.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Knedlik, 2013-09-26 00:28:42,

Last Hope 1.073, Megamod 2.44, Mutants Rising

Zdravím,

pro ty, co neměli možnost sledovat po vlastní ose připomínám, že Forgotten Knight předal svůj projekt do správy někomu dalšímu a ten rozjel Last Hope, aktuálně ve verzi 1.073. Tím pádem existuje i naděje, že si to někdy vychutnáme celé. Myslím, že si to toto dílko víc než zaslouží.

Dále, na Bráhmíně vyloženě tlí modifikační sekce, kde píšeme Megamod verzi 2.44, oproti 2.35 zde uvedenému. Opět jedna z věcí, která si zaslouží pozornost, byť vývoj už není tak překotný jako v minulosti.

Nu a jako poslední štěk bych chtěl nahlásit nefunkční odkaz v pravém sloupci k Mutants Rising s příponou com, který je nyní zakončen ocáskem ".info". Jeden z nekonečných příběhů a lákadel se snad pomalu blíží svým hlem(h)ýždím tempem ku svému dokončení a třeba za rok, za dva, to doceníme.

Což je již k ohlášenému Ressurectionu a již vydanému RP příjemný bonus.

Možná pak někdo bude chtít doplnit jak to vypadá s Nevada překladem do AJ, či jestli nejsou na obzoru jiné zajímavé modifikace (pokračování Shattered destiny spí spí spí). Přiznám se, že na NMA už jsem dlouho nebyl, takže unikám všem brbům. Díky.

Věřím, že tímto jsem zmínil ty nejpovedenější a zárověň (příběhově) největší modifikace (na BGE není aktutálka skoro dva roky) a že na rok 2013 se bude opravdu vzpomínat s patřičnou slzou v oku (vzhledem ke stáří F2,existence F:NV- na Steamu za 20e komplet, dokončení Ressurectionu a stavu herního průmyslu). Uvidíme, co přinese Wasteland2 a také jestli Beth si vezme zpátky pod křídla F4, tak to máme na příštích pár let spíše vzácné a vzácně chmurné vyhlídky. Ale tak já jsem spíš od přírody cynik.

Sdílet na Facebooku
Autor: JaWOdesláno: 07:41, 27.9.2013ID: 51133aNahlásit Vaultmasterům
Kde ses dočetl, že Forgotten Knight předal projekt někomu jinému? Podle mě na něm furt dělá on.

Na NMA teď nově nějaký Jim dost brutálně modifikuje celý Fo systém http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=64172
Nezkoušel jsem.
Autor: KnedlikOdesláno: 09:08, 27.9.2013ID: 51d5baNahlásit Vaultmasterům
Je to naznakem zminene v newskach na strankach LH, ze ve smyslu "tenhle chlapek v tom nechal strasny bordel, napriklad v textech, kde jsem si myslel, ze udelam nejake korektury a ono je to blbe. A to rozhodne nejsem zadny Englishman"
Autor: JaWOdesláno: 09:12, 27.9.2013ID: 51133aNahlásit Vaultmasterům
Ale na fóru NMA k modifikaci je furt ten starý Forgotten Knight.
Autor: knedlikOdesláno: 09:33, 27.9.2013ID: 51d5baNahlásit Vaultmasterům
tak bud mu texty delal nekdo jiny, ale mi to davalo smysl tak, ze to po nem prevzal, preci jen, 2010 toho nechal.

After doing some scripting, that is, correcting old stuff i started working on dialogs. Years passed and i only recently saw what mess this guy left behind. Instead of doing grammar corrections, what i hoped he was doing, he filtered words i.e. corrected spelling and changed very small amount of text (say, <20%). It's almost insulting to see his english even worse than mine, and i'm "no f****** englishman" at all. All i have to say is: "Dude, you're fired." :p
Autor: JaWOdesláno: 09:38, 27.9.2013ID: 51133aNahlásit Vaultmasterům
Někdo mu zjevně dělal korektury textu a stálo to za hovno...
Autor: KnedlikOdesláno: 00:16, 30.9.2013ID: 700d48Nahlásit Vaultmasterům
ok, tak asi mas pravdu,
pro- na NMA je stale FK
-jsou to jeho stranky a jeho mod
proti- tri roky byl klid, najednou z niceho nic
- je to obecna veta, ja ji chapu tak i tak

Jinak je mi to ve vysledku jedno, hlavne, ze se k tomu vratil, ja ted akorat za boha nemuzu vyhrabat navod, co jsem si pro sebe delal
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.