se nepředvedli. Ten mutík, co tam je, se jim trošku nepovedl. První série s Twigem byla daleko lepší a akčnější. Nic proti...
Autor: mi.Odesláno: 15:03, 21.7.2013ID: 60f08eNahlásit Vaultmasterům
pořád lepší, když vyjde tohle než nic. Vždy je těžké předvést naprostou originalitu a výborné zpracování. Kdyby bylo vše vždy podle představ již není na co koukat, protože existuje jen genialita.

Díky za novinku.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.